Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
łamanie wszystkich zasad
Autor Wiadomość
biedrona557 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 15
Wysłany: 2012-05-27, 09:27   

Hej jestem tu nowa, ale dość długo pracuje w biedronce mam mały problem nie wiem co mam zrobić, ostatnio trafiłam do pewnej biedronki i tam się dzieje bardzo żle, nie chodzi o to że ktoś się znęca nad pracownikiem tyko o to że łamane są zasady BHP i wszystkie zasady odgórne naszej firmy ja się nie zgadzam z tym i jestem traktowana jak intruz , poco są szkolenia jak i tak nic to nie daje, a ostatnio koleżanka mi po widziała że ludzie to świnie wszystko zeżrą ręce opadają powinnam iść do rejona czy to zostawić tak jak jest i starać się o jak najszybsze przeniesienie bo ja psychicznie nie wytrzymam ;( :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie:
  Ocena JMP: 6/10
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 14:12   

A z KS rozmawiałaś?Chyba, że robi to samo, do idź do KR, tylko najpierw napisz co konkretnego robią na Twoim sklepie, że jest tam tak strasznie
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
biedrona557 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 16:05   

KS robi to co one i na jej zmianie robią sobie co chcą byle była robota zrobiona reszta ją nie obchodzi.np;jedzą odpisy i nie tylko,na dzwonki nie reagują wcale można się zadzwonić ,zostawiają elektryka z paletą podniesioną do góry na chodzie nie zabezpieczonego,nie przebieranie warzyw a nóż się sprzeda,premia ponad wszystko.....żeby mi ktoś sprawdził torebkę przed wyjściem muszę ganiać ks po sklepie a jak go dorwę to nieraczy nawet spojrzeć ,wnoszony towar nie jest podpisywany, uszkodzony towar na sklepie nie jest zdejmowany może się znajdzie taki kto to kupi .ja zdejmuje a on z powrotem ląduje na półce .wiem że każda biedronka jest inna ale coś takiego ja byłam na trzech za nim trafiłam na tą i czegoś takiego nie było, i co ja mam zrobić ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  Ocena JMP: 6/10
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 16:34   

niektore towary mozna jeszcze uratowac posklejac zrobic z 2 jeden, moze ty wszystko wyrzucasz lekko zagiete albo przecieta folie??
 
     
charliep

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 16:44   

Witam

Mysle ze lamanie procedur jest powszechne na każdym sklepie ponieważ jezeli kazdy by chcial robic tak jak to jest napisane w podreczniku kasjera/kierwonika sklepu to by kazdy musial robic po 12 godzin. Nie przebieranie warzyw to glupota bo nie dośc ze i tak ich sie nie sprzeda to psuja sie od nich inne warzywa i wplywa to negatywnie na wyglad stoiska. Jedzienie odpisów ?, Moralnie jest to uzasadnione bo nieładnie wyrzucać jedzenie kiedy tylu ludzi głoduje. Zost. wózka na sklepie z uniesiona paleta ?, faktycznie niebezpieczne, cos by sie z tym przydalo zrobic, moze KS zareaguje. Isc z tym do rejona ? Napisalas ze robota jest zrobiona i biora premie, a rejona wiecej nie obchodzi, bo jak sie komu co stanie to odpowiada KS, wiec sobie lepiej daruj. Pozostaje ci sie dostosowac i czesta przebywac kolo stolu na odpisy bo wtedy to wlasnie tobie trafia sie najlepsze konski hehehe, pozdrawiam.
 
     
biedrona557 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 16:44   

co to to nie co się da to sama ratuje ,ale tego co się nie da to się powinno odpisywać tak jak np kawa jeżeli jest uszkodzona to już straciła wartość i klejenie jej niema sensu bo przy rozhermetyzowaniu straciła aromat,
  Ocena JMP: 6/10
     
charliep

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 16:48   

a i jeszcze z ta torebka to widac ze lubisz czuc nad soba bat, i dobrze :) , takich ludzi nam potrzeba :)
 
     
biedrona557 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 17:07   

wiesz jak zaczynałam pracę w biedronce,to miałam Ks z prawdziwego zdarzenia które pokazały mi na czym polega praca w biedronce były też szkolenia w jakimś celu z KR mamy przyciągać ludzi do naszego sklepu a w tym przypadku co jest ,uwielbiam prace w biedronce ale ten sklep szkoda gadać
  Ocena JMP: 6/10
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 21:32   

Niestety musisz się przyzwyczaić, że tam gdzie sklep ma duży obrót i niskie straty, to KS może sobie pozwolić na więcej, bo KR na takich sklepach przymykają oczy na niektóre przypadki naginania procedur. Skoro KS sam daje przyzwolenie na takie zachowanie to możesz porozmawiać z KR, choć wątpię żeby coś to dało. Lepiej poproś o przeniesienie na inny sklep.

P.S. Chyba że lubisz walkę z wiatrakami.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
biedrona557 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 08:07   

dziękuje jak najszybciej się postaram przenieść :) :) :) :) :)
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo