Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Dziecka
Autor Wiadomość
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
Wysłany: 2014-05-17, 00:04   Dzień Dziecka

Może ktoś wie coś o organizowanym dniu dziecka przez sieć Biedronka jeśli tak to gdzie ?
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-25, 13:00   

A ja się zapytam, czy firma przygotowała w tym roku jakiś prezencik dla dzieciaków i co to jest?
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@Biedronka1013 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 178
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-25, 18:05   

cos bedzie napewno ale pytanie co też jestem ciekawa podobno ma byc paczka za 12 zł
 
     
#Katarina09

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-26, 23:46   

tak ma byc paczka nawet za 12.50 czy12,40 mysle ze juz ks maja info na sklepach u nas juz na socjalubylo o przyznawaniu paczek dzieciakom i o tym ze dzieciaczki moga odwiedzic nas w miejscu pracy w dniu 01.06 przez godzine
 
     
~Jazy 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-26, 23:57   

Lepiej z 12.40 niż na zero:-) oczekujecie od tej firmy ciągle zapomogi, pożyczki, premie i bony i taj ciągle narzekacie:-)
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-27, 00:31   

Jazy napisał/a:
oczekujecie od tej firmy ciągle zapomogi, pożyczki, premie i bony i taj ciągle narzekacie:-)


Ja niczego nie oczekuję potrafię sama swoim dzieciom zapewnić piękny dzień dziecka i na bank nie w biedronce :) A pytam bo coś gadają o tym Dniu Dziecka w pracy , a ja nie bardzo zorientowana bo to pierwszy dla mnie Dzień Dziecka w biedronce :)

A co do premii to uważam , ze powinna wrócić była chęć i motywacja do pracy ,a teraz wszyscy robią ot tak ....
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
biedroneczka197

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-02, 11:18   Dzień Dziecka

Muminka napisał/a:
Jazy napisał/a:
oczekujecie od tej firmy ciągle zapomogi, pożyczki, premie i bony i taj ciągle narzekacie:-)


Ja niczego nie oczekuję potrafię sama swoim dzieciom zapewnić piękny dzień dziecka i na bank nie w biedronce :) A pytam bo coś gadają o tym Dniu Dziecka w pracy , a ja nie bardzo zorientowana bo to pierwszy dla mnie Dzień Dziecka w biedronce :)

A co do premii to uważam , ze powinna wrócić była chęć i motywacja do pracy ,a teraz wszyscy robią ot tak ....




Czesc mam pytanie obecnie przebywam na chorobowym z powodu ciaży I ciekawi mnie czy byly jakies paczki dla dzieci?
 
     
azw3

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Gru 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-02, 19:38   

Hej. Ja też jestem ciekawa czy były jakieś paczki dla dzieci bo nikt nie dzwonił do mnie z biedronki, a przebywam na macierzyńskim.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-02, 19:52   

Może sama zadzwoń.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
azw3

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Gru 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-03, 12:16   

Znam swoje kierownictwo na sklepie i jak sama zadzwonię to będzie gadanie, że siedzi w domu i jeszcze o paczki dla dzieci upomina się. Myślałam że tutaj się coś dowiem.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-03, 12:42   

azw3 napisał/a:
Znam swoje kierownictwo na sklepie i jak sama zadzwonię to będzie gadanie, że siedzi w domu i jeszcze o paczki dla dzieci upomina się. Myślałam że tutaj się coś dowiem.


Były, paczuszka zawiera: żelki, balon, kolorowankę, piłkę, pudrowy zegark, wafelek, i worek na buty dla dziecka do szkoły jak dobrze pamiętam. Ps zaglądaj częściej na ShoutBox-a tam dowiesz się wszystkiego :D
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-03, 14:43   

Matko kochana, jak co niektórzy tutaj boją się tego strasznego swojego kierownictwa... ludzie. Wasze paczki, wasze prawo i wasz interes, a przejmujecie się tym, co jakiś debil jeden z drugim o was powie. Dorośli ludzie, a boją się zadzwonić. Łeb wam za to urwą? zabiją? Bo będzie gadanie... trochę to śmieszne.
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-03, 16:22   

Edyta 89 napisał/a:
azw3 napisał/a:
Znam swoje kierownictwo na sklepie i jak sama zadzwonię to będzie gadanie, że siedzi w domu i jeszcze o paczki dla dzieci upomina się. Myślałam że tutaj się coś dowiem.


Były, paczuszka zawiera: żelki, balon, kolorowankę, piłkę, pudrowy zegark, wafelek, i worek na buty dla dziecka do szkoły jak dobrze pamiętam. Ps zaglądaj częściej na ShoutBox-a tam dowiesz się wszystkiego :D


Wracając z pracy musiałem "coś" dokupić bo obciachem było dać 10-letniemu dziecku ten badziew. :puk?:
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-03, 16:30   

kostuch to mogles wyrzucic te paczke do kosza!!!!Ludzie Wam zawsze cos nie pasuje.
Moja córeczka tez dostała te paczke i nic nie dokupywałam ...Tak jak juz Ktos napisal,to naszym obowiązkiem jest podarować/zorganizwać dzien dziecka .Nie znam firmy która daje dzieciom paczki na Dzien Dziecka.....
My zorganizowałysmy naszym dzieciakom Dzien Dziecka u nas w pracy...był mały poczestunek,kasowanie na kasie "prawdziwych klientów",dzieciaki same szykowały ciasteczka do wypieku,które potem oczywiscie zjadły ,było mycie maszynom i konkurs rysunkowy a na koniec dostały własnie te biedronkowe paczki z piłeczka i nie widziałam ,zeby Któres dziecko było zawiedzione..!!!
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-03, 16:34   

Ja nic nie muszę ale skoro pracodawca chce coś zrobić dla pociech pracowników, to mógłby coś odpowiedniego dla wieku dziecka przygotować.!!!
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo