Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cisza nocna dla mieszkanców
Autor Wiadomość
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-03, 23:19   

witam
Zawiadamiamy mieszkańcy bloku 406 w lodzi przy ul.Łazowskiego 40 ze nie możemy sobie dać rady z dyskont Biedronka w Łodzi ul Łazowskiego 42 w związku z zakłóceniem ciszy nocnej przez rozładunki Tir do w/ w sklepu po 22 - 23. 30 i dłużej .Okropny hałas przy rozładunkach przemieszczanie się wózków po platformach itd.
Od dłuższego czasu monity pisemne rozmowa z kierownikiem i zgłoszenie na infolinie i do Spółdzielni Mieszkaniowej Chojny Zatorze/ administracja/ nie pomagają traktują nas jak zło konieczne.Jak można zauważyć w ciągu dnia brak jakichkolwiek do dyskont dostaw dopiero zaczyna się horror wieczorkiem.Wiec zapytamy w imieniu mieszkańców czy cisza nocna obowiązuje wszystkich.
Więc pytanie co dalej czy przeciętny mieszkaniec ma prawo do ciszy nocnej chyba tak a Dyskont Biedronka powinien tak ustawić harmonogram rozładunków aby nie zakłócał spokoju.więc prosimy o interwencje.
Ps do wglądu jest korespondencja mailowa pomiędzy dyskont Biedronka i prowadzący rozmowy niżej podpisany
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-03, 23:53   

Klienci mają dziwne podejście (bez obrażania nikogo). U mnie nie pozwalają zrzucać dostawy o 6 rano bo im przeszkadza mimo że cisza nocna i tak się kończy o 6... Biedronka jakieś 200 metrów od najbliższego bloku. A mieszkańcy i tak wpadają o 7 i się pytają czemu nie ma dzisiejszych warzyw itp... Dostawy możemy dopiero o 8 ściągać
  Ocena JMP: 5/10
     
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 10:09   

:bu: Jak wiemy cisza nocna przysługuję chyba każdemu od godz 22- do 6 i nie jest tłumaczeniem ze czego nie ma w dyskont Biedronka.
Możemy tak ustawić dostawy od 6 - do 22 i dostarczać bo plac obok jest pusty .Jak pisałem blok 406 jest blisko dyskont i mieszańcy słyszą huk roznoszący się wokół.bloku.
Zaraz odezwiecie sie czy to przeszkadza oczywiście ze tak.
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 10:37   

lesioand, przykro mi że Twój problem nadal jest nierozwiązany. Trochę mnie dziwi brak reakcji ze strony firmy bo tam klient jest zawsze najważniejszy. Obawiam się jednak że tu na forum nic nie załatwisz bo my jesteśmy od ściągania tych dostaw a nie od ich planowania. ;) Mimo trudności życzę jak najszybszego wyjaśnienia sprawy. :yeah:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 12:12   

:regulamin: :regulamin: co zrobić może zapomnieli ale jak wiadomo wysłałem pismo 13 sierpnia br brak odpowiedzi.Wiec przypomnę ponownie Co nam zostało interwencja zgłoszenie do Straży Miejskiej.
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 12:57   

ciekawe co zrobi straż miejska ?
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 13:00   

Przyjdzie,napisze raport,pouczy i na tym się skończy
:bu:
  Ocena JMP: 3/10
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 13:57   

lesioand napisał/a:
:regulamin: :regulamin: co zrobić może zapomnieli ale jak wiadomo wysłałem pismo 13 sierpnia br brak odpowiedzi.Wiec przypomnę ponownie Co nam zostało interwencja zgłoszenie do Straży Miejskiej.


To forum, to chyba nie miejsce na twoje żale. Jeśli masz ochote zgłaszaj to gdzie się da, a nie tutaj.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 16:14   

fryndzel, postaw się w jego sytuacji, czy to są żale, czy we własnym domu nie należy się odrobina spokoju tym bardziej w nocy? lesioand, spróbuj jeszcze tu podzwonić, są numery https://www.biedronka.pl/kontakt/klienci/.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 16:27   

oczywiście że się należy. tylko nie wierze w to ze dżwięki z dostawy dochodza do mieszkań w bloku, ponieważ ja bedac na sali sprzedazy nie słysze odglosów z magazynu jesli jest dostawa.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 16:58   

Inaczej odbieramy dźwięki leżąc np. w łóżku próbując zasnąć bo musimy wstać bardzo wcześnie lub mamy problemy z zaśnięciem a inaczej będąc w pracy gdzie mamy z nimi do czynienia na co dzień.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 18:47   

fryndzel napisał/a:
lesioand napisał/a:
:regulamin: :regulamin: co zrobić może zapomnieli ale jak wiadomo wysłałem pismo 13 sierpnia br brak odpowiedzi.Wiec przypomnę ponownie Co nam zostało interwencja zgłoszenie do Straży Miejskiej.


To forum, to chyba nie miejsce na twoje żale. Jeśli masz ochote zgłaszaj to gdzie się da, a nie tutaj.

Zapraszam do siebie po 22 to moze zmienisz zdanie, ale coz robic jak sie pracuje to sie lizę d.
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 20:11   

Na forum wypowiadają się pracownicy i klienci przy czym to NIE JEST forum firmy - właściciela sklepów Biedronka.
Nikt z użytkowników raczej nie rozwiąże Twojego problemu.

Krzywdzące są Twoje oskarżenia nt. "lizania d." - niewiele osób ma tak lekki sen aby przeszkadzało - budziło ich to co się dzieje w budynku obok zapewne w dość słusznej odległości.
No chyba, że są jakieś lokalne uwarunkowania które potęgują odgłosy - normalnie raczej nie ma szans na to.

Ale - prywatnie sądzę że problem rozwiąże się w max 1 miesiąc - ot po prostu skończy się spanie przy otwartych oknach - a dzisiejsze okna są nie dość że szczelne to również nieźle wygłuszają.
Żadne badania natężenia hałasu też nie pomogą - nikt w mieszkaniu nie będzie badał przy otwartych oknach a przy zamkniętych - i stawiam dolary przeciw orzeszkom, że wtedy wszystko w normie będzie się mieściło.

Ale - oczywiście - jeśli Wam przeszkadza ta sytuacja - to zgłaszajcie, walczcie - tyle że w firmie, bo forum na pewno nie rozwiąże tego problemu....
 
     
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 22:25   

:em29: :em29: Super rozwiązanie, ale co zrobić szukałem pomocy, ale jak widzę pomyliłem forum.Co zrobić ludzie ludziom gotują los
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
~pszczolka1

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-04, 23:00   

ja proponuję kupić stopery do uszu albo sprzedać mieszkanie i kupić tam gdzie w odległości minimum 1 km nie ma biedronki,innego sklepu ani sąsiedniego budynku, by przypadkiem szanownemu lesioand nic nie zagłuszało ciszy nocnej. bo przecież huk z dostaw jest okropny i kilka miesięcy się nie ma spokoju. jestem tylko ciekawa czy szanowny ww.osobnik nie robi zakupów w Biedronce? pewnie z samego rana już o samej 7 leci do sklepu po zakupy a na dodatek pewnie od razu ze skarga do kierownika.Współczuję tym ludziom,że od rana muszą wysłuchiwać kogoś zrzędzenia!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo