Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana ochrony Gwaranta na Solid we Wrocławiu
Autor Wiadomość
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 22:16   

Mario7 napisał/a:
Faktem jest, ze coraz czesciej po prostu boje sie wracac do domu, zwlaszcza jak zbiore przez dzien dobre zniwa.... ;(


Mario7 a ile miesięcznie tak średnio łapiesz za kradzież jak masz tzw "dobre żniwa" ?
 
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 23:07   

DAWID1 napisał/a:
Mario7 a ile miesięcznie tak średnio łapiesz za kradzież jak masz tzw "dobre żniwa" ?

Pytasz o kwote czy ilosc ? ;)
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 08:46   

Mario7 pytam o ilość :D
 
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-10, 18:33   

Mario7, nie pozostaje Ci nic innego jak zimą wkładać kominiarkę, a latem jeździć może rowerem? o.O albo zainwestować w samochód?
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 20:01   

DAWID1 napisał/a:
Mario7 pytam o ilość :D


Ok 15 zatrzyman.

biedronella33 napisał/a:
Mario7, nie pozostaje Ci nic innego jak zimą wkładać kominiarkę, a latem jeździć może rowerem? o.O albo zainwestować w samochód?


Nie ma smiechu, to dosyc powazna sprawa, nie ma co ironizowac... :bu:
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 21:47   

Cytat:
Mario7, nie pozostaje Ci nic innego jak zimą wkładać kominiarkę, a latem jeździć może rowerem? o.O albo zainwestować w samochód?



Mario7 napisał/a:
Nie ma smiechu, to dosyc powazna sprawa, nie ma co ironizowac... :bu:


biedronella33 zgadzam się tu z Mario7 w 100 % sam miałem taką nieprzyjemna sprawę dosłownie miałem w dzień w dzień ujęcia, a dzielnica była jedną z niebezpiecznych a prace kończyłem po 22 i nie było wtedy już za ciekawie po tych ujęcia przeróżnych elementów bywały groźby próbowano mnie zaatakować po pracy jak szedłem do autobusu itp. po 5 dniach po pracy już mnie odwoziła grupa interwencyjna do domu. Po 2 mies pracy poprosiłem o przeniesienie na inny sklep w którym do dnia dzisiejszego pracuje i jest super :) w porównaniu do tamtego sklepu.
 
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-11, 12:13   

Kochani, ja nie ironizuję. Trzeba jakoś dbać o bezpieczeństwo. Sama pracowałam w takiej dzielnicy, że samemu po 22 strach wyjść, ale jakoś na autobus trzeba było dojść. Zastanawiałam się nad gazem pieprzowym wtedy. Ale pracuje teraz w spokojnej okolicy... :)
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-11, 20:07   

Rozumiem a co do tego gaz warto nosić chociażby dla własnego lepszego samopoczucia i nawet bezpieczeństwa więc możesz Sobie kupić.
 
 
     
SECURITY 


Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-09, 23:09   

Czy ktoś ma informacje jaką stawkę rzuca solid ? bo słyszałem że niby chcą 8 - 9 zł na rękę, boje się że teraz nasz rejon będzie obstawiony Solidem zamiast gwarantem, i jestem ciekaw stawki... jak na razie same minusy od kolegów z innego regionu słyszałem, że ubiór ich jest tragiczny, że są problemy z dostaniem umowy robisz na czarno przez długi okres a oni tłumaczą się że umowy z warszawy muszą przyjść.

Gwarant jest solidną firmą, a opinie o Solidzie cóż, na necie negatywów nie brak..

Z tego co wiem Solid przejął 120 biedronek, z DC Skarbimierz i trochę z DC lublin i wszystko wskazuje na to że się rozpędzają...
  Ocena JMP: 5/10
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-10, 13:42   

Solid bodajze daje 6zł.
 
     
#ochyda 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-10, 14:17   

Wczoraj rozmawiałam z naszym Ochronirzem - powiedział, że przejęli ich na miesiąc na tych samych stawkach, ale maja pójśc w dół ze stawkami. Ile? nie chciał powiedzieć.

Co do moich zatrzymań, to po jednych incydencie, byłam tak wystraszona groźbami, że był to mój ostatni raz. Teraz jestem ślepa i głucha. MOje zdrowie i życie jest ważniejsze niż kawa Nesca, proszek lub inna wiertatka....
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-04, 16:29   

I jak tam wiadomo co to Solid wyprawia w biedronka jak się sprawuje od poprzedniej firmy i na jakich są koledzy z ochrony na stawkach ?? bo na umowach to na 100 % zlecenia jak znam życie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo