Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jako jedyny nie dostałem bonu!
Autor Wiadomość
mariusz2279

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 22
  Wysłany: 2012-12-08, 19:53   Jako jedyny nie dostałem bonu!

Byłem na zwolnieniu przeciez nie z własnej winy w tym czasie były wakacyjne bony na kwote 250zł jakos we wrzesniu a mnie nikt o tym nie poinformował i przepadło:( nikt mi z kierownictwa nie powiedział dowiedziałem sie przypadkiem od kolegów z pracy.Co moge zrobic? czy tel do biura cos da? bo skoro ich nie wykorzystałęm nawet ich nie odebrałem to gdzies to musi być no chyba ze ktos za mnie je sobie zrealizował no ale chyba nie:) Troche mnie rozłosciło bo przeciez tez tyrałęm jak wół i pochorowałem sie i co tylko dlatego ze byłem na dłuzszym zwolnieniu wszyscy dostali a o moim nikt mi nawet nic nie powiedział! wiem ze tam był jakis czas na realizacje ale co z tego jak ja nic nawet nie odebrałem! :( nalezał sie za sierpien a był realizowany we wrzesniu ja na zwolnienie poszedłam w połowie jakos wrzesnia.wiem ze wszyscy dostali nawet ci co na zwolnieniach byli:(

[ Dodano: 2012-12-08, 20:21 ]
ktos ma jakis pomysł gdzie najlepiej zadzwonic w tej twierdzy bo z kierownikiem nie mam co gadac tak mysle?
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-08, 20:49   

bony były po 200zł... coś tu naciągasz. bo gdyby tak było to wystaczy pogadac z KR ... być może byles za pozno zatrudniony... ? trzebaa to objasnic... jestem pewien ze nikt zadnych Twoich bonów nei zrealizował ... bo jakby tak było to od zks po ks i kr wszyscy lecą;/
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-08, 20:55   

michalek710 napisał/a:
bony były po 200zł

Dziwne, ze reszta miala po 250 :)
mariusz2279 napisał/a:
Co moge zrobic? czy tel do biura cos da

Teraz to juz po wszystkim i nic nie zrobisz, tym bardziej ze byl okreslony termin odbioru i zostales juz rozliczony z pobranych swiadczen.
 
     
Flauer

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-08, 20:56   

Pogratulować tylko kierownictwa
A bony były za 250
 
     
mariusz2279

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-08, 21:03   

michalek710 napisał/a:
bony były po 200zł... coś tu naciągasz. bo gdyby tak było to wystaczy pogadac z KR ... być może byles za pozno zatrudniony... ? trzebaa to objasnic... jestem pewien ze nikt zadnych Twoich bonów nei zrealizował ... bo jakby tak było to od zks po ks i kr wszyscy lecą;/
były po 250zł i to podobno było jakos tak ze w zasadzie nie były to bony tylko robiło sie zakupy z kierownikiem:)

[ Dodano: 2012-12-08, 21:06 ]
Larrikol napisał/a:
michalek710 napisał/a:
bony były po 200zł

Dziwne, ze reszta miala po 250 :)
mariusz2279 napisał/a:
Co moge zrobic? czy tel do biura cos da

Teraz to juz po wszystkim i nic nie zrobisz, tym bardziej ze byl okreslony termin odbioru i zostales juz rozliczony z pobranych swiadczen.
no niby tal ale z drugiej strony nikt mnie o tym nie poinformował a byłem na zwolnieniu.Wczesniej chodziły pogłoski ze jednak bonów nie bedzie a okazało sie ze były a ja jako ze na zwolnieniu ich nie odebrałem bo o nich nic nie wiedziałem ze sa do odebrania.Kierownictwo powinno cos powiedziec zadzwonic jak miałem wolny dzi3en to potrafili zadzwonic o 6 rano czy przyjde do pracy na 9 ? a tak to cichosza

[ Dodano: 2012-12-08, 21:09 ]
Ja i tak zrobie dym ja nie bede gadac z kierownikiem najpierw zadzwonie do głównej siedziby gdzie sie da bede dzwonic napewno tak tego nie zsotawie.Tymbardziej ze donosiłem zwolnienie i nikt nic nie wpomniał
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-08, 21:11   

A jestes pewien, ze Ci sie w ogole nalezały?
 
     
mariusz2279

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-08, 21:15   

[quote="Larrikol"]A jestes pewien, ze Ci sie w ogole nalezały?[/quote dzisiaj sie włąsnie dowiedziałem ze tak nalezały mi sie,gadałęm z kumpelą która razem ze mna tzn w tym samym okresie sie zatrudniała i mi o tym powiedziała ze były te bony,ja niestety jestem na dłuzszym zwolnieniu ale nie z mojej winy i dlatego tak wyszło.ale byli i inni jeszcze dłuzej odemnie na zwolnieniu a dostali tylko dlatego o tym wiedzieli ze mieli kontakt z innymi pracownikami a ja nie
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-08, 21:19   

Zawsze moga powiedziec, ze dzwonili i im sie nie udalo z Toba skontaktowac. jesli myslisz, ze teraz ktos Ci pozwoli zrobic zakupy na te 250 to sorry...
 
     
mariusz2279

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-08, 21:21   

bo jakie były kryteria przyznawania tych bonów ? ile trzeba było wczesniej pracowac ze by je dostac?

[ Dodano: 2012-12-08, 21:23 ]
Czy wtedy tez dostaliscie premie? bo ja np na pasku rmua za sierpien mam premie wpisana tylko nie wiem czy to jest premia za lipiec a wpisana na pasku za sierpien bo w rmuce za sierpien jak byk wpisana premia a podobno te bony miały byc za sierpień
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-08, 22:02   

Flauer napisał/a:
Pogratulować tylko kierownictwa
A bony były za 250




zwracam honor było 250żł myli si troszke mi z tamtym rokiem;/
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
mariusz2279

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-08, 22:11   

A czy w sierpniu były premie jak to jest? czy jak sie dostaje bony to tez daja premie? np teraz beda bony swiateczne czy tez bedzie wtedy premia?
 
     
ona777

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-08, 22:32   

mariusz2279 aby dostać te bony , trzeba było byc zatrudnionym ..i tu nie pamietam od kiedy ..., ale sadzę ,że nie spełniałeś owych kryteriów i dlatego nie dostałeś ich ...głowa do góry za to teraz masz pewniaka ,że bony Ci należa sie :0
 
     
mariusz2279

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-08, 23:12   

ona777 napisał/a:
mariusz2279 aby dostać te bony , trzeba było byc zatrudnionym ..i tu nie pamietam od kiedy ..., ale sadzę ,że nie spełniałeś owych kryteriów i dlatego nie dostałeś ich ...głowa do góry za to teraz masz pewniaka ,że bony Ci należa sie :0


nie wiadomo czy te swiateczne dostane bo dalej jestem na zwolnieniu lekarskim,ta moja biedra jest pechowa u na 5 osób jest na zwolnieniach od wrzesnia i to na powazne schorzenia!!! A co do tych wakacyjnych bonów to dowiedziałem sie ze dostali nawet ci którzy przyszli do pracy pużniej odemnie.Nic ja i tak zadzwonie do kadr musza miec jakies listy itp niech sprawdza czy była przyznana itp
 
     
Flauer

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-09, 09:08   

Te świąteczne na pewno Ci przysługują.
 
     
madź

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-09, 10:20   

jeśli należałyby ci się bony a byłeś na zwolnieniu to kadry zazwyczaj przysyłają info listem osobom na zwolnieniach zresztą info o bonach było na początku września a czas na ich realizację był od 10 września (wiem to na pewno bo sama realizowałam jako pierwsza na swoim sklepie właśnie 10) skoro się pochorowałeś w połowie miesiąca to powinieneś być już poinformowany
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo