Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Byli pracownicy
Autor Wiadomość
AD_gd

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 2
  Wysłany: 2013-12-03, 15:09   Byli pracownicy

Witam


Byłam pracownikiem biedronki w Gdańsku na stanowisku kasjer-sprzedawca, ze względu na problemy rodzinne musiałam zrezygnować z pracy w firmie i tutaj mam pytanie czy istnieje możliwość powrotu do firmy, bo nie ukrywam że bardzo chciałabym wrócić, teraz stwierdzam że zbyt pochopnie złożyłam wypowiedzenie. Byłam bardzo dobrym pracownikiem. Wysyłam CV do sklepów Biedronka od jakiegoś czasu i nic, mój telefon milczy :( Czy mam szansę na powrót???? Może jest obecny na forum KR lub KS który odpowiedziałby mi na to pytanie. Z góry dzięki
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-03, 15:51   

Szansa jest zawsze ale rozsyłanie Cv przez internet nic nie da. Musisz iść do sklepu gdzie pracowałaś i wytłumaczyć co i dlaczego. Zależy od kr jaki jest obecnie i jakie ma do tego podejście. Ja osobiście nie dostałam umowy na stałe po 3 miesiącach wróciłam do biedronki a tuż po tym awansowałam na zks. Więc szansa jest może szczera rozmowa coś zdziała
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-03, 19:46   

gregori0708 napisał/a:
Szansa jest zawsze ale rozsyłanie Cv przez internet nic nie da. Musisz iść do sklepu gdzie pracowałaś i wytłumaczyć co i dlaczego. Zależy od kr jaki jest obecnie i jakie ma do tego podejście. Ja osobiście nie dostałam umowy na stałe po 3 miesiącach wróciłam do biedronki a tuż po tym awansowałam na zks. Więc szansa jest może szczera rozmowa coś zdziała
u nas dwie osoby dostały się ponownie. jedna sama sie zwolniła, drugiej nie przedłużono umowy , obie z powrotem pracują. Faktem jest,że utrzymywały tzw kontakty i jak ktoś tam im pomógł sie dostać z powrotem
  Ocena JMP: 5/10
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-04, 16:41   

no więc pisze sama jestem takim przykładem powrotu ale mi nikt nie pomagał .....
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 23:11   

Ja również jestem tego zywym przykładem, rozpoczęłam pracę, po 10. miesiącach zwolniłam się za porozumieniem stron, po połtorej roku znowu starałam się o pracę w JMP, oczywiście nie obeszło się bez pytań, dlaczego co i jak, ale, przyjęli mnie ponownie, a nawet na tą samą Biedronkę :) więc próbuj, tym bardziej, że byłaś dobrym pracownikiem, zawsze lepiej kogoś "doszkolić" niż tłumaczyć od podstaw :) :)
 
  Ocena JMP: 8/10
     
AD_gd

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 10:18   

Dzięki za odpowiedzi, w sumie to nie wiem czy chciałabym wrócić na tą samą biedronkę na której byłam ponieważ miałam ponad 20 km i słaby dojazd, ale na pewno popytam w okolicznych sklepach ;)
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 10:36   

Powodzenia :) na pewno się uda :)
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo