Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
program "1000 kierowników" czy coś takiego xD
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 19:04   

Każdy ma inne predyspozycje i oczekiwania w związku z pracą , nie wszyscy nadajemy się na lekarzy i nie wszyscy nadają się na kasjera czy sprzedawcę . Niektórzy pracują w biedronie bo muszą a inni dlatego że lubią . Jest tak jak piszesz Larri że wiele zależy od tego z jakimi ludźmi pracujesz i owszem jak jest dobrze to jest ok ale dlaczego jak jest źle to oskarżamy wszystkich . Może mam zbyt idealne podejście ale cóż taka moja natura

[ Dodano: 2014-12-14, 19:08 ]
I zgadzam się z Hell :) a ty Larri przypomnij sobie ale tak z ręką na sercu czy zawsze było tak łatwo jak machanie cepem ? :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 19:12   

Nie znam żadnych Ks po zawodówkach ale za to znam co najmniej trzech po studiach i to jest dopiero dramat tak więc śmiem twierdzić że szkoła ma niewiele wspólnego z kwalifikacjami potrzebnymi do bycia dobrym kierownikiem.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~chomiczek 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 31
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 19:41   

Hell napisał/a:
A co jest trudnego w zawodzie do wykonywania którego ktoś przygotowuje się kilkanaście lat. ]
Well... Nie wiedziałem, że praca wymagająca kwalifikacji, jest równa pracy sprzedawcy lub ks w biedronce. To naprawdę nowość.
Proszę napisać mi ile czasu trwa szkolenie na sprzedawcę lub ks.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-14, 19:59   

Zawsze było prosto, ale równie często było bardzo ciężko. Pamiętam do dziś jak po pracy bolało mnie wszystko, ale nie było trudno. Może nie pamiętacie, ale ja nie narzekałam na poziom trudności, ale na absurdalne procedury i nadmiar obowiązków. I gdy dziś czytam forum, widzę ze to się toczy dalej. Odbieracie to bardzo osobiście, a ja nie piszę o ludziach, tylko o samej specyfice pracy.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
3 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 20:26   

Tak Larri odbieram to osobiście bo wkurza mnie myślenie że robota w sklepie jest prosta . Spotkałam już wielu którym tak tak się wydawało i już nie pracują. A jeszcze bardziej mnie irytują opinie ludzi którzy nawet dnia nie przepracowali w markecie . Takim najłatwiej jest się wypowiadać .
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 20:29   

To praca prosta ale zarazem ciężka fizycznie i o to głównie chodzi.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 20:29   

Chomiczek inaczej byś śpiewał jakby ci przyszło mięso na święta zamawiać... :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~chomiczek 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 20:46   

Hell napisał/a:
Chomiczek inaczej byś śpiewał jakby ci przyszło mięso na święta zamawiać... :D
Ptaszki ćwierkają, że zamówienia robicie na podstawie zeszłorocznych sprzedaży :)
 
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
1 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-12-14, 20:50   

Lepszy KS po zawodówce niż zKS po studiach na szkoleniu,u nas mamy takich co to jeszcze nie zdali egzaminu a już nosa zadzierają co to nie oni a tym czasem nie potrafią nawet policzyć zasiłku bez kalkulatora,nie wspominając nawet o przygotowaniu maszyny do mycia podłogi czy zrobieniu tzw.paczki(kartony)i przygotowaniu prasy,a jak im policzysz utarg by sami nie musieli to nawet tych paru liczb nie potrafią wklepać
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 20:51   

I myślisz chomiczek że to jest "kopiuj wklej" ? :P
 
     
~chomiczek 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 31
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 20:53   

marta1 napisał/a:
Tak Larri odbieram to osobiście bo wkurza mnie myślenie że robota w sklepie jest prosta . Spotkałam już wielu którym tak tak się wydawało i już nie pracują. A jeszcze bardziej mnie irytują opinie ludzi którzy nawet dnia nie przepracowali w markecie . Takim najłatwiej jest się wypowiadać .
Przepraszam, ale wejdę w słowo.
Pani Marto, większość piszących w tym temacie broni "trudności" pracy w Biedronce jakby to była obrona Częstochowy, a nikt dalej nie odpowiedział na proste pytanie. Co jest takiego trudnego w pracy sprzedawcy (w sklepie al'a biedronka)?
PS. Cięzkiej pracy fizycznej jaką wykonujecie nie neguję
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-14, 20:59   

Ja nie myślę o tym jak to wygląda, ja to wiem, bo przez 5 lat wykonywałam tą pracę tak samo jak wy. Byłam i kasjerem i kierownikiem, więc nie piepr* *ę bzdur. Każdy ma prawo do swojego zdania. Dla mnie ta praca była bardzo prosta. Najlepszym na to dowodem jest ilość awansów wewnętrznych. Każdego można wyszkolić do każdego stanowiska, które jest na sklepie. I nie tylko...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 21:02   

No niestety ptaszki nie biorą chyba dodatkowo pod uwagę zmieniających się gustów klientów- drób zdecydowanie spada :bu: , promocji u nas i u konkurencji oraz kanibalizmu sprzedażowego że o braku dostępności i jego wpływie na sprzedaż innych rodzai mięs nie wspomnę. :D Ale fakt, historia też pomaga. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~chomiczek 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 31
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 21:02   

marta1 napisał/a:
I myślisz chomiczek że to jest "kopiuj wklej" ? :P
Pani wybaczy, ale przez wiele lat byłem współwłaścicielem sklepu większego metrażowo niż standardowa biedronka (sklep z 6 kasami), więc wiem o czym piszę. Nie ma żadnej filozofii w zamówieniu towaru, tym bardziej, że często widzę jak biedronki borykają się z brakami poszczególnych towarów na półkach (proszę nie pisać mi, że nie nadążają pracownicy towaru wykładać).

Jeżeli pani określa zamawianie towaru jako "kopiuj wklej" w kontekście świąt, to napiszę - TAK, TAK TO WYGLĄDA. Z fusów zapewne kierownicy nie wróżą.

[ Dodano: 2014-12-14, 21:05 ]
Hell napisał/a:
No niestety ptaszki nie biorą chyba dodatkowo pod uwagę zmieniających się gustów klientów- drób zdecydowanie spada :bu: , promocji u nas i u konkurencji oraz kanibalizmu sprzedażowego że o braku dostępności i jego wpływie na sprzedaż innych rodzai mięs nie wspomnę. :D Ale fakt, historia też pomaga. :D
Doprawdy nie jest niczym nadzwyczajnym dokonać zamówienia. Nie jest to jakieś arcytrudne zadanie, a z tego co wiem za straty i tak jako pojedyncze osoby nie odpowiadacie (a są wliczane w straty sklepu).
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-14, 21:10   

Z fusów nie ale szklana kula się przydaje. :D Chomiczek a czy w tym sklepie wymagałeś żeby towaru nie brakło ale też nie zostało bo u nas się tego wymaga na niektórych grupach towarowych.
Nie twierdzę że to arcytrudne ale też nie takie proste jak się niektórym wydaje, a straty sklepu to moja i moich współpracowników niższa premia oraz kac moralny przez całe święta. :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo