Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cisza nocna dla mieszkanców
Autor Wiadomość
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
Wysłany: 2013-05-22, 08:39   Cisza nocna dla mieszkanców

:bu: Witam
Od dnia 17 maja br dyskont Biedronka-Lodz przy ulicy Łazowskiego 42 zakłóca spokój mieszkańcom bloku dostawami w godzinach nocnych.Zgłoszenia do kierownika nie skutkuje
Więc może kierownico zapomniało ze w bloku obok mieszkają ludzie i cisza nocą im się należy od 22- do 6 rano.Wobec takiej sytuacji istotne jest opracowanie harmonogramu dostaw towarów by miało to miejsce w godzinach otwarcia pawilonu i nie zakłócało spokoju mieszkańcom okolicznym bloków w godzinach nocnych.
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 08:59   

lesioand, proponuje interweniowac bo biura oblsugi klienta, wiem ze u mnie tak mieszkancy robili i poskutkowało. :rool:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 09:03   

:szczena: Sprawę zgłoszono już do Spółdzielni Mieszkaniowej i jak również infolinia pod nr może sie przyda innym 22205 3300
Czy to cos da zobaczymy a jak nie będziemy Straż miejska woląc i już
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 09:19   

az tak głośno odbywaja sie te dostawy? ja bedac na sali sprzedazy nie słysze zjeżdzającego towaru a ludzie słyszą to w swoich mieszkaniach?
 
     
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 10:15   

;)

Jak wiadomo w okresie paletyzacji dostaw towarów kiedy większość dostaw odbywa sie na paletach jest to istotne dla osób którzy mieszkają obok biedronki- huk przemieszczających sie wózków i kontenerów
Kolega może :pa1: nie słyszeć nawet przemarszu wojska bo tam pracuje i żeby było inaczej nie powie innego słowa a mieszkaniec ma prawo odpocząć od 22- do 6 rano tak przewiduje regulamin.
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 10:23   

możliwe, wiem też ze mieszkańcy osiedli potrafia uprzykrzyć życie pracownikom, na poprzednim sklepie kilka razy w tygodniu mielismy straz miejska, bo pewien mieszkaniec ciagle dzwonil z jakimiś dziwnymi rzeczami, to ze mamy krzywo latarnie to ze kosz prawie pelny itp rzeczy
 
     
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 11:26   

fryndzel napisał/a:
możliwe, wiem też ze mieszkańcy osiedli potrafia uprzykrzyć życie pracownikom, na poprzednim sklepie kilka razy w tygodniu mielismy straz miejska, bo pewien mieszkaniec ciagle dzwonil z jakimiś dziwnymi rzeczami, to ze mamy krzywo latarnie to ze kosz prawie pelny itp rzeczy

Jak wiadomo Biedronka nie stroni od czystości - można to zobaczyć na własne oczy np. w sklepie przy ul Łazowskiego- ale może klient miał racje i nie był upierdliwy,
ale tez trzeba przyznać ze nikt niczego nie wymyśla każdy ma prawo odpocząć od hałasu w nocy aby rankiem wstał jak skowronek.Cisza nocna jest dla wszystkich może nie dla wszystkich bo wiadomo ktoś tez pracuje w nocy
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 12:12   

akurat ten klient nie mial racji, a kosz byl opróżniany kilka razy dzaiennie bo sąsiedzi z osiedla przynosili do niego całe worki śmieci z mieszkań uszkodzone parasole stare ubrania itp rzeczy
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 12:32   

lesioand masz racje, każdemu należy się odpoczynek we własnym domu :yeah: ale tu nic nie zdziałasz, dzwoń na BOK.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 12:38   

Zwykle telefon do BOK-u wystarcza - info przekazują do KO, który zajmuje się zmianą do harmonogramu :)
  Ocena JMP: 5/10
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 14:55   

lesioand napisał/a:
fryndzel napisał/a:
możliwe, wiem też ze mieszkańcy osiedli potrafia uprzykrzyć życie pracownikom, na poprzednim sklepie kilka razy w tygodniu mielismy straz miejska, bo pewien mieszkaniec ciagle dzwonil z jakimiś dziwnymi rzeczami, to ze mamy krzywo latarnie to ze kosz prawie pelny itp rzeczy

Jak wiadomo Biedronka nie stroni od czystości - można to zobaczyć na własne oczy np. w sklepie przy ul Łazowskiego- ale może klient miał racje i nie był upierdliwy,
ale tez trzeba przyznać ze nikt niczego nie wymyśla każdy ma prawo odpocząć od hałasu w nocy aby rankiem wstał jak skowronek.Cisza nocna jest dla wszystkich może nie dla wszystkich bo wiadomo ktoś tez pracuje w nocy

Interesuje mnie bardzo,jaki to jet hałas?Hałas wózka elektrycznego,czy czego jeszcze?Naprawdę nie wiem,jak przy dostawie można hałasować,czym przede wszystkim?Dobrze tu ktoś napisał,że na sklepie,czy nawet na 2 magazynie-tak jest u mnie-nie słychać"dostawy".Z całym szacunkiem,ale wydaje mi się,że to zwykłe czepianie.
  Ocena JMP: 1/10
     
Dosia_Samosia


Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 16:18   

ja pracowałąm kiedyś na sklepie który był w jakby wieżowcu, ranne dostawy źle, wieczorne źle, ale po bułki w kapciach to fajnie było zapitalać, i o wszystko czepialstwo, a kosz pełen śmieci w niebieskich workach i wieczna pretensja że bałągan, ehhh czepialskie brudasy
jeden klient nam powiedział ze wieczorem to wcale tak głosno nie jest, (zreszta mieszkał zaraz nad nami), że gorzej słychać "kulturalną" młodzież
_________________
Dosia_Samosia
 
     
~kuba_buba_ 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 38
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 18:56   

Dosia_Samosia napisał/a:
...jeden klient nam powiedział ze wieczorem to wcale tak głosno nie jest, (zreszta mieszkał zaraz nad nami), że gorzej słychać "kulturalną" młodzież


No właśnie - czasem można się zastanowić co jest bardziej uciążliwe dla mnie jako mieszkańca? Mnie osobiście bardziej denerwuje szum agregatów lodówkowych, które działają przez całą dobę, niż windowanie palet. Ale jak to mawiają - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;)
_________________
Boże spraw żeby mi się chciało jak mi się nie chce.
 
     
~lesioand 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Łódz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-23, 10:46   

>:D Jak wiemy problem z dostawami nocnymi nie tylko w Łodzi ale w innych miastach tez wystarczy poczytać .
Trzeba tylko zastanowić się dla czego tak jest czy przeciętny obywatel który płaci czynsz i chce się wyspać musi cierpieć?
Nie jestem fanem sklepów Biedronka ani tez nie potępiam ze takie sklepy są ale ludzie którzy tam pracują ludziom ludziom gotują los!
_________________
lesioand
  Ocena JMP: 4/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-23, 10:49   

lesioand, powiedz lepiej co załatwiłeś. :)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo