Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesienie do innego sklepu
Autor Wiadomość
Defactoo3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Wrz 2023
Posty: 3
Wysłany: 2023-10-07, 21:58   Przeniesienie do innego sklepu

Dzien dobry. Pracuje drugi rok w biedronce. Umowa będzie kończyła mi się w grudniu. Myślę o przeniesieniu się do innej biedronki ponieważ od pewnego czasu jestem brana na sztorc, związku z tym że kończy mi się umowa jestem pilnowana. Ciągle jest mi zwracana uwaga że jeśli nie zacznę uważać to nie zostanie umowa przedłużona, że stracę prace. Do tego jestem w zespole w którym są pupile kierowniczki, wszystko skarżą, donoszą, trzeba na wszystko uważać co się mówi. I czy jeśli bym się przeniosła to jak będzie wyglądało to wszystko? Zaczynam od nowa i znowu pracuje na umowę na czas określony czy przedłużą już na czas nie określony?. Pierwszym roku nic im nie przeszkadzało, nagle w drugim roku nic nie pasuje. Jestem napierana o wszystko, mam się wcale nie mylić. Nie znam wszystkich kodów, każą wszystko mi znać, z drzewka nie moge korzystac bo ze niby myle wtedy. No mam dosyć. Źle się z tym czuje. Mam wrażenie że nic mi nie wolno zaś one mogą na papierosa wychodzić, mogą rozmawiac na sklepie, nawet siedzieć sobie w kuchni i się kierownictwo czesze i maluje czyli zastepca kierowniczke maluje na zabawę a mi nie wolno zrobić zakupu na kasie samoobsługowej żeby śniadanie sobie kupić przy osobie nadzorującej gdzie inne mogą i drugi rok pracuje i ja się dopiero teraz dowiaduje że tego i tam tego nie wolno. Jestem zrezygnowana i czuje się tak jak bym była najgorsza bardzo proszę o pomoc I poradę
 
     
bech 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 24 Sie 2023
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-10-09, 10:03   

To brzmi strasznie frustrująco. Nie dziwie się ze zastanawiasz się nad przeniesieniem się do innej Biedronki. Może warto spróbować otwartej rozmowy z przełożonym? Wyraź swoje obawy i niezadowolenie z obecnej sytuacji. Być może istnieje jakaś szansa na poprawę sytuacji lub zrozumienie Twojej strony. Niech wiedzą, jak bardzo jest dla Ciebie trudno. Jeśli praca sprawia, że czujesz się tak fatalnie, może warto zastanowić się nad innymi opcjami zawodowymi? Nikt nie zasługuje na to, aby być tak traktowanym w miejscu pracy. Powodzenia!
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-10-12, 21:28   

Hmmmm przenieść się nie jest tak łatwo bo opinia o tobie pójdzie tam gdzie się chcesz przenieść a ta opinia w dużej mierze często decyduje o tym czy inny sklep cię przyjmie. Zastanów się co się stało z twoją pracą przez ostatni rok skoro rok temu było wszystko spoko. Może coś robisz źle może swoim zachowaniem, swoją postawą do pracy jesteś w takim miejscu jakim jesteś a może po prostu wypaliłaś się w tej pracy albo stał się ona dla ciebie zbyt monotonna.
Błędy są normalnością w pracy ale uczyć się na nich to już nie każdy chce i potrafi ;)
O ile dobrze pamiętam w biedzie jest zakaz robienia zakupów pracowniczych w czasie pracy na samośce i nie ważne czy jest jakaś osoba czy nie.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo