Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
urlopik
Autor Wiadomość
Karolkaa 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-10-28, 10:57   urlopik

Zbliża sie czas ustalania urlopów na następny rok. W biedrze jestem od niedawna, mam umowę do końca czerwca przyszłego roku więc do tego czasu powinnam go wykorzystać( przysługuje mi 20 dni urlopu). Jak to z tym jest ?? Czy urlop mam sobie ustalać tylko na czerwiec czy moge go wykorzystać np. już w maju ? i czy weekend wlicza się do urlopu, czyli np. jak będe chciała 7 dni w czerwcu od poniedziałku to do niedzieli siedze na urlopie ??
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-28, 11:01   

urlop jest liczony od poniedziałku do piatku...sobota i niedziele nie sa wliczane do uropu....!! ;)
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-28, 11:05   

Masz umowę do czerwca, więc masz też wymiar urlopu proporcjonalnie od stycznia do czerwca, więc nie 20 dni, a 10 dni.
W niektórych sklepach KS prosi pracowników, aby wpisywali kiedy chca urlop i na podstawie tego układa plan urloow, a w innych KS układa sam wg siebie i nie liczy sie z innymi. Nie powiedziane tez, że plan urlopu nie może się zmienić, bo bywają różne wypadki losowe i zawsze można komuś przesunąć urlop.
Urlop powinno się naliczać uwzględniając przysługujące 2 dni wolne w tyg., więc 7 dni urlopu było by liczone od poniedziałku do przyszłęgo wtorku, a w sob i ndz miałabyś normalnie wolne.
 
     
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-28, 11:39   

a ja mam pytanie odnośnie zatrudnionych od kilku miesięcy np. od sierpnia kiedy najlepiej wydać mu urlop i jak go liczyć? Czy musi mieć też 14 dni nieprzerwanego odpoczynku? Czy tylko tyle ile mu się należy czyli po 2 dni za każdy miesiąc?
Ostatnio zmieniony przez anipa 2013-10-28, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Karolkaa 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-28, 11:39   

No to teraz mnie pocieszyłaś z tym urlopem, na pewno tak jest że 10 dni ? Na szczęście u mnie jest tak że to pracownicy ustalają sobie kiedy chcą urlop ( oczywiście nie może być tak że kilka osób pójdzie w tym samym czasie )
 
     
gosia1321 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Mar 2015
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-10, 15:23   

kachen napisał/a:
urlop jest liczony od poniedziałku do piatku...sobota i niedziele nie sa wliczane do uropu....!! ;)


Witam
Jak jest z urlopami u Was w chwili obecnej? Bo u mnie od niedawna w urlop wliczane są sobota i niedziela (jeśli np. ktoś zaczyna urlop w poniedziałek i ma go do któregoś dnia w przyszłym tygodniu).

Oczywiście w przypadku kasjerów bo osób powyżej ta zasada już nie dotyczy.
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-10, 17:54   

Wazniejsze jak to w grafiku wygląda. U mnie na sklepie jak sa urlopy to weekendy sa jako "W" .
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-10, 19:11   

gosia1321 napisał/a:
kachen napisał/a:
urlop jest liczony od poniedziałku do piatku...sobota i niedziele nie sa wliczane do uropu....!! ;)


Witam
Jak jest z urlopami u Was w chwili obecnej? Bo u mnie od niedawna w urlop wliczane są sobota i niedziela (jeśli np. ktoś zaczyna urlop w poniedziałek i ma go do któregoś dnia w przyszłym tygodniu).

Oczywiście w przypadku kasjerów bo osób powyżej ta zasada już nie dotyczy.

Niemożliwe ;) Coś Ci się pomieszało Gosiu, a widzac że to Twój pierwszy post wiec pewnie jakies nie douczenie ;)
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
~Joanna26 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-11, 01:43   

Od niedawna urlop może być nałożony na sobotę lub niedziele ale wtedy muszą ci oddać dni wolne więc u nas się tego nie stosuje.
  Ocena JMP: 4/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo