Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podkladanie - Kamery i pluskwy
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-21, 23:08   

Dajcie spokoj, w biedronce ZKS nie ma tyle obowiazkow biurowych, zeby spedzac tam cala zmiane. Musialby trafic sie naprawde ktos z dwiema lewymi rekoma do pracy.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-21, 23:16   

Larrikol napisał/a:
Dajcie spokoj, w biedronce ZKS nie ma tyle obowiazkow biurowych, zeby spedzac tam cala zmiane. Musialby trafic sie naprawde ktos z dwiema lewymi rekoma do pracy.

Dokładnie, zresztą ogarnięty kierownik też cały dzień siedzieć w biurze nie musi. To nie jest praca biurowa, a ja na przykład znam kierowniczke która nawet zamówienia robi bez wychodzenia na sklep bo jej się nie chcę, i takie sytuację nazywam patologią
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-22, 07:32   

Robertty napisał/a:
jagodak ty jesteś zastępcą? patologia kierownik siedzący w biurze............ty chyba nigdzie indziej nie byłeś kierownikiem po za biedronką.........i może nie wiesz że w innych nie dyskontowych obiektach,kierownik i zastępca pełni role menagerskie od zapier..........nia jest podległy personel........ale nie tylko w tesco wielkopowierzchniowym kierownik działu to kierownik,w polo kierownik chodzi w cywilnym ubiorze..........w bedronce kierownik i zastępca zapierdala na sklepie,rozkłada towar siada na kasie,itp...............oprócz tego ma bilans i grafik na głowie,plus zalecenia z rt zwroty,reklamacje,kasa do banku ,rozliczenia.......a ty m i pieprzysz o patologi bo ma tyle osób na sklepie bo siedzi w biurze.Synku ja też byłem po za biedronką zastępcą kierownika hurtowni,a dzień zaczynałem od śniadania w knajpie z kierownikiem,potem załatwianiem spraw,zamawianiem towaru,wyjazdami do kontrahentow na obiad.........więc jeśli nie wiesz co to jest bycie kierownikiem jednostki to nie pieprz


Powiem krótko i na temat. Uważasz, że KS oraz ZKS nie są w stanie ogarnąć wszystkiego, co do nich należy? Powiem Ci tylko tyle, że są KS oraz ZKS, którzy potrafią ogarnąć wszystko na sklepie włącznie z pracą biurową i jeszcze zostaje im czas na inne rzeczy do pracy na sklepie.
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-22, 14:22   

Ja też krótko powiem. W tej firmie z kadrą kierowniczą czy menedżerską jest jak w całym tym zapyziałym kraju, delikatnie mówjąc - nie najlepiej. Nie chcę tu nikogo demaskować i proszę nie odbierać tego indywidualnie ;)
 
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-22, 15:30   

Pluskwy mini kamerki temat jak z filmu . Komuś bardzo zależy na sianiu postrachu w tej firmie jak ktoś ma coś na sumieniu to łatwo go zastraszyć taką fantazją . kamery są kierunkowe o szerokim koncie to co widać w biurze to ledwie część faktycznego obrazu . Nawet początkujący informatyk wyciągnie więcej z kamerki czy komputera niż laik.
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-15, 20:19   

girl napisał/a:
Pluskwy mini kamerki temat jak z filmu . Komuś bardzo zależy na sianiu postrachu w tej firmie jak ktoś ma coś na sumieniu to łatwo go zastraszyć taką fantazją . kamery są kierunkowe o szerokim koncie to co widać w biurze to ledwie część faktycznego obrazu . Nawet początkujący informatyk wyciągnie więcej z kamerki czy komputera niż laik.



masz rację ale chodziło nam wszystkim o to że kamery są w miejscach dla nas nie wiadomych... nam sie wydaje to smieszne ale nie jeden z nas zjadł winogronka na magazynie wiedzac ze tam kameryy nie ma. a po drugie można wszystko monitorować ale jednak chyba za zgodą pracowników chociaż na jednym sklepie nie daleko mojego zrobili akcje podłożyli kamery i niestety poleciało pół sklepu.
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-15, 21:40   

Cytat:
nie będzie wymagana zgoda pracownika na zastosowanie monitoringu przez pracodawcę, jeśli pracodawca wykaże, że jest to niezbędne dla osiągnięcia usprawiedliwionych celów, jeżeli przetwarzanie danych jest adekwatne do osiągnięcia tych celów.Jeżeli zatem pracodawca udowodni, że gromadzenie danych osobowych pracowników, za pomocą szeroko rozumianego monitoringu jest realizowane dla prawnie usprawiedliwionych celów (w szczególności w celu zapobieżenia kradzieżom, czy wykrycia sprawcy kradzieży, ograniczenia korzystania z telefonów prywatnych w czasie pracy, kontrola stron internetowych odwiedzanych przez pracowników) a zastosowane metody są adekwatne do zastosowanych celów.


a ewentualny brak zgody na monitoring może być powodem zwolnienia z pracy.

A monitoring to nie tylko kamery, to także np. przeglądanie maili, kontrola korzystania z telefonów itp.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo