Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt szkoleniowy - Warszawa
Autor Wiadomość
~Frugi 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 27
Wysłany: 2017-05-02, 11:05   Projekt szkoleniowy - Warszawa

Cześć
Ostatnio w mailu przyszło ogłoszenie o rekrutacji do projektu szkoleniowego polegającego na realizacji procesu wdrażania nowych osób na stanowisko: Sprzedawcy-Kasjera w regionie warszawa. Jest ktoś kto wie coś więcej na ten temat? W jaki sposób mają takie szkolenia się odbywać? Czy to tylko zajmuje się szkoleniami czy dochodzą obowiązki zastępcy? Miejscem przeprowadzania szkoleń byłby jakiś sklep szkoleniowy czy podróż po całym regionie? Zadzwoniłbym bezpośrednio, ale podali tylko maila, na którym można wysyłać zgłoszenia, a dowiedziałbym się coś więcej na ten temat.
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-02, 11:26   

Witaj. Praca polega na tym że przez 5 dni szkolisz nowe osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca , wszystko na maksa przez procedury . Z tego co widziałem praca 5 dni w tygodniu godziny biurowe. Chodzisz i pilnujesz nowych, Co do kasz nie wiem. Osobiscie ynam tzlko Wiolke ktra tak sykoli. Na sklepie nie pryepadaj ya ni bo tryzma si procedur aż nadto. Patrzy Ci na ręce i wypomina błędy, ale to może taki charakter.
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-03, 00:17   

jesli dobrze rozumie na czym to polega to jest to podpatrzone z lidla!Tam jest szkolacy ktory dostaje nowa osobe na miesiac (jesli dobrze kojarzę ) i przyucza ja do wszystkich obowiazkow kasjer sprzedawca
 
     
estera24

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Wrz 2016
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-03, 01:13   

daj namiary
_________________
Pra­ca uod­parnia na ból.
 
     
interfann 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-17, 13:46   

Maefistofeles25 napisał/a:
Witaj. Praca polega na tym że przez 5 dni szkolisz nowe osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca , wszystko na maksa przez procedury . Z tego co widziałem praca 5 dni w tygodniu godziny biurowe. Chodzisz i pilnujesz nowych, Co do kasz nie wiem. Osobiscie ynam tzlko Wiolke ktra tak sykoli. Na sklepie nie pryepadaj ya ni bo tryzma si procedur aż nadto. Patrzy Ci na ręce i wypomina błędy, ale to może taki charakter.


Akurat źle oceniasz tą osobę. Miałem z nią styczność bardzo często i jest to osoba pomocna i chętna do współpracy.

Co do tematu to jeżeli dane osoby nie będą miały osób do szkolenia to będą pracować jako ZKS normalnie. W grę wchodzą 2 zmiany. Podobno nocek ma nie być lecz nie wierzę w to. Zwłaszcza jak popatrzymy na realia naszej firmy. Będzie szkolenie nie 5 dniowe tylko 6 dni. Później odpoczynek i znów kolejne dni. Nie wiem czy jest to warte świeczki. Dodatkowy obowiązek a jakie pieniądze? Jakiś ryczałt i podstawa pensji? Śmiech na sali.

Spotkanie ma odbywać się z Panią Igą i Magdą Koralewską.
_________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo