Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup kontrolowany
Autor Wiadomość
ginaa75

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 7
Wysłany: 2011-07-22, 22:42   zakup kontrolowany

Mam pytanie
dzisiaj w ciagu 7 godzinnej zmiany zrobiono mi dwukrotnie zakup kontrolowany.
Czy to dopuszczalne?
Podczas pierwszego wykrylam wszystkie ukryte przedmioty ,z wyjatkiem gumy do zucia ukrytej w dloni.Podczas drugiego ponownie przydarzylo mi sie to samo,z tym ,ze nie podpisalam protokolu,poniewaz uwazalam ,ze kupujacy tak trzymal dlon ,ze nie mialam mozliwosci dojrzec tej przekletej gumy.
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
malla30 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-30, 13:06   Re: zakup kontrolowany

ginaa75 napisał/a:
Mam pytanie
dzisiaj w ciagu 7 godzinnej zmiany zrobiono mi dwukrotnie zakup kontrolowany.
Czy to dopuszczalne?
Podczas pierwszego wykrylam wszystkie ukryte przedmioty ,z wyjatkiem gumy do zucia ukrytej w dloni.Podczas drugiego ponownie przydarzylo mi sie to samo,z tym ,ze nie podpisalam protokolu,poniewaz uwazalam ,ze kupujacy tak trzymal dlon ,ze nie mialam mozliwosci dojrzec tej przekletej gumy.

jezeli masz wozki kontrolne to bez roznicy ile ich bedzie . twoim obowiazkiem siedzac na kasie jest kazdy wozek kontrolowac
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-30, 13:09   

malla30, czytaj daty postów ..... :bu:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
patrycjusz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: płock
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-04, 09:02   

ja miałem w ciągu dnia3 koszyki
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-04, 14:11   

NO i ??????????
 
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-04, 15:51   

Chcą to niech ochronę postawią przy każdej kasie albo bramki za kasami jak w dużych marketach jest. Na taką sieć to groszowe sprawy są.
Ale widać taniej jest zwalić na pracownika i robić z niego debila wyciągając gumy do żucia w podpaskę schowane... - przepraszam za styl ale krew zalewa na takie teksty gdzie ci niby kontrolerzy chowają towar który ukradną.
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-04, 17:14   

A prawda jest taka, skoro i tak temat zostal odswiezony, ze nikt nie ma prawa upychac towaru do pudelek o chowania czegos w dloni nie wspomne. Od jakiegos czasu wozek testowy/kontrolny polega po prostu na nie wyciagnieciu calego towaru z wozka, owszem mozna go sobie tam pietrzyc, ukladac przy sciance itp...ale nie chowac nie wiadomo gdzie !! Dawajcie sie tak dalej pomiatac innym :) A nie wiem jak inni, ale jak czasami robie takie wozki po sklepach, to trzesa mi sie rece i sie denerwuje niby to moja praca a czuje sie jak zlodziej. Co nie zmienia faktu, ze z przykroscia stwierdzam jak nie wiele trzeba zrobic by kasjerka nie zauwazyla mojej piramidy na pol wozka z kremow visage. Z jednej strony ma to swoje plusy, ale minusy tez...
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-22, 10:48   

Czyli rozumiem że upychanie batoników w zgrzewki z napojami i wciskanie gorących kubków w czajniki jest już niedozwolone?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-22, 16:50   

Mała82, z tego co wiem to tak
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-22, 20:42   

No to widzę że u nas chyba jacyś niedoinformowani pracują bo upychają co się da w co się da
 
     
#Aszka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-23, 09:48   

Nasza KS powiedziała że jak będziemy mieli zakup kontrolny i gościu będzie chował towar w dziwnych miejscach np.w kołach od wózka,przy butach na nogach czy w innych dziwnych miejscach to mamy nie podpisywać żadnych dokumentów.Osobiście nikt z moich znajomych,nawet ze sklepów z innych miast,nie miał takich zakupów.Wiem że np.chowają małe rzeczy w zgrzewkę od napojów,w mleko,mieszają wódki w kartonach i podają najtańszą,mieszają owoce w workach,przeklejają kody.Miało chodzić o badanie naszej czujności a nie robienie z nas kretynów przy klientach bo gościu np.założy na siebie kurtkę z Biedry,zerwie metkę a Ty nie zauważysz tego.To co qurwa każdy klient który kupi coś u nas ma ze sobą nosić paragon i mamy każdego kontrolować czy nie zajumał?Proszę o litość bo to woła o pomstę do nieba.

[ Dodano: 2012-09-23, 09:50 ]
I jeszcze zakup alkoholu przez nieletniego:podstawili chłopa jak dąb i "Jak możesz nie zauważyć że on nieletni,przecież ma pryszcze".No proszę to jest argument.
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-23, 10:01   

ja sprawdzam dowody bo słyszałam że takie kontrole mają być przeprowadzane
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-23, 10:22   

Mała82, nie wystarczy sprawdzac czy ma ktos dowód, trzeba oblukac date urodzenia, bo niema tzw dowodów tymczasowych i gówniarz 15 latek ma idento dowód jak dorosły 8)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-23, 10:36   

Wiem wiem :yeah:
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-23, 12:11   

Mała82 napisał/a:
Czyli rozumiem że upychanie batoników w zgrzewki z napojami i wciskanie gorących kubków w czajniki jest już niedozwolone?


Definitywnie nie dozwolone...

Sam ostatnio robiłem wózki, całkowity zakaz chowania towaru w cokolwiek. Jedynie można zostawic, cos w wozku. Dla nas gorzej, dla kasjerow lepiej ;)

Od Tego jest formularz zakupu probnego, w ktorym sie opisuje przebieg takiego zakupu, po przeczytaniu jezeli stwierdzisz, ze jest nie zgodny ze stanem faktycznym odmawiasz podpisu :regulamin:
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo