Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
traktuja nas jak smieci
Autor Wiadomość
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
Wysłany: 2015-02-27, 21:53   traktuja nas jak smieci

Ludzie zrobmy z tym cos. Pracujemy,robimy wszystko co tylko nam kaza, a kazda wizyta konczy sie z kazdej strony zjeba.... To my robimu na nich wszystkich, dlaczego nie moga traktoewac nas jak innego czlowieka a nie traktowac jak malpy psy czy inne zwierzeta.?? Dlaczego kwzdy telefon konczy sie slowami jestescie beznadziejni, dlaczego tlumaczymy sie za zamowienia, straty bo w jeden tydzien sprzedalo sie 30 kg pstraga w drugi 8 kg.dlaczego nikt nie powie sluchaj dobra robota, rozumeim cie, masz racje.... Dlaczego jak jezdzi DO jest zawszewina z naszej strony, to my jestesmy beznadzienji... Ale nikt nie zwraca uwage na to zeto KR cisna nas zeb byla dostepnosc a nie bylo PL.... Przyjedzie DO powie nie macie towaru, odpowiesz a Pl? Masz prze**bane... Beda wysokie Pl pisze smsa do KR co siedzieje ze takie straty???? Ludzie zrobmy co bo o ile terazprzestrzegaja godziny i bhp...to ludzi maja w dupppie.... Zrobimy cos z tym????
_________________
a czas tak szybko ucieka...
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2015-02-27, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 6/10
     
mindusia

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 3
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-28, 11:44   

Chyba ciężko cokolwiek zrobić. .. :bu: mają swoje zasady i do widzenia ile razy w ciągu pracy mam ochotę zdjąć fartuszek i wyjść stamtąd :eee: ręką rękę myje u nas nawet skargi na kierownika nie pomagają bo to dobrzy znajomi z rejonowym
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-28, 12:38   

przypuszczam że w tym roku premii rocznej nie będzie i imprezy z okazji 20 lecia też - OSZCZĘDNOŚCI ;)
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
~Monisska 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-28, 14:14   

to nie tylko u was tak jest tak jest wszędzie . ;/ Człowiek się stara daje z siebie wszystko a i tak zawsze żle:/
_________________
Sobą być nie każdy potrafi...
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-28, 18:40   

Nie jest to motywujące takie ciągłe narzekanie, że to nie tak, tamto źle. Rozumiem to.
I tu moje pytanie a co można by było zrobić? Strajk włoski, TV? Ok. Tylko kto się na to odważy? :szczena:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-28, 18:49   

Nie jest tak wszędzie :) może jestem szczęśliwcem a może mam różowe okulary . Ja pracuję w zgranym zespole , od kilku lat mamy normalnych KR i pewnie można poprawić kilka rzeczy ale przecież nie ma idealnych firm .
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-28, 19:03   

Najgorszą bolączką są etaty a raczej braki etatów. I co można z tym zrobić... skoro firma wprowadza oszczędności. Pewnie najchętniej by wprowadzili APT ;)
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-01, 14:00   Re: traktuja nas jak smieci

michalek710 napisał/a:
Ludzie zrobmy z tym cos. Pracujemy,robimy wszystko co tylko nam kaza, a kazda wizyta konczy sie z kazdej strony zjeba.... To my robimu na nich wszystkich, dlaczego nie moga traktoewac nas jak innego czlowieka a nie traktowac jak malpy psy czy inne zwierzeta.?? Dlaczego kwzdy telefon konczy sie slowami jestescie beznadziejni, dlaczego tlumaczymy sie za zamowienia, straty bo w jeden tydzien sprzedalo sie 30 kg pstraga w drugi 8 kg.dlaczego nikt nie powie sluchaj dobra robota, rozumeim cie, masz racje.... Dlaczego jak jezdzi DO jest zawszewina z naszej strony, to my jestesmy beznadzienji... Ale nikt nie zwraca uwage na to zeto KR cisna nas zeb byla dostepnosc a nie bylo PL.... Przyjedzie DO powie nie macie towaru, odpowiesz a Pl? Masz prze**bane... Beda wysokie Pl pisze smsa do KR co siedzieje ze takie straty???? Ludzie zrobmy co bo o ile terazprzestrzegaja godziny i bhp...to ludzi maja w dupppie.... Zrobimy cos z tym????


Pracujesz w koroporacji - tu się nie chwali. Tu się ciągle wynika więcej.

Ja osobiscie pracuje w dużej, międzynarodowej firmie - w tym roku miała ona najlepsze wyniki finansowe od lat - myślisz, ze kogoś pochwalili ... coś ty !! i tak za mało !!

Takie są duże firmy ... Żebys nie spoczął na laurach >:D
  Ocena JMP: 5/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-01, 17:45   

michalek710 tu po prostu robic swoje i tyle, po co sie spinac, po co wkur....., skoro co pięć minut zmieniaja zdanie, wystarczy logicznie i sensownie zrobić zamówienie, i wtedy i dostepność będzie i pl będa niskie, jakoś to u mnie na sklepie działa, i jest ok, a KO jeśli dasz odpowiedni argument to i on przystanie na Twoją racje. tylko trzeba mieć jaja żeby się odezwać jak nie ma racji a nie przyjmować cięgi za każdym razem i zgadzać się z nim ze wszystkim. To TY znasz swój sklep i wiesz lepiej co i jak funkcjonuje.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-01, 19:53   

Racja, tylko też trzeba odroznic rozmowe dysklusje, czy pomysły od mobbingu... od tego jak ktos cie traktuje
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-01, 21:34   

nie wiem jak Ty ale, mnie to nie rusza czy mnie chwalą czy je...., bo prawda jest taka ze jak dobrze to dobrze jak zle to wszystko, także jak masz miękkie serce to trzeba mieć twardą d....
taka praca, takie czasy dla tych u góry liczą się cyferki, a nie to jak Ty pracujesz, i albo myślisz jak pracujesz by zrobić i się nie narobić albo je... jak dziki osioł i nic z tego nie masz
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-02, 10:13   

brodaczu podoba mi się twoje podejście :) takich ludzi brakuje w tej firmie takich tzn. znających swoją wartość , jeżeli masz szacunek sam do siebie to nikt nie będzie traktował cię jak śmiecia :) i jest tu jeszcze jedna zaleta : kierownik z takim podejściem to skarb :) nawet nie wiesz jak dobrze pracuje się kasjerom gdy wiedzą że wiesz co robisz i nie panikujesz bo "ktoś tam" wyjechał i jedzie i może dojedzie i odwiedzi :D ... wyszło trochę za słodko :P obyś tylko nie obrósł w piórka :D
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-02, 10:46   

Ta, śpieszmy się kochać takich kierowników.... :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-02, 11:25   

bo tak szybko zwalniaja :D
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Aga73 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Lut 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-02, 14:05   

Mindusia o jakich zasadach ty mówisz?ONI nie mają żadnych zasad,dla nich upodlenie człowieka to jest normalka żeby tylko ochronić swoją'' posadkę''.Dla nich wrzaski,sms-y i wymyslanie 10 robót naraz to motywacja.To jest mobbing przez duże M stosowany codziennie,bezkarnie za przyzwoleniem wszystkich!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo