Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ukryte kamery w biedronce
Autor Wiadomość
niktor

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-24, 21:25   

Ciekawi mnie ilu z tych krytykujących tak naprawdę nie wzięło nigdy nic a nic i nie ma sobie nic do zarzucenia. Spójrzcie na siebie i na swoich kolegów i koleżanki z pracy. Jeśli uważacie, że to takie straszne przewinienie, to proponuję byście od dziś zgłaszali wszelkie takie ,,kradzieże'' kierownikom rejonu. Ciekawe jak wielu pracowników by poleciało z pracy. Nie udawajmy, że wszyscy jesteśmy tacy święci. Te bakalie za chwilę znalazłyby się na śmietniku. Biedronka nic by nie straciła bo były już odpisane. Żona zrobiła to bardziej z bezmyślności i braku czasu na porządny posiłek, i ci którzy pracują w biedronce, i biegają jak głupi żeby się z wszystkim wyrobić powinni to zrozumieć. Jeśli ktoś to porównuje do kradzieży z półki sklepowej, to brak mi słów.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-24, 21:51   

niktor, informuje Cie że jeśli widzisz że ktoś tak robi a nie zareagujesz na to odpowiednio to i Ciebie zwolnią.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
niktor

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 4
1 UP 2 DOWN
Wysłany: 2016-10-24, 22:12   

Takie doświadczenie. Pracujecie na plantacji powiedzmy truskawek. Pracodawca płaci wam za godzinę nie na akord. Nie płaci najgorzej ale za to wymaga byście harowali naprawdę ostro. Staracie się, zapie...... w pełnym słońcu, dobrze wykonujecie swoją pracę. Pracodawca jest zadowolony, klepie was po plecach, chwali was. Staracie się jeszcze bardziej. Należy wam się przerwa ale myślicie sobie a co tam, nie pójdę na przerwę, nazbieram więcej truskawek dla mojego dobrego pracodawcy a w zamian zjem sobie jedną truskawkę. Myślicie sobie: pracodawca nie straci, bo przecież za tę jedną nazbieram więcej. Żeby już być naprawdę w porządku zjadacie taką na wpół przegniłą, bo i tak nie będzie z niej pożytku. Widzi to pracodawca. Złodziej!! - krzyczy- złodziej!!Zjadł moją truskawkę. Próbujecie tłumaczyć czemu to zrobiliście i że truskawka była na wpół zgniła. Trzeba było ją wyrzucić a nie zjadać - mówi pracodawca. Ma rację przecież truskawka była jego.Tracicie pracę. Wszyscy wokół nazywają was złodziejem. Dylemat moralny? Myślę, że nie ma żadnego drodzy państwo krytykanci.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-24, 22:14   

niktor, owszem niema tu dylematu, nie moje nie ruszam !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-10-25, 06:09   

Żałosne niktor...Jeśli ty jako Zks nie widzisz w tym nic złego to ja na miejscu twojego Ks goniłbym Cię jak najszybciej.
  Ocena JMP: 7/10
     
#qmaks 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 60
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-25, 09:46   

niktor napisał/a:
Takie doświadczenie. Pracujecie na plantacji powiedzmy truskawek. Pracodawca płaci wam za godzinę nie na akord. Nie płaci najgorzej ale za to wymaga byście harowali naprawdę ostro. Staracie się, zapie...... w pełnym słońcu, dobrze wykonujecie swoją pracę. Pracodawca jest zadowolony, klepie was po plecach, chwali was. Staracie się jeszcze bardziej. Należy wam się przerwa ale myślicie sobie a co tam, nie pójdę na przerwę, nazbieram więcej truskawek dla mojego dobrego pracodawcy a w zamian zjem sobie jedną truskawkę. Myślicie sobie: pracodawca nie straci, bo przecież za tę jedną nazbieram więcej. Żeby już być naprawdę w porządku zjadacie taką na wpół przegniłą, bo i tak nie będzie z niej pożytku. Widzi to pracodawca. Złodziej!! - krzyczy- złodziej!!Zjadł moją truskawkę. Próbujecie tłumaczyć czemu to zrobiliście i że truskawka była na wpół zgniła. Trzeba było ją wyrzucić a nie zjadać - mówi pracodawca. Ma rację przecież truskawka była jego.Tracicie pracę. Wszyscy wokół nazywają was złodziejem. Dylemat moralny? Myślę, że nie ma żadnego drodzy państwo krytykanci.


takim tokiem myslenia to może w fabryce pieniędzy też uszkodzony pieniądz to sobie jego wezme a później człowiek specjalnie niszczy banknoty, niestety to jest nasza praca i nie mamy prawa nic ruszyć, po drugie jak przyszedł by klient i też by sobie coś zjadł, to jemu nie wolno a pracownikom wolno, więc każdy z nas wie jakie są tego konsekwencje, przykra sprawa ale tak jest w kazdej firmie niska szkodliwość czynu ale niestety, tyle w tym temacie.
 
     
niktor

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 4
1 UP 2 DOWN
Wysłany: 2016-10-25, 20:31   

Ostatnie słowo w tym temacie. To bardzo budujące, że tyle uczciwych, wręcz świętych osób można spotkać w jednym miejscu. Tyle lat pracuję w różnych zakładach i zawsze był ich tam niedostatek. Teraz wiem dlaczego. Wszyscy pracują w biedronce a ja niestety nie miałem tej przyjemności. Pozdrawiam wszystkich, dla których czarne to czarne, białe to białe a prawo zawsze równa się sprawiedliwość. Cieszy mnie, że aż tylu bez mrugnięcia oka, z ręką na sercu i podniesioną głową gotowych jest rzucić kamieniem. Miłego dnia i fascynującej pracy w najlepszej firmie nie tylko w Polsce ale podejrzewam, że również w całej zjednoczonej Europie.
 
     
#qmaks 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-26, 15:57   

niktor napisał/a:
Ostatnie słowo w tym temacie. To bardzo budujące, że tyle uczciwych, wręcz świętych osób można spotkać w jednym miejscu. Tyle lat pracuję w różnych zakładach i zawsze był ich tam niedostatek. Teraz wiem dlaczego. Wszyscy pracują w biedronce a ja niestety nie miałem tej przyjemności. Pozdrawiam wszystkich, dla których czarne to czarne, białe to białe a prawo zawsze równa się sprawiedliwość. Cieszy mnie, że aż tylu bez mrugnięcia oka, z ręką na sercu i podniesioną głową gotowych jest rzucić kamieniem. Miłego dnia i fascynującej pracy w najlepszej firmie nie tylko w Polsce ale podejrzewam, że również w całej zjednoczonej Europie.



rozumiem ze ty do tych ludzi także się zaliczasz ?? i pracujesz w tej super firmie pozdro :)
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-26, 16:09   

niktor napisał/a:
Ostatnie słowo w tym temacie. To bardzo budujące, że tyle uczciwych, wręcz świętych osób można spotkać w jednym miejscu. Tyle lat pracuję w różnych zakładach i zawsze był ich tam niedostatek. Teraz wiem dlaczego. Wszyscy pracują w biedronce a ja niestety nie miałem tej przyjemności. Pozdrawiam wszystkich, dla których czarne to czarne, białe to białe a prawo zawsze równa się sprawiedliwość. Cieszy mnie, że aż tylu bez mrugnięcia oka, z ręką na sercu i podniesioną głową gotowych jest rzucić kamieniem. Miłego dnia i fascynującej pracy w najlepszej firmie nie tylko w Polsce ale podejrzewam, że również w całej zjednoczonej Europie.

Chlopaku skoro jest tak żle i niesprawiedliwie to dlaczego jeszcze pracujesz w tej fascynujacej pracy??? Dziwne sam sobie zaprzeczasz.
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-26, 16:52   

No przecież pisze że nie miał przyjemności pracować u nas. :D
 
     
~lenka32 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 34
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-26, 20:32   

nikor co Ty piszesz, żona winna. Wie, że nie wolno. Za to zwalniają . U nas zwolniono kiedyś dziewczynę za to . Jadła ze stołu na odpisy. Żarła jak świnka. I założyli kamery. My wiedzieliśmy ,że podżera. Zawsze mordką mieliła jak szła z magazynu.Blondi tylko ogonek podkręcić. Nikt jej nie złapał. Kr wiedział. My nie widziałyśmy. Założyli kamery. I już nie pracuje.
_________________
Ochrona, Pomoc, Zjednoczenie, Związek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo