Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pobił ochroniarza
Autor Wiadomość
Agnieszka0909

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-07-31, 23:04   pobił ochroniarza

Kierowca ciężarówki pobił ochroniarza i przez to został zwolniony z pracy i zakaz wjazdu na JMD czy to jest słuszne powinna jedna i druga osoba polecieć a nie tylko kierowca.Tak zadecydował dyrektor JMD.A było to tak kierowca wyjerzdżając z JMD poszedł do dyżurki zeby dokończyć z dokumentami a ochroniarz złapał go za kieszeń i powiedział co tam masz zamiast zapytać sie co tam masz a kierowca nie zastanawiając się uderzył ochroniarza i przez to poleciał .Moim zdaniem powinien sie zapytać co tam masz a nie łapiąc go za kieszeń i za to dostał w ryja.Co wy o tym myślicie czy dyrektor postąpił słusznie czy nie.
  Ocena JMP: 1/10
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 13:13   

Obaj się zachowali bez sensu i powinni obaj polecieć,masz rację.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 13:30   

a może ochroniarz miał podejrzenie i chciał złapać na gorącym uczynku ?
czy za takie zatrzymanie ułomny kierowca powinien od razu walić w pysk ?
  Ocena JMP: 10/10
     
#home_designer 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 67
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 17:12   

JMP a nie JMD ;]
 
     
fan

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 17:18   

Rozumiejąc Ustawę o Ochronie Osób i Mienia
Ochroniarz popełnił kategoryczny błąd że ruszył kieszeń kierowcy.ponieważ powinien w zrucić uwagę i kazać wyciągnąć na stół i jeżeli była kamera to dyrektor powinien przejrzeć monitoring. a o zwolnienie powinien zwolnic obydwu Ochroniarza za przekroczenie uprawnień
A kierowcę za użycie siły na pracownika ochrony.
Dyrektor powinien tez się zapoznać z Z CAŁA USTAWĄ O OCHRONIE[u][b] . I w takim przypadku powinien dowiedzieć się prezes całej spółki i pouczyć dyrektora jak i odpowiednią osobę która zajmuje się działem ochrony.[/u][/b]
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 18:03   

Nie znając bliżej szczegółów jestem pewna że ochroniarz też poniósł jakieś konsekwencje,być może nadgorliwie wykonał swoją pracę ale nie uważam żeby zasłużył przez to na zwolnienie, natomiast zachowanie kierowcy jest dla mnie niedopuszczalne i nieadekwatne do sytuacji. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś uderzył mnie w pracy! :bu:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 19:15   

lenka* napisał/a:
Nie znając bliżej szczegółów jestem pewna że ochroniarz też poniósł jakieś konsekwencje,być może nadgorliwie wykonał swoją pracę ale nie uważam żeby zasłużył przez to na zwolnienie, natomiast zachowanie kierowcy jest dla mnie niedopuszczalne i nieadekwatne do sytuacji. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś uderzył mnie w pracy! :bu:


dokładnie... możliwe ze ochroniarz kilka krotnie wołał kierowcę by się zatrzymał a ten szybko do kabiny by schować skradziony towar... a ochroniarz pewnie logicznie myślał ze jak wejdzie (kierowca) do auta to trudno udowodnić cokolwiek.
  Ocena JMP: 10/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 19:26   

i jednemu i drugiemu należy się lanie ;)
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 21:37   

ja nie będę wypowiadała się w w w/w sprawie ale mam uraz do ochrony od momentu kiedy byłam świadkiem przeszukania pracownicy sklepu, normalnie ja źle się czułam patrząc na to i nie dziwie się że kasjerka aż płakała jak była kontrolowana. jak później dowiedziałam się to ochroniarz nie miał żadnej podstawy żeby myśleć że ona coś ukradła, po prostu była nowa na sklepie i za bardzo nie lubiana przez ochroniarza więc sobie się wyzył a że zrobił to na socjalnym to nie ma zapisu na kamerach.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-01, 22:33   

Pracownik ochrony podjął się przeszukania pracownika przekroczył kompetencje zarezerwowane dla służb mundurowych,a także naruszył dobra osobiste kierowcy.Zachowanie kierowcy było nieadekwatne do zdarzenia-użył pięści więc naruszył nietykalność cielesną.

Obydwaj do podciągnięcia pod działania dyscyplinujące... i jeszcze jedno:
dyrektor dc nie jest pracodawcą kierowcy a firma przewozowa,w związku z czym wpłynął na właściciela firmy na usunięcie pracownika
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 22:54   

jak chcecie zatrzymać na sklepie (za linią kas) osobę która ma niezapłacony towar i mówicie jej grzecznie "przejdzie pan z nami do biura" a to ta osoba was nie słucha i chce wyjść ze sklepu... to co robicie ?
chyba to normalne ze zagradza się mu drogę a jeśli to nic nie daje i chce siłą wyjść to łapiemy go za rękę, wykręcamy mu ją i w razie dalszych agresywnych zachowań złodziejaszka... przewracamy na ziemię i nie interesuje nas czy on krwawi czy nie :P
  Ocena JMP: 10/10
     
~myszka2128 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 23:14   

Nie wolno ci zatrzymać takiej osoby zagrażasz sobie i klientom a jak by ci wyskoczył z nożem to byś w spodnie narobił.Wystarczy mu spisać tablice jeżeli jest samochodem u mnie się to sprawdziło praktycznie w każdym przypadku!!!Też zależy bo jak chcesz zatrzymać gówniarza to inna sprawa.
 
     
Agnieszka0909

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-02, 05:28   

biedronkaaa napisał/a:
a może ochroniarz miał podejrzenie i chciał złapać na gorącym uczynku ?
czy za takie zatrzymanie ułomny kierowca powinien od razu walić w pysk ?


Ułomny to chyba jesteś ty tak chciał schowac całą palete towary do kieszeni. W kieszeni można mieć różne rzeczy kluczyki od samochodu i też kieszeń będzie odstawała a po drugie pracował w tej firmi 15 lat i nigdy takiej sytuacji nie miał .

[ Dodano: 2013-08-02, 05:28 ]
:bu:
Kierowca nie chciał uciekać ani nic chować są przepisy na JMD że w każdej chwili wchodzą do kabiny kierowcy i sprawdzają co w niej ma nawet głupie jabłko jak masz w samochodzie musisz mieć paragon .Z tym się zgadzam ale nie obmacywać kierowce :#) o czym to świadczy.
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-02, 11:00   

myszka2128 napisał/a:
Nie wolno ci zatrzymać takiej osoby zagrażasz sobie i klientom a jak by ci wyskoczył z nożem to byś w spodnie narobił.Wystarczy mu spisać tablice jeżeli jest samochodem u mnie się to sprawdziło praktycznie w każdym przypadku!!!Też zależy bo jak chcesz zatrzymać gówniarza to inna sprawa.


pracuje w takiej biedronce że nic mnie nie zdziwi ... a jako kierownik sklepu na pewno nie pozwolę sobie wynieś towaru...
już tyle razy zamykałem sklep przy szarpaninach ze szok... nie raz dostało się w twarz i nie raz mocniej potraktowało się złodzieja...
o każdej sytuacji zawsze wiedział KR, KO i nigdy żaden z nich mi nie powiedział "tak nie wolno, procedury"
wręcz przeciwnie zawsze słyszę słowa "super, super" i do tego od razu KR z KO działają by zwiększyć bezpieczeństwo.

[ Dodano: 2013-08-02, 11:05 ]
Agnieszka0909 napisał/a:
biedronkaaa napisał/a:
a może ochroniarz miał podejrzenie i chciał złapać na gorącym uczynku ?
czy za takie zatrzymanie ułomny kierowca powinien od razu walić w pysk ?


Ułomny to chyba jesteś ty tak chciał schowac całą palete towary do kieszeni. W kieszeni można mieć różne rzeczy kluczyki od samochodu i też kieszeń będzie odstawała a po drugie pracował w tej firmi 15 lat i nigdy takiej sytuacji nie miał .

[ Dodano: 2013-08-02, 05:28 ]
:bu:
Kierowca nie chciał uciekać ani nic chować są przepisy na JMD że w każdej chwili wchodzą do kabiny kierowcy i sprawdzają co w niej ma nawet głupie jabłko jak masz w samochodzie musisz mieć paragon .Z tym się zgadzam ale nie obmacywać kierowce :#) o czym to świadczy.


wiesz dla mnie to trzeba być ułomnym kiedy od razu leje się w pysk... jeśli nie mam nic na sumieniu to po co kogoś lać ?
ale co ja będę z tobą gadać skoro będąc byłym pracownikiem firmy wiesz o takiej sytuacji... to oznacza ze kierowca to twój znajomy, facet, kochanek , brat i jesteś nie obiektywna przez to :)
i będziesz jego stronę trzymać co by ktoś napisał...
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo