Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Apel do kobiet z Włocławka (i pewnie nie tylko)
Autor Wiadomość
szary_czlowiek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-08-26, 12:41   Apel do kobiet z Włocławka (i pewnie nie tylko)

Temat trochę uogólnię, ale i tak dotyczy on większej części kobiet.


1. Dlaczego Wy kobiety macie w naturze to, że w pracy nie można Wam ufać? Nie można Wam nic powiedzieć... zrobić... bo wcześniej, czy później lecicie do kierowniczki sklepu a nawet rejona, zahaczając wcześniej o "koleżanki" które miały zachować to dla siebie, a które też wyklekoczą innym, podobnie jak Wy. A nie daj Boże, że ktoś nie wyrobi się z jakąś tam czynnością, bo np siedzi na "jedynce" i ma klientów... zaraz bawicie się w konfidentki.
Faceci (też w większości przypadków) potrafią się zorganizować, porozumiewać bez słów i zostawić sprawę między sobą, jak ktoś się z czymś nie wyrobi, to drugi zrobi to za niego, bo wie, że ten zrobi to samo, a kobiety? Polecą "strzelać z ucha"

2. Dlaczego Wy -zastępcy oraz kierowniczki sklepu - tak bardzo boicie się cokolwiek powiedzieć rejonowemu. Nie mówię, żeby go/ją rypać jak dzieciaka, ale w sposób normalny i kulturalny można praktycznie powiedzieć wszystko, bez obaw o pracę. a Wy nie... jakbyście mogły, to jeszcze czerwony dywan byście rozwinęły, żeby tylko potrzymać paluszka w ...
Ponadto traktujcie kasjerki jak ludzi, a nie jakbyście były paniami tego świata, kierownik sklepu to nie jest jeszcze aż tak prestiżowe stanowisko, żeby traktować podwładnych jak przysłowiowego "murzyna"

Powyższe sytuacje dotyczą Włocławka z ul. Toruńska, Wieniecka, Ceglana i paru innych

A jak sprawa wygląda w innych miastach?
 
     
ROSA 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-26, 16:29   

Co do traktowania kasjerek jak murzynów to bardzo trafne określenie.Nasza kierowniczka akurat nie boi się naszej kr wręcz przeciwnie dostała zielone światło i gnoi nas na każdym kroku.Nie słyszałyśmy nigdy od niej żadnej pochwały.Ciągle słyszymy,że za wolno kasujemy,za wolno rozkładamy towar,nie potrafimy dobrze przygotować sklepu.A z kolei ile razy mamy jakąś kontrol to dyrekcja za każdym razem nie szczędzi nam pochwał.Ostatnio pochwalił nas rejonowy,który był na zastępstwie i powiedział,że chciałby żeby wszystkie sklepy były takie zadbane jak nasz.
 
     
szary_czlowiek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-26, 16:48   

We Włocławku jedna kierowniczka została zdegradowana właśnie za wywyższanie się i szmacenie pracownika.
Za to w innym z wymienionych przeze mnie sklepów (nie będę pisać w którym) kierowniczka sklepu kompletnie nie nadaje się na to stanowisko. Ma bajzel w papierach, nigdy nie ma na nic czasu, kompletnie nie ma umiejętności w zarządzaniu ludźmi. Co się czymś zajmie, to nie kończy, a zaczyna coś nowego. Niby miła, ale jak wie, że ma wpaść rejonowy, to dopiero zaczyna się panika i co drugie słowo to kur**
Za to w planowaniu urlopu jest mistrzynią... zawsze jak planuje sobie urlop, to trafia on między dniami wolnymi, tak więc np. z zaplanowanych 7dni urlopu robi się 12 dni. Pracownik jak zaplanuje 7 dni, to ma to co zaplanował i ni godziny dłużej
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-31, 11:30   

U nas na szczęście się ten pierwszy punkt nie rozwinął za bardzo ale drugi to i owszem i denerwujące to jest.
 
     
biedrona9002

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-31, 22:56   

Kompletna bzdura ! Śmiech na sali !!!! :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie:
_________________
Zasady w życiu mam
Nie rób drugiemu tego-
czego Ty nie chcesz sam!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-01, 21:04   

normy w bedrze cuż za odkrycie haha
 
     
#elitom

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-02, 19:03   

Normy????? Wara od Julki i ludzi którymi zarządza :::::::
 
     
szary_czlowiek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-03, 05:18   nie taka bzdura

Ba... już pomijam fakt, że niektóre kasjerki dzwonią do rejonowej, z byle pierdołami, które mogłyby je załatwić z kierowniczką sklepu... gdyby oczywiście miały trochę odwagi, no ale po co, skoro można podpierdzielać wszystkich po kolei.
Zdaję sobie sprawę, że niektóre osoby nie potwierdzą tych i wcześniejszych rzeczy (a nie raz było się ich świadkiem), bo faktycznie nie wiedzą, że takie rzeczy mają miejsce, albo boją przyznać, że to właśnie ich sprawy dotyczą... zostawiam to do samooceny...
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-03, 06:33   Re: nie taka bzdura

szary_czlowiek napisał/a:
Ba... już pomijam fakt, że niektóre kasjerki dzwonią do rejonowej, z byle pierdołami, które mogłyby je załatwić z kierowniczką sklepu... gdyby oczywiście miały trochę odwagi, no ale po co, skoro można podpierdzielać wszystkich po kolei.
Zdaję sobie sprawę, że niektóre osoby nie potwierdzą tych i wcześniejszych rzeczy (a nie raz było się ich świadkiem), bo faktycznie nie wiedzą, że takie rzeczy mają miejsce, albo boją przyznać, że to właśnie ich sprawy dotyczą... zostawiam to do samooceny...
A ty czemu nie poruszysz tego problemu na poziomie swojego sklepu, tylko na forum. O czymś to świadczy. nie potrafimy sie dogadywać więc tasują nas na okrągło, tylko czy to jest rozwiązanie????
  Ocena JMP: 5/10
     
szary_czlowiek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 00:29   

stoneczka napisał/a:
A ty czemu nie poruszysz tego problemu na poziomie swojego sklepu, tylko na forum.

Próba tematu była, ale co z tego, skoro każdy uważa, że zachowuje się w porządku, a tak nie jest. Poza tym od zorganizowania "pogadanki" powinno być kierownictwo. Dla mnie chore jest iść codziennie do pracy i ciągle uważać na to z kim i o czym się rozmawia, co się robi itp, bo... patrz post 1 pkt 1
 
     
#elitom

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 18:40   

Dla mnie chore jest uzewnętrznianie problemu na forum,masz problem to rozmawiaj,dzwoń do BOP itp. Człowiek normalny oddziela pracę od domu ,jeżeli tego nie robi to ma problem natury emocjonalnej,skoro wiesz ,że masz racje i nic sobie do zarzucenia to walcz a nie stosujesz walkę podjazdową ,nic Mnie tak nie irytuje jak żulenie , podkręcanie i niedomówienia,określasz ogół .Szary człowieku trafnie nadałeś sobie login ,bo taki jesteś i takim pozostaniesz.
Podajesz kilka sklepów,jesteś plotkarzem?
Mam gdzieś co się dzieje na innych sklepach a ty widzę tym żyjesz.
Nomen omen nigdy nie posiadałam nr tel. do KR.
 
     
biedrona9002

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 23:01   

#elitom :em29:

[ Dodano: 2013-09-04, 23:12 ]
Szary człowieku czemu nie apelujesz twarzą w twarz tylko na forum - wniosek -jesteś tchórzem... i tylko szkoda ze to co napisales to nie prawda bynajmniej na jednym ze sklepów,które wymieniłeś ,bo co sie dzieje na innych tego nie wiem wrecz mnie to nie interesuje a Ciebie ?! Tacy ludzie jak ty tylko sieją ferment na sklepach panike i ploty.. po co ? Po drugie jak Ci się to nie podoba to się zwolnij nikt nie karze Ci przecież pracować Twój wybór...Po trzecie do pracy chodzi się po to ,żeby PRACOWAĆ ! A nie gadać o głupotach i plotkować ...
_________________
Zasady w życiu mam
Nie rób drugiemu tego-
czego Ty nie chcesz sam!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
szary_czlowiek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-05, 14:49   

Czytajcie ze zrozumieniem, bo po ostatnich wypowiedziach mam wrażenie, że rozmawiam z dziećmi
elitom napisał/a:
masz problem to rozmawiaj

o tym już pisałem i nie będę się powtarzać
elitom napisał/a:
dzwoń do BOP

i włąśnie o tym pisałem na początku... wolicie kogoś podpierdzielić niż załatwić sprawę
elitom napisał/a:
Człowiek normalny oddziela pracę od domu

więc co robisz na tym forum? zboczenie zawodowe?
elitom napisał/a:
,jeżeli tego nie robi to ma problem natury emocjonalnej

"ty mój mały psychologu..." :yeah:
elitom napisał/a:
skoro wiesz ,że masz racje i nic sobie do zarzucenia to walcz a nie stosujesz walkę podjazdową

a wiesz, że nie mam sobie nic do zarzucenia? Nikomu nie robie w okół d***. Jeżeli rozmowa z poszczególnymi osobami jednym uchem weszła a drugim wyszła, a temat na publicznym forum może coś da... to będę stosować walkę "podjazdową"
elitom napisał/a:
Podajesz kilka sklepów,jesteś plotkarzem?

zaskoczę Cię... nie zawsze najprostrza odpowiedź jest właściwa... pomyśl skąd mogę to wiedzieć

biedrona9002 napisał/a:
nie apelujesz twarzą w twarz tylko na forum

czytaj wszystko i ze zrozumieniem
biedrona9002 napisał/a:
co sie dzieje na innych tego nie wiem wrecz mnie to nie interesuje

jesteś egoistą/ką?
biedrona9002 napisał/a:
Tacy ludzie jak ty tylko sieją ferment na sklepach panike i ploty

skoro mnie nie znacz, to nie oceniaj... czyżby to o Tobie był napisany jeden z postów?
biedrona9002 napisał/a:
Po drugie jak Ci się to nie podoba to się zwolnij nikt nie karze Ci przecież pracować Twój wybór

Tekst na poziomie przedszkolaka.... jak mi załatwisz pracę z podobnym wynagrodzeniem w tym mieście, to nie ma problemu... a może sama chcesz mi dawać kasę na życie? Poza tym ja chcę tylko pracować w normalnych warunkach
biedrona9002 napisał/a:
do pracy chodzi się po to ,żeby PRACOWAĆ ! A nie gadać o głupotach i plotkować

ja to wiem, powiedz to tym osobom, których temat dotyczy
 
     
#elitom

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-06, 17:54   

Ojojojojoj ,szary człowieku niestety brak mi czasu aby odnieść się do każdej wypowiedzi ale sory Batory ,kto zdrowy pisze na forum o piątej z minutami ,to po pierwsze a po drugie napisałeś ,że zdegradowano kierowniczkę za szmacenie ludzi ,no tak ty twierdzisz a jakie są realia tylko ona wie i ludzie z którymi pracowała.Reasymując ,na twoim rejonie to prawda zwycięża ,skoro KR degraduje kierownika za złe traktowanie podwładnych to chyba idą za tym jakieś przesłanki i to grube ,więc czemu u ciebie dzieje się inaczej?Tak na marginesie odnosisz się do kobiet ,więc jesteś facet i powinieneś mieć jaja i walczyć skoro jesteś tak bardzo pokrzywdzony.Trochę godności ,skoro nie działa siła argumentów to trzeba użyć argumentów siły, oczywiście na swoim podwórku a nie wrzucanie wszystkich do jednego worka ,krzywdząc przy tym naprawdę wielu porządnych ludzi,chociażby takim szkalowaniem na forum.
 
     
biedrona9002

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-06, 22:50   

#elitom :em29: pokłony :yeah: -.- :* szary człowieku właśnie to co Ty zrobiłeś to jest na poziomie przedszkola ! Skończ ten temat i się nie ośmieszaj ;) #elitom podejrzewam ,że szary człowiek to jest jednak Baba..:) tylko się ukrywa ,bo facet z reguły do takich pierdół nie przywiązuje uwagi :)

[ Dodano: 2013-09-06, 22:52 ]
szary człowieku skoro ty napisales ,że Cie nie znam zebym nie oceniala a po co ty piszesz głupoty na temat sklepow w ktorych nie wiesz co sie święci...? -.-
_________________
Zasady w życiu mam
Nie rób drugiemu tego-
czego Ty nie chcesz sam!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo