Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup kontrolowany
Autor Wiadomość
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-25, 11:22   

w 100%
 
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-25, 11:28   

Jeszcze dobrze że luster nie pozabierali bo przez te oklejone kasy to nic nie widać, a jak jeszcze ktoś ślepawy to już mu gimnastyka tylko pozostaje .^.
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-25, 11:29   

U nas nie ma luster , wielka szkoda.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-25, 16:44   

Mario7 napisał/a:
jagodak napisał/a:
A mnie kilka dni temu klient zrobił straszną awanturę, że mu do wózka zaglądam, krzyczał na pół sklepu , że robię z niego złodzieja, uspokajałam go jak mogłam, ale i tak odgrażał sie jeszcze przy wyjściu że jego żona pracuje w gazecie i ona to opisze, bo to już nie pierwszy raz, miałam dodać że nie pierwszy i napewno nie ostatni, ale ugryzłam się w język


No rozni ludzie chodza po tym swiecie. Trzeba tlumaczyc ze takie sa standardy i niech sie buja, poza Tym ludzie klamia bo chca z siebie zrobic nie wiadomo kogo... Mnie tez juz chcieli w gazecie opisywac .... Ale jakos nie moglem dostac tego egzemplarza bo powiesil bym sobie na scianie :lol:

No pewnie że spokojnie tłumacze, ale właśnie to takich pieniaczy jeszcze bardziej rozkręca. Ehh takie uroki pracy z klientem
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
kropeczka2012 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 12:19   

U mnie w Biedronce KR kazał zaglądac wszystkim klientom do toreb i reklamówek-to już przesada. Kazałam jednej kobiecie pokazac co ma w torebce i co usłyszałam; ''że jestem bezczelna'', to było moje pierwsze i ostatnie spojrzenie. Chociaż mieliby mnie zwolnic do torby nikomu nie zajrze.
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 12:25   

Nam nie wolno zaglądać do prywatnych toreb klientów no chyba że sami pokazują
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 15:07   

Do prywatnych toreb nie.. Do reklamowek juz tak.
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 19:16   

Nawet do reklamówek nie można zaglądać. Możemy co najwyżej prosić o zostawianie zakupów z innych sklepów w szafkach (jak są) lub zgłaszanie kasjerce lub ochronie.
Możemy poprosić o wgląd w torby jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie i to trzeba się porządnie zastanowić, bo to klient będzie mógł na nas policję nasłać i pociągnąć do sądu.
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 20:53   

nn79 napisał/a:
Nawet do reklamówek nie można zaglądać. Możemy co najwyżej prosić o zostawianie zakupów z innych sklepów w szafkach (jak są) lub zgłaszanie kasjerce lub ochronie.
Możemy poprosić o wgląd w torby jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie i to trzeba się porządnie zastanowić, bo to klient będzie mógł na nas policję nasłać i pociągnąć do sądu.


I jak widzisz taki proces ? Heh, grunt to wiedziec jak to robic i kiedy...
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 21:17   

Czy jest jakaś reguła jak często robią takie zakupy kontrolowane?Ja pracuje rok i jeszcze takiego zakupu nie miałam, nie to żebym za tym tęskniła pytam z ciekawości.
  Ocena JMP: 7/10
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 21:24   

frania25 napisał/a:
Czy jest jakaś reguła jak często robią takie zakupy kontrolowane?Ja pracuje rok i jeszcze takiego zakupu nie miałam, nie to żebym za tym tęskniła pytam z ciekawości.


Nie ma reguly, to wyglada tak, ze albo zlecenie od KR dostaja firma zewnetrzna tzw zapotrzebowanie na wozki testowe, albo tez sa wozki wewnetrzne robione przez osoby z Jeronimo, czyli KR, KS a nawet zwykli kasjerzy jezeli sie im to zleci. A tak ze sie je robi np co miesiac czy tam co 3 to nie ma...
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 21:25   

Mnie zastanawia jedno. Jak wygląda taki zakup, gdy kasjer znajdzie coś ukrytego? Nie miałam nigdy przypadku, że znalazłam coś w innym produkcie. Jak powinien zachować się kasjer gdy znajdzie ukrytą rzecz? Ja bym 3 dzwonki po ochronę puściła i nie czekałabym końca zakupów.
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 21:30   

nn79 napisał/a:
Mnie zastanawia jedno. Jak wygląda taki zakup, gdy kasjer znajdzie coś ukrytego? Nie miałam nigdy przypadku, że znalazłam coś w innym produkcie. Jak powinien zachować się kasjer gdy znajdzie ukrytą rzecz? Ja bym 3 dzwonki po ochronę puściła i nie czekałabym końca zakupów.


Ojoj, zasada jest prosta... ktos robi zakupy, jezeli wykryjesz ze ma cos w wozku co nie zostalo wyciagniete, automatycznie dana osoba przedstawia sie ze jest z firmy X i mowi ze to zakup kontrolny, prosi o kierownika i cala operacja zostaje przerwana. ;]
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 21:30   

ja bym po prostu zeskanowała znaleziony artykuł i jechała dalej tak jak to robie gdy coś znajde w wózku,proszę o wyjecie skanuje i nie komentuje.
  Ocena JMP: 7/10
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-29, 21:33   

gdy kasjer coś znajdzie w innym produkcie musi to skasować i tyle , co takiemu ochroniarz może zrobić skoro jeszcze nie zapłacił za zakupy , czy nie przeszedł za linie kas
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo