Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszyscy kochają praliny
Autor Wiadomość
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
Wysłany: 2016-03-15, 19:35   Wszyscy kochają praliny

Czy wy też macie na sklepach swoich problem z ilością cukierków/ pralin zwał jak zwał tych na wagę? Ja w zeszłym tygodniu z czystej ciekawości policzyłem sobie ile różnych rodzajów cukierków ma u siebie i się przeraziłem... 27 rodzaje na wagę. Chciałem być błyskotliwy i ustawić na to cudactwa ceny ale nie potrafiłem znaleźć na wszystkie kody. Miały być one na kartonie no miały być i tak niech zostanie. Ilość ich jest po prostu horrendalna nie wspomnę że nie ma ich gdzie eksponować i tak jakbym zebrał wszystkie do kupy co mam na magazynie a nie pojawiły się one jeszcze na sklepie to myślę że spokojnie 2 palety euro ich by się znalazły. Ja rozumiem chęć zysku i w ogóle no ale kur zdrowy rozsądek przecież to nie schodzi w ilościach takich że dhp mi zejdzie co dzień... a jeszcze lepiej weź człowieku ogarnij na nie wszystkie kody... Gdyby nie moje kochane kasjerki co znają większość to ja siedząc bym na kasie może sprzedałbym 5 rodzajów bo pamiętam na nie kody. Kodowniki na cukierki troszkę poprawiają ten aspekt ale i tak jak je ostatnio wydrukowałem to nie potrafiłem odróżnić cukierków. Ktoś gdzieś kiedyś pisał że w jakimś dc maja kodowniki ze zdjęciem na cuksy. Gdzie tak jest?
BTW byłem dzisiaj w lidlu na zakupach i moje wielkie zdziwienie tam dziewczyny na kasie nie dość że mają zdjęcia cukierków i podane kody to jeszcze uwaga moją to w kolorze... nie tak jak u nas wszystko czarno-białe. Nie raz już poruszałem ten aspekt na platformie biedronkowskiej ale mam takie wrażenie że ona jest ale czy ktoś wyżej jeszcze ją czyta?
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
tarantula2013 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-15, 19:49   cukierki

Witam,u mnie na sklepie to samo!!! Ilości i rodzaje tych cukierków masakryczne,powykładane w 3 stołach non food szczyty przykasowe oraz już nawet szczyty regałowe,do tego jeszcze wafelki na wagę masakra!!!
_________________
Cześć biedroneczki!!
 
     
~Kot_kreskowy 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 36
Skąd: 5 chmurka na niebie
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-15, 20:19   

ha jj jak wczoraj już ogarnęłam się z ustawieniem tych cukierków i zbierałam się żeby zrobić na nie ceny miałam ciekawą rozmowę z klientką. Otóż zapytała mnie gdzie są ceny na cukierki, ja może trochę głupio odp. że właśnie idę je zrobić , na co Pani zapytała czy nie znam tych cen na pamięć i była ogromnie oburzona gdy zaprzeczyłam. Niestety Pani odeszła nieusatysfakcjonowana i pomstowała nad moją niekompetencją. ;(
_________________
Kobieta musi mieć poukładane w głowie - na głowie nie koniecznie
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-15, 20:31   

Ogólnie cukierki na wagę to jeden w wymysłów Marketów, który przypadł mi do gustu. Odkąd pojawiła się ta możliwość, można kupić sobie przeróżne rodzaje w dowolnych ilościach..

No właśnie, ogólnie..

Ilości na sklepach Biedry są przerażające.

Nie wiem czy byliście kiedyś w Stokrotce, taki smieszny sklepik a tam piękna gablota z cuksami. Podzielona na grupy cenowe, wszystko ładnie wygląda, nikt generalnie nie może ukraść, no chyba że w woreczku.. to i tak lepiej niż cały karton.

U nas to jak zwykle przerost formy, setki kilogramów, poubierane z każdego kartonu, pomieszane rodzaje przez klientów, którzy kopią w tych kartonach jak kury.. Żal.
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-15, 20:48   

Najczęściej zadawane pytanie przy stoisku z cukierkami? -pani a czy jak jest ta sama cena to mogę zapakować razem? ;) Może tu jest pomysł na takie ilości, zrobić parę grup cenowych z jednakowym kodem i ceną i po sprawie. Ja uwielbiam pracę z tą grupa towarową. :P
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-15, 21:05   

klienci zdezorientowani...nie dziwota przy tej ilości indeksów.
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-16, 08:35   

Włodarz, masz rację , u mnie dwie palety euro na magazynie i trzecia na sklepie , jak do tej pory kod jest tylko na tych bon bello , ekspozycję mamy w jednym miejscu ale papierki walają się po całym sklepie nawet można by powiedzieć że po papierkach widać jak przemieszczają się klienci i w których miejscach sklepu najczęściej bywają :D
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-16, 12:33   

My na sklepie mamy kolorowy kodownik na cuksy DIY... ale i tak jest masakra.
Biedronka powinna druknąc ładne, kolorowe plakaty z napisem "prosimy o niemieszanie cukierków podczas pakowania" i zainwestować w cenówki ze zdjęciem cuksów dla klientów.
Było by pewnie od razu mniej awantur :nie:
  Ocena JMP: 6/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-16, 12:35   

Mam propozycje, niech ktoś zrobi taką ściągę obrazkową ale konkretną z tych cukierków i wstawi tu ją na forum, każdy wtedy sobie wydrukuje i będzie o wiele lepiej :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-16, 23:22   

Antrykota napisał/a:

Biedronka powinna[...] zainwestować w cenówki ze zdjęciem cuksów dla klientów.
Było by pewnie od razu mniej awantur :nie:


No przecież takie są. Przychodzą i to czesto ale to i tak nic nie daje :) Chociąż u mnie ostatnio przestali mieszac. Chyba już odróżniają kody albo dobrze ustawiamy. U mnie 4 palety euro i 4 klocki pochyle i 1 chep. Wszystko na sklepie :)
  Ocena JMP: 2/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-17, 15:47   

Ja raz jak złapałem pianejak to wszystko jest pomieszane to spakowałem wszystko w pi..... i wysłałem na dc. wróciły posegregowane z listem "miłosnym" wyzywającym mnie pięć pokoleń wstecz;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo