Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana ochrony Gwaranta na Solid we Wrocławiu
Autor Wiadomość
Misio

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 3
  Wysłany: 2013-04-07, 02:51   Zmiana ochrony Gwaranta na Solid we Wrocławiu

Masakra co sie dzieje nasze Jeronimo zrezygnowało z Gwaranta i zmieniło na Solid ..
jesli chlopakom naszym nie dadzą dobrych ofert ze strony Solidu to kto bedzie ochraniał nasze sklepy?? ludzie z grupami inwalidzkimi hehe i jeszcze wykroczenie od 1000zl chca wprowadzic przeciez na premie przy tych kradziezach to nigdy nie zarobimy
:nie: :bu:
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-07, 12:19   

Cytat:
Masakra co sie dzieje nasze Jeronimo zrezygnowało z Gwaranta i zmieniło na Solid

Cytat:
kto bedzie ochraniał nasze sklepy?? ludzie z grupami inwalidzkimi


Misio zgadza się zapewne Jeronimo szuka oszczędności na ochronie a Solid zatrudnia tzw "Pracowników ochrony" z grupami inwalidzkimi więc stawka godzinowa ochrony musi być niższa niż proponowała Firma Gwarant. Moim zdaniem to jest "chora" konkurencja między firmami ochrony i ich potencjalnych klientów.
 
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-07, 16:21   

DAWID1 napisał/a:
Jeronimo szuka oszczędności na ochronie

raczej Solid dał więcej "pod stołem" :P
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-07, 16:37   

W niektórych biedronkach już pracują ochroniarze z grupą inwalidzką :/
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-07, 22:00   

biedronella33 czemu mnie to nie dziwi niestety taka rzeczywistość i jak w/w pisałem "chora" konkurencja i dodatkowa z zatrudnienia takiego pracownika kasa dla firm ochraniarskich.
 
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 07:11   

DAWID1, bezsens, bo co taki inwalida może? Odda sierpowego złodziejowi, który uderzył kasjerkę? Nawet nie dobiegnie.
A miałam na sklepie takich ochroniarzy, co cwaniakowali w biurze, przy monitoringu, że tego by złapali itp., itd., a później niechcący złodziej znikał im z oczu... Porażka...
 
     
Misio

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 21:47   

i jak mamy sie czuc bezpieczni przy np. pijanych klijentach..a złodzieje sobie zrobia sielanke z naszych sklepów

[ Dodano: 2013-04-08, 21:52 ]
biedronella33, ja slyszalem o jakims ochroniarzu na krawieckej tam przy galeri dominikanskiej nie znam go ale ponoc lapie duzo i co jakis czas sie z kims leje przed sklepem a co najlepsze nawet ponoc przyprowadza złodzeji z galeri dominikanskiej wiec jednak jesli solid sie nie postara to takich ochroniarzy potracimy
 
     
#Aszka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 22:28   

ci z grupą inwalidzką robią za marne grosze więc takich biorą.Dziadki przyjdą za 3zł/godz.byle trochę dorobić i nie kłócić się z żoną w domu.Dzięki rządowi mamy taką politykę.Ch...j nie rząd.Wstyd mi że jestem Polką i muszę pracować na Portugalczyków a dorobię się tylko garba.
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 23:10   

biedronella33 napisał/a:
A miałam na sklepie takich ochroniarzy, co cwaniakowali w biurze, przy monitoringu, że tego by złapali itp., itd., a później niechcący złodziej znikał im z oczu... Porażka...

biedronella33 no niestety ja też się spotkałem z takimi pracownikami.

Aszka napisał/a:
ci z grupą inwalidzką robią za marne grosze więc takich biorą.Dziadki przyjdą za 3zł/godz.byle trochę dorobić i nie kłócić się z żoną w domu.Dzięki rządowi mamy taką politykę

No niestety muszę się z Tobą zgodzić taka smutna ale prawda.
 
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-09, 08:25   

Aszka, zauważ, że coraz mniej jest młodych ochroniarzy w sklepach... coraz więcej tłustych panów... którzy przy pogoni zejdą na zawał... :bu:
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 08:40   

Jaka pogoń? Ochrona nie będzie ryzykować pobicia poza sklepem. Po co dostać w mordę za nie swoje rzeczy.
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 18:41   

biedronka1477 napisał/a:
Jaka pogoń? Ochrona nie będzie ryzykować pobicia poza sklepem. Po co dostać w mordę za nie swoje rzeczy.


Nie raz nie dwa...jak debil bieglem... ostatnio za gosciem z proszkiem za 40 zl w rece...bo towar odzyskalem a on zaczal uciekac, ale jak wyskoczyl z nozem to odpuscilem... a towar wzial sprzed kas jak gdyby nigdy nic...i wyszedl, nawet czasu na reakcje nie bylo... Ale grunt ze wrocilem z towarem, i nikt sie nie przejal nawet ze moglem nie wrocic, za glupie 40 zl :bu:
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 18:45   

No właśnie o to mi chodzi masz się narażać za co za damski chu.......... Widziałam jak ochroniarz wybiegł a za sklepem czekali koledzy. Nie było warto.
 
     
asia30
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-09, 18:50   

ja znam przypadek że czekali na ochroniarza na dworcu ;/
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 18:55   

Faktem jest, ze coraz czesciej po prostu boje sie wracac do domu, zwlaszcza jak zbiore przez dzien dobre zniwa.... ;(
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo