Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szukam pracy
Autor Wiadomość
qaz123

Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-14, 15:57   szukam pracy

Cześć
nie wiem gdzie za bardzo to napisać więc piszę tutaj
.Właśnie ukończyłem technikum i poszukuję pracy ( tylko że jeszcze nic nie zrobiłem w tym kierunku ;) ) Chciałem was zapytać czy mam szanse dostać pracę w biedronce na obojętnie jakim stanowisku? W mojej okolicy są dwie ew trzy ale dalej to już nie ma sensu dojeżdżać. Wiem że najłatwiej będzie się spytać w sklepie ale chciałem zapytać jakie papiery muszę zanieść i wgl kogo mam się o tą prace pytać? nie widziałem na tablicach żadnych ofert . Jak myślicie mam jakieś szanse ? aha i według was kogo chętniej przyjmują dziewczyny czy chłopaków ?
pozdrawiam :**
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-14, 19:04   

yyy ale my Tobie pracy nie znajdziemy ;) )

Wystarczy Twoje CV ze zdjęciem :)zanieś do sklepu najlepiej do jakiegoś kierownika.

możesz też złożyć/wysłać cv przez internet,ale tylko jeśli jest oferta w Twoim mieście [inaczej się niestety nie da].

no i trza być cierpliwym ;)
nie ma podziału na to czy chętniej przyjmują kobiety..po prostu kobiety wolą pracować w handlu,mężczyźni rzadziej ;)
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-18, 18:21   

nie polecam biedronki.
 
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-19, 07:24   

skazany24 napisał/a:
nie polecam biedronki.

Taaa, a to niby dlaczego?
To tak łatwo jest u Ciebie o pracę?
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-19, 23:22   

nie ze jest latwo ale mlody zawsze znajdzie prace byle kryzys przeczekac a praca kasjera do przyjemnych w biedronce nie nalezy.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-19, 23:41   

Wiesz, jeśli chcesz miec przyjemna prace, do ktorej chodzilbys z przyjemnoscia, to najpierw trzeba zrobic sobie zawod, ktory bedzie Ci ta przyjemnosc sprawial, wiec musisz zarabiac robiac cos, co lubisz. Poki co w kazdej pracy bedzie Tobie zle i na kazda bedziesz narzekal i odradzal innym. Komus moze sie spodobac i nie wiem czy powinienes na dzien dobry zniechecac czlowieka tylko dlatego, ze sam nie wiesz co chcialbys w zyciu robic, zeby bylo Ci dobrze. Jak chcesz, zeby Ci bylo przyjemnie w pracy to moze zatrudnij sie jako fotograf w CKMie.
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-20, 09:59   

wiem co chce robic:p pracowalem takze w auchan i tam atmosfera pracy sto razy lepsza wszyscy tworza wielka rodzine kierownictwo wspaniale. Jesli ktos szuka stabilnej pracy to polecam. A caly czas patrze za praca w sklepie internetowym. W biedronie to klienci sa najbardziej w porzadku jeszcze. A nie odstraszam tylko mowie swoje zdanie drugi raz bym w takiej atmosferze nie chcial pracowac. A pozatym w biedronce nie zatrudnia zaraz po szkole bez doswiadczenia
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-20, 10:29   

skazany24 napisał/a:
A pozatym w biedronce nie zatrudnia zaraz po szkole bez doswiadczenia

A właśnie że tak, i powiem ci że moją żona ma inny zawód wyuczony, a jej 1 praca to biedrona i się przyjęła :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-20, 17:27   

na stronie biedronki sa kryteria. A np u mnie w biedronie sa sami z doswiadczeniem.
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-21, 08:41   

Biedronka jako pracodawca jest naprawdę bardzo dobra i jeżeli ma się tę możliwość, to warto się w niej zaczepić. A atmosferę tworzą pracownicy. Kierownicy z dyrektorem na czele mogą ją zepsuć - u mnie tak jest. Pocieszam się jednak, bo wiem, że nie wszędzie tak jest i wierzę, że i u mnie się zmieni na lepsze. Może po następnej rejonizacji?
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-21, 10:23   

nn79 napisał/a:
A atmosferę tworzą pracownicy. Kierownicy z dyrektorem na czele mogą ją zepsuć

To święte słowa :em29:
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-21, 11:42   

Dokładnie tak jest i doprowadzic pracownika do nerwicy.
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-23, 11:35   

zgadza sie gorzej jak pracownicy podlizuja sie kierownikowi.
 
     
dorota1807

Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-23, 16:52   

a ja wypełniłam na stronie biedronki aplikację i dostałam się do pracy i swoje cv dołączyłam bez zdjęcia i co dostałam się jestem :) w trakcie robienia badań :) :):)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo