Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Toaleta
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-12, 16:47   

brodacz1989, jak nigdy zgadzam się z Tobą :P
a Ty skazany24, zamiast szukać sprawiedliwości to może faktycznie tak jak pisałeś już nie raz poszukaj nowej pracy , chociaż nie wiem czy z takim podejściem jakaś praca będzie dla Ciebie sprawiedliwa :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-12, 17:26   

Może etat babci klozetowej by mu spasował? :D
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-12, 17:49   

:ops: :haha7: :haha7:
  Ocena JMP: 5/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-12, 19:03   

Ja sobie pozwolilem na analize wszystkich postów skazanego i stwierdzam, że to ciężki przypadek czlowieka sfrustrowanego który to po prostu lubi uzalac się i szukać dziury w calym.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-12, 19:16   

To ta biedronka jest dziwna, na innych bylem i bylo super a na tej atmosfera podlizywania powala a ze ja nie podlizuje sie i zwracam uwagę o ich fajki to mam.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-14, 12:22   

Widzisz, żeby tak każdy zajął się swoją robotą, zamiast rozliczać wszystkich innych w koło, to może ta biedrona nie byłaby juz taka dziwna.
 
     
pancio67 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-15, 14:08   

szczena opada
absurd goni absurd człowieku co ciebie obchodzi fajka kierownika rób swoje to nikt się nie będzie czepiał
no kurna ile możne dorosły facet załatwić sprawę wc 1 min
człowieku ja palę sikam robotę robię na czas nikt mi przerwy nie wylicza na fajkę sobie wychodzę i nawet jak palę to coś robię usuwam śmieci z koszy albo dziewczyną pomagam w smierdzielowni z odpadkami zapalę sobie i nikt się mnie nie czepia
moje zdanie zajmij się sobą i zmień nastawienia no w ostateczności prace
 
     
skipi87 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 21 Sie 2015
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-15, 16:26   

Zmień prace tak jak ja to zrobiłam. Na Biedronce świat się nie kończy! Teraz mam 30minut przerwy a nie 15min. Do pracy wychodzę o 7 bo mam na 8. Kończę o 16. A nie 22:30. Do kibla mogę iść 20razy w ciągu dnia i nikt nie krzyczy ze "koniec przerwy bo są kolejki". Nie ma tekstu : " proszę pani szybciej bo mi się do pracy spieszy"... bądź odwieczny problem z drobnymi.... a przede wszystkim nikt mi nie przegląda prywatnej torebki pod pretekstem czy czegoś nie ukradłam jak zlodziejka! pozdro!
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-15, 17:11   

skipi87, daj namiary co to za robota :P
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-15, 18:51   

skipi87, obstawiam jak nic praca urzedowa.
A co do tych absurdów to sami sobie je nakrecamy.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~Yagoda 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Kwi 2015
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-15, 21:38   

Wtrącę swoje 3 grosze.
U mnie na sklepie tak samo.
Jak siedzisz na jedynce to wyjscie do toalety ponad 1 raz na zmianę to za często. Problem jest niesamowity. Ale jak kasjerka z zksem pali co godzinę to nikt nie widzi.
Nic tylko zacząć palić;)
Możecie szydzic, hejtować itd ale niestety fakt jest faktem i takie sklepy są niestety...
Na przerwy w moim sklepie w ogole się nie xhodzi a socjsl to się tylko kurzy bo nikt tam nie siedzi....
Ale to tylko swiadczy o kierownikach..
_________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają raj na ziemi;)
 
     
skipi87 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 21 Sie 2015
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-15, 21:51   

brodacz1989,
To źle obstawiasz. To nie jest praca urzędowa. Nie pracuję w Urzędzie ani żadnej instytucji Państwowej. Nie mam takich "plecow". Na szczęście w moim mieście istnieją też firmy które pracują od pon do pt 8-16. Będąc na stanowisku zks powinieneś wiedzieć że praca przy komputerze powyżej 4h ustawowo obejmuje przerwa 30minut. Wystarczy szukać ofert pracy i chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, za którymś razem napewo się uda! Więcej optymizmu :)
 
     
~irmina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-15, 22:11   

Ha ha ha moj kierownik jest najlepszy!!!Jak ktos wchodzi na gore to krzyczy KTO??? Ja zawsze mowie swoje nazwisko!!! zastanawiam sie czy on prowadzi jakas ewidencje ale w d... to mam jak chce mi sie do toalety to ide bo coz mam poczac.Ech zycie zycie...
 
     
contagious 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączyła: 04 Sie 2016
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-18, 18:33   

Yagoda napisał/a:
Wtrącę swoje 3 grosze.
U mnie na sklepie tak samo.
Jak siedzisz na jedynce to wyjscie do toalety ponad 1 raz na zmianę to za często. Problem jest niesamowity. Ale jak kasjerka z zksem pali co godzinę to nikt nie widzi.
Nic tylko zacząć palić;)
Możecie szydzic, hejtować itd ale niestety fakt jest faktem i takie sklepy są niestety...
Na przerwy w moim sklepie w ogole się nie xhodzi a socjsl to się tylko kurzy bo nikt tam nie siedzi....
Ale to tylko swiadczy o kierownikach..


Dlaczego tego nie zglaszacie? Pomijam fakt, ze kulturalnie mozna zwrocic uwage KAZDEMU (no moze pomijajac klientow ;) ) niewazne czy to ks zks kr czy ko. Co do przerw na toalete jak trzeba isc to sie idzie i tyle. W zyciu do glowy by mi nie przyszlo zwalniac dobrego sumiennego pracownika, bo mial 1 dnia problemy gastryczne.
_________________
Każdy z nas jest kimś niepowtarzalnym. Nie czyń siebie samego przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.
 
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-18, 20:42   

Masakra są ci Twoi kierownicy. Na mojej zmianie wszyscy chodzą palić, pić, jeść i sikać tyle razy ile tego potrzebują, a ja dopóki jest zrobiona robota mam to gdzieś. Wierzę w moich kasjerów i ich rozsądek więc nie mam powodu aby ich kontrolować, a oni z kolei doceniają to że szanuję ich potrzeby więc robią to co trzeba i kiedy trzeba. Zresztą sama byłam kasjerem i wiem jak to jest wiedzieć na kasie z pełnym pęcherzem i pustym żołądkiem i dlatego jak jest duży ruch to siadam na kasie aby każdy mógł pójść na przerwę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo