Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
program "1000 kierowników" czy coś takiego xD
Autor Wiadomość
#home_designer 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 67
Wysłany: 2014-05-20, 00:51   program "1000 kierowników" czy coś takiego xD

słyszał ktoś o takim programie ? :P

zastepcy z wyzszym wyksztalceniem i potencjalem powyzej oczekiwan moga byc tam zapisani - ja ponoc jestem ale co to takiego ? czyms szczegolnym się charakteryzuje ?

pzdr
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-21, 21:34   

Nie 1000 kierowników, tylko 1000 absolwentów, i chodzi o to, że Biedronka ma zamiar zrekrutować na stanowiska kierownicze 1000 absolwentów szkół wyższych
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-22, 12:18   

ciekawe posunięcie ..

Ciekawe jak będą się czuli Rejonowi po zawodówce lub tylko z maturą...;)
 
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-23, 11:30   

Może być ciekawie jak wpadnie zgraja roszczeniowych młodych wykształconych i będą chcieli strasznie zarządzać ,a tu trzeba zakasać rękawy i ubrać buty z blachą i piniondze nie młodzieżowe :D >:D
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-23, 12:19   

Najpierw to niech ci "absolwenci" czy też "kierownicy rejonu" zaczną się dobrze poruszać po prawie pracy , a dopiero biorą się za rządzenie . Jak dla mnie jest to zgraja ludzi , którzy nastawieni są na robienie zamętu wokół siebie z czego nic konkretnego nie wynika prócz strat dla sklepu w postaci wysokich PL-ek mało tego potrafią tylko krzyczeć zastraszać ciągłymi zwolnieniami ... Wiec drodzy KR i inni K.... z niewolnika nigdy nie będzie pracownika , a swoim straszeniem pozbawiacie się ludzi pracujących a nabywacie nowych leserów którym nie bardzo zależy na pracy tylko na zyskach we własnych kieszeniach .....
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-23, 12:43   

Muminka napisał/a:
nic konkretnego nie wynika prócz strat dla sklepu w postaci wysokich PL-ek .....



To fakt. Na miom sklepie szkoliła się młoda dziewczyna na KR... nie dała sobie przetłumaczyć wielu spraw. Tak nas załatwiła swoimi zamówieniami że premi po jej kilku miesięcznym pobycie u nas nie ma do dziś. Nie możemy się wylizać z pl. To jedyny przypadek osoby która była z zewnątrz, nie po awansie i przejściu kilku letniej praktyki na sklepie który znam osobiście ale miłych wspomnień nie mam. Nie chce wkładać wszystkich do jednego wora ale obawy przed absolwentami są :)
  Ocena JMP: 8/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-23, 18:26   

Cudujecie XD Oni są wykształceni, nie to co my :P

A tak powaznie, za tym nie jestem. Większosc z nich nie pracowała w handlu. Wszyscy nie mają doświadczenia jak rozmawiać z pracownikiem!
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-23, 18:30   

... no i dlatego przyjdą się szkolić do nas ;)
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-23, 20:17   

to nie będzie szkolenie, to będzie się wyżywanie na nas....
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-23, 20:41   

Nie przesadzajcie, przecież już teraz pracują między nami osoby z wyższym wykształceniem i krew się z tego powodu nie leje. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-23, 21:59   

ja miałem Panią KR po "training menager" miała być nie do ruszenia i liczyła moje dni ....... mam nadzieję że dobrze jej jest w nowej pracy

[ Dodano: 2014-05-23, 22:01 ]
najlepszy tekst pytam się o coś a ona "jaka jest na to procedura?" i wstyd jej mi było powiedzieć ,że nie ma na to procedury, pamiętnik codziennie 20 punktów zapisane 3 w 3 miesiące
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-24, 12:13   

Robertty, już wszyscy wiemy, że dumny jesteś z tego, że dzięki Tobie zwolnili Twoją ex KR, nie musisz tego pisać w każdym możliwym temacie, bo nie do każdego pasuje :)
 
     
marysia6264 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-24, 13:24   

Ja przerabiałam KR z zewnątrz. Miał tylko w głowie to co mu wpoili na szkoleniach(procedury). Kiedyś mu powiedziałam że życie biedronkowe pokaże mu jak przestrzegać można niektóre procedury. Po 3miesiącach przyznał mi rację a po pół roku już nie pracował bo nie dał rady psychicznie.
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-25, 20:50   

Kurcze, a ja myślałam że to u mnie były takie wyjątki z KR stażystą. Miałam trzech, porażka :bu:
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-25, 21:54   

wiedza wiedzą ale sama praktyka najważniejsza niech dadzą świeżynkę na pół roku na sklep wysokoobrotowy z niską obsadą i porządnie poczuje jak się pracuje a nie na sklepach pokazowych
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo