Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dojazdy do pracy.
Autor Wiadomość
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
Wysłany: 2012-04-10, 11:10   Dojazdy do pracy.

Niebawem zamykają moją Biedronkę na ok. 1,5 miesiąca. Powodem jest gruntowny remont, przebudowa. Oddelegowują nas na inne Biedronki. Mam pytanie. Czy firma zwróci mi za przejazd do innej miejscowości. Mam do przejechania 20 km w jedną stronę.
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-10, 11:49   Re: Dojazdy do pracy.

nanna2222 napisał/a:
Niebawem zamykają moją Biedronkę na ok. 1,5 miesiąca. Powodem jest gruntowny remont, przebudowa. Oddelegowują nas na inne Biedronki. Mam pytanie. Czy firma zwróci mi za przejazd do innej miejscowości. Mam do przejechania 20 km w jedną stronę.


Wątpliwa sparawa u nas dojeżdżają dziewczyny sporo kilometrów i nikt ich nie pyta jakim sposobem i czy im się opłaca ale zapytaj Ks lub Kr.Pozdrawiam :)
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-10, 11:52   

Tak tylko one przyjmując się do pracy wiedziały, że będą dojeżdżać. A u nas wynikła taka sytuacja. Ogólnie w innych firmach jak Cię gdzieś oddelegowują w inne miejsce to płacą Ci należny ekwiwalent a jak jest w Biedronce???
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-10, 11:55   

nanna2222 napisał/a:
Tak tylko one przyjmując się do pracy wiedziały, że będą dojeżdżać. A u nas wynikła taka sytuacja. Ogólnie w innych firmach jak Cię gdzieś oddelegowują w inne miejsce to płacą Ci należny ekwiwalent a jak jest w Biedronce???



Najlepiej zapytaj Kr on udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi i zapewne nie wprowadzi w błąd ewentualnie Ks lub Zks niech się dowie lub udzieli Ci informacji bo niby płacą za delegacje ale jak to jest w praktyce nie wiem.Powodzenia :)
 
     
skorpionka26 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-10, 12:25   

Nie ma co panikować...to tylko 1,5 miesiąca. Ja żeby mieć awans zgodziłam sie na 70km :o ;]
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-11, 10:20   

Ja nie panikuję. Chodzi o to, że nas będzie tam 4 osoby dojeżdżało, ja jestem tylko zmotoryzowana i chciałam wiedzieć, jak to jest czy mam brać od nich kasę za przejazd czy nie. Bo sponsorować to ja nie mam zamiaru. A KS na moje pytanie o to stwierdził, że nie wie.
 
     
skorpionka26 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-11, 10:30   

Możesz brać a jak dostaniesz zwrot to oddasz:) KS języka nie ma? Niech zapyta się KR:) Nie chce pisać błędnych informacji ale na szkoleniu BHP była mowa o delegacjach...i bodajże jeśli jesteś wysyłana do innego miasta powinnaś dostać zwrot kosztów, a dokumentujesz to specjalnym drukiem.
 
     
cleo07a 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Mar 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-11, 10:41   

Koleżanka miała podobny problem... okazało się że na czas zmiany miejsca pracy dostała aneks do umowy i po kłopocie... więc istnieje możliwość, że z wami też tak będzie... możecie dostać po prostu umowę o prace w innej biedronce na jakiś tam czas (pisałaś 1,5 m-ca) a potem wrócisz do swojego sklepu, jednak wówczas gdy otrzymasz aneks nie będziesz mogła ubiegać się o zwrot kosztów przejazdu
_________________
"Lubię konwalie, bo są biało - zielone jak moje życie. Białe, tyle w nim naiwności. Zielone, tyle w nim nadziei"
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-11, 10:52   

nanna2222 napisał/a:
A KS na moje pytanie o to stwierdził, że nie wie.



To co wy macie za Ks język połknęła czy co od tego jest żeby wam pomagać i się dowiedzieć dla waszego dobra :szczena: Sama zapytaj Kr bo z tego co wiem jest zwrot za delegacje ale sporo czasu się czeka zapytam u siebie na sklepie i dam Ci zanć na pw :)
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-11, 12:44   

Dzięki za odpowiedzi :) .
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-11, 20:26   

Różnie bywa ja przez trzy tygodnie szkolenia musiałam dojeżdżać 27 km w jedną stronę. Nie mam samochodu, za busa płaciłam 6 złoty w jedną stronę, czyli 12 złoty dziennie+ komunikacja miejska. Nikt nie pomyślał, że dla kogoś innego mógł to być duży wydatek
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo