Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jako jedyny nie dostałem bonu!
Autor Wiadomość
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-09, 13:03   

bony się należą każdemu pracownikowi, paczki też nawet jeśli jesteś na ZL, macierzyńskim czy wychowawczym... nie ważne jak długo jesteś na zwolnieniu- u mnie 2 osoby są na zwolnieniu z powodu powikłań z kregosłupem- 1 od ponad roku, 2 od kilku tygodni i wczoraj KS do nich dzwonił, aby przyszły po odbiór paczek i lada moment po bony. należą Ci się i już!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-09, 13:18   

generalnie można się domyślać że informacja o bonach była zanim poszedłeś na ZL i zapewne dlatego nikt cię ekstra nie informował tak jak nikogo innego - skoro w połowie września poszedłeś na ZL no to bony już były - list kadry wysyłają jak ktoś jest na ZL wtedy kiedy informacja idzie.

A co do premii - przecież na ZL poszedłeś we wrześniu to rozumiem że w sierpniu pracowałeś - to i premia za miesiąc w którym pracowałeś. Premia nie zależy od bonów przecież. Innej premii jak premia normalna nie było przecież.

W sytuacji kiedy pracowałeś wtedy kiedy info było na sklepach ale nie wykorzystałeś bonów to większych szans nie widzę dzisiaj na skorzystanie z tamtych bonów - nie było przymusu realizacji a nikt raczej nie będzie słuchał tłumaczeń że nie czytało się na tablicy ogłoszenia. No takie życie.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-09, 13:32   

ale jaki problem zadzwonić wyżej i się dowiedzieć??? na prawdę moja koleżanka normalnie miała bony sierpniowe do zrealizowania, a jak już pisałam jest na zwolnieniu od ponad roku... wiadomo, że jak nie pracujesz to premia odpada bo tu są kryteria, ale bony na bank muszą mieć dla Ciebie gotowe do odbioru- nie ma innej opcji, bo mimo zwolnienia nadal jesteś pracownikiem biedronki!
  Ocena JMP: 2/10
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-09, 19:12   

te bony już Ci przepadły ... wraz z terminem do którego można było je realizować. Tu już nawet Kr ci nie pomoże ... pozostaje zadzwonić do KS i ZKS i ładnie podziękować,bo zapewne o sobie by nie zapomnieli.... phhh... :bu:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo