Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BON 250 - Pismo do JMP S.A.
Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-06, 20:10   

xnyl napisał/a:
kierowniczka stosuje swoja wlasna polityke na czym moze sie przejechac.


Otóż to :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-08, 11:41   

W procedurze odbioru towarow w ramach tego swiadczenia socjalnego jest taki punkt, ktory mowi, ze nie ma mozliwosci zwrotu lub reklamacji towarow, pobranych przez pracownika na to swiadczenie.
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-08, 17:26   

fakt jest taki punkt.
co nie zmienia faktu, ze i tak duza czesc pracownikow kupi nf za ten bon. po czym za poltora roku ktos z ich rodziny ten nf zareklamuje piszac oswiadczenie o dacie zakupu i twierdzac, ze paragon sie zgubilo.

jesli jestem w bledzie niech mnie ktos z niego wyprowadzi... w ogole punkt mowiacy o zakazie reklamacji tych towarow jest dla mnie niezrozumialy. pracownikowi rzecz sie moze popsuc bo dostaje ja za swiadczenie socjalne? to jakis zart?
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-08, 17:47   

Dokładnie bardzo łatwo jest obejść ten zakaz. A czy ktoś to robi to już zależy od stopnia cwaniactwa.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
#kokosz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 89
Skąd: z pierwszego piętra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-08, 23:40   

jak ktoś kiedyś powiedział " Kto kombinuje, ten żyje", od kilku lat pobieram tzw. świadczenia socjalne(16 września minie mi 10 lat) kiedyś jak były bony do ręki, kto długo pracuje to wie, to dało się przy kombinować, ale wtedy nie było ercp, monitoringu na sklepie itp. pracodawca daje te świadczenia z własnej nie przymuszonej woli, i nie chodzi mi tu o te tzw. bony wakacyjne, na święta też dostajemy bony i co , niektórym to tak na prawdę ratuje święta ale, nikt o tym głośno nie mówi. Nie mam zamiaru bronić tu Pedrosów i innych portugalskich czy też w obecnym czasie polskich dyrektorów JM. Po pytajcie po znajomych o Ich socjal, jaki mają , jedni mają więcej inni mniej a niektórzy wcale, wiem co pisze, moja żona też w handlu pracuje, wprawdzie w innej branży ale, tam trzeba spełniać kryteria dochodu na CAŁĄ RODZINĘ aby dostać bony na święta, a wracając do wątku, nigdzie w umowie nie jest napisane że, pracodawca będzie Nas całował po dupie i dawał bony dwa razy w roku, do tego premia za zyski, WSZĘDZIE DOBRZE TAM GDZIE NAS NIE MA, jak sie komuś nie podoba to zawsze można się zatrudnić gdzie indziej, nikt nikogo w Biedrze na siłę nie trzyma i może dość już narzekania, z drugiej strony gdzie Wam będzie lepiej jak w Biedronie, jak jest takie miejsce to zapraszam w poniedziałek z wypowiedzeniami do swojej placówki


pozdrawiam i życzę spokojnej pracy
 
     
~stasiu2211 


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-08, 23:49   

kokosz, i to jest najmądrzejsze stwierdzenie w tym temacie :yeah:
_________________
patrz komu ufasz
 
     
#kokosz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 89
Skąd: z pierwszego piętra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-08, 23:55   

że teraz pojadę klasykiem, jak dla mnie

https://www.youtube.com/watch?v=RYuFY86Y4ko


pierwsza i trzecia zwrotka, do tego refren, to jest to co aktualnie panuje w Naszej firmie
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-09, 11:48   

zauwazcie, ze pracodawca zatrudnia ogromna mase ludzi. cos ze skladkami na fundusz socjalny musi zrobic.
fakt, iz ktos nudzacy sie wymysla zakazy typu: nie wolno kupowac promocji dnia oraz reklamowac towaru - to dla mnie big fail. tego nie wymysla zaden "portugalczyk" tylko jakies cwaniaki - ktore pisza procedury. procedura idzie pozniej do akceptacji gdzie kilka pionow w firmie ja przyklepuje i wszyscy sa zadowoleni. jednak zycie pokazuje, ze taka procedura jest g... warta bo i tak chcacy ja obejsc ja obejda. wiec po co to wymyslac? nie lepiej nie utrudniac?
przeciez gdyby ludzie w firmie mysleli to wpadli by na pomysl ze szeregowy kowalski moze kupic 5x finalandie za 50 dyszek. po 2 dniach ktos ja zwroci a szeregowy kowalski kupi sobie na paragon mikrofalowke czy inny odkurzac i sobie go zareklamuje.

procedury ktore wymyslono nie sprawia, ze kowalski kombinowac nie bedzie. wiec srednio produktywnie przepracowal ktos czas je wymyslajac. zapraszam do siebie na sklep ja bym ich przepracowane gopdziny lepiej wykorzystal :) )
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-09, 19:58   

sam bym lepiej tego nie napisał - u mnie masz 5 z + :em29:
 
 
     
bziubzia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-09, 20:12   

Mam pytanko odnośnie zakupu 10-23.09-jeśli cena produktu dnia pozostała bez zmian mimo że nie jest on juz produktem dnia, to mogę go kupić?Mam na myśli proszek Persil ,który jest nadal w atrakcyjnej cenie 29,99?
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-09, 20:15   

no właśnie , przecierz on już nie będzie produktem dnia,czyli chyba można
 
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-09, 21:11   

produkt dnia to jest produkt dnia, w pozostałe dni nim już nie jest :) bo sama nazwa mówi za siebie :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-09, 21:45   

a ja jestem ciekawa co by się stalo gdyby taki produkt dnia się jednak kupiło..hym
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-09, 21:53   

makota, żaden ks lub zks ci by nie dał bo się bał :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-09, 22:07   

Zostań bohaterem w swojej Biedronce :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo