Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Toaleta
Autor Wiadomość
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 15:34   Toaleta

Robia Wam kierownicy afery o pojscie do toalety dwa razy w ciagu dniA?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-11, 15:36   

Ty zwariowałeś czy Twoi kierownicy ? :szczena:
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 15:38   

Nie wiem bo dzis mialem afere znowu bo bylem w toalecie. I rzekomo chodze 10razy i 3godziny w kiblu siedze co nie jest zprawda. Za to nie obchodzi ich ze kasjerzy i zastepcy chodza na fajki i tez do kibla.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-11, 15:40   

to Twoi kierownicy maja czas żeby liczyć ile razy i jak długo byłeś w kibelku ??
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 15:44   

Dzis zastepczyni byla u ochrony sprawdzic jak dlugo bylem. Tam jestem jedynym facetem i mnie dyskryminuja. Teraz kaza oddawać tel do sejfu bo zastępczyni słyszała jak szafke zamykalem bo tabletke bralem i juz bylo ze rozmawiam przez telefon w kiblu.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-11, 15:46   

musiałeś coś podpaść skoro zks zajmuje się tym co robisz w toalecie :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 16:03   

Oni od początku robia afere o pojscie do toalety. Wedlug nich nie powinienem wogole chodzic do toalety to by bylo dobrze. Szkoda ze oni gadaja przez tel w pracy i chodza na papierosy itp. Trzeba bedzie zmienic robote na inna.
 
     
~Karmelka91

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-11, 17:46   

U nas to samo. Kierownicy wyliczają nam ile razy w ciągu zmiany chodzimy do wc. Mają nawet wielkie pretensje, że pracownicy chcą zejść na przerwę. Jak to można chcieć zejść coś zjeść będąc 12h w pracy :/ . Nie rozumieją tego, bo przecież ,, Biedronka ponad życie ". Sami wpierniczają sobie coś na magazynie, palą elektryki, ale jak juz pracownik coś chce to jest wielkie oburzenie. A jak już się zejdzie na przerwę to wyliczają czas co do minuty, choć gdy sami idą jeść to siedzą sobie po 30 min. na socjalu. Porażka jakaś. Nie wiem jak na innych biedronkach, ale w mojej jest syf i mobbing. Zaczęłam już szukać nowej pracy, bo na dłuższą metę to nie ma sensu i przede wszystkim nie jest warte tych pieniędzy, które otrzymujemy.
 
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-11, 19:30   

powiem tak: jak ktoś nie sprawia problemów, pracuje jak trzeba i nie podpada to kierownik nawet nie bedzie widział problemu jakbyś nosił tel przy sobie i raz na jakiś czas napisał sms lub zadzwonił nie wspominając o wypiciu kawy.tak jak napisała marta musiałeś chłopie nieźle podpaść bo ewidentnie kręcą na Ciebie bata
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
skipi87 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 21 Sie 2015
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-11, 20:58   

Zmień prace! Nie męczy się z ludźmi którzy tylko kombinują jak uprzykrzyc Ci życie w pracy. To Twój prywatny telefon wiec nawet "robiąc kupe" mogłeś sobie smsa odczytać! A jak kobiety mają miesiączkę to tez tylko 1 dziennie schodzą do toalety?? Czy każdy tampony jest podpisany? To jest CHORE!!!😂
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 21:00   

Podpadlem chyba jedynie tym ze nie toleruje palenia w trakcie pracy ale dlatego bo trzepiaja sie mnie pójścia do toalety
 
     
skipi87 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 21 Sie 2015
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-12, 06:26   

Ja na Twoim miejscu przez 3-4dni zaczęłabym im też liczyć pójścia do toalety i na papieroska. Przecież papieroska możesz palić tylko w czasie przerwy! Skoro kasjer na kasie nr 1 ma tylko 1 przerwę 15minut dlaczego TY masz byc lepszy a już nie wspomnę o kierowniku, który ma swobodę w chodzeniu po sali i do WC. Jak juz policzysz te ich "kursy" oczywiście włącznie z godzina i data wtedy BEZCZELNIE przedstawiła bym im kartkę z liczbą pójść do socjala albo WC. Dodatkowo zaproponowałabym dla wiarygodności potwierdzenie zapisku z monitoringiem. Jak nie poskutkuje proponuję napisać do BOP ( Biuro Obsługi Pracowników). Oko za oko! :boks: :boks: :boks:
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-12, 06:42   

Normalnie domowe przedszkole. Wiesz co i Ty i Twoi kierownicy jesteście siebie warci.jedno glupsze od drugiego. Jeżeli jest to jakiś rodzaj masochizmu sklepowego to osiagneliscie poziom ekspercki. Najwazniejsze to by robota byla zrobiona a to ile razy latasz do toalety a oni na fajke to już oddzielna sprawa. Wcale sie nie zdziwie jak kierownik rejonu popatrzy na was z politowaniem. Bo ja na jego miejscu bym tak zrobil.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~Adelaxxx 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-12, 07:58   

Ludzie jakie wy macie problemy. Maskara !!!
Zamiast czepić się roboty rach ciach ciach i zrobione to przez całą zmianę chcecie się liczeniem zająć kto ile w toalecie był? To wy nic innego do roboty nie macie ? Ręce opadają...
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-12, 10:01   

Mnie guzik obchodzą ich fajki chodzi mi tylko o fakt o sprawiedliwość
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo