Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przeniesienie na inną Biedronka
Autor Wiadomość
beti250.2

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 4
  Wysłany: 2012-04-03, 22:05   przeniesienie na inną Biedronka

witam jak to jest z przeniesieniem na inny sklep od pol roku staram sie o przeniesienie do nowej biedronki jeszcze nie zostala otwarta a juz mowilam ze tam chce isc bo blizej i wogole ciagle mnie zbywali juz mialam isc i nic do tej pory.Pisalam juz do KO nic po rozmowie z nim stwierdzono ze jestem potrzebny na tym starym moim sklepie moj kr tez jest do niczego i nic z tym nie robi bo jako zastepca mam tu zostac i juz nie wiem co mam juz zrobic i gdzie uderzac chce zmienic miejsce pracy i od nowa zaczac normalnie pracowac
 
     
Blazi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-03, 22:38   

Ja o moim przeniesieniu rozmawiałem z kierownikiem sklepu(on zapewne rozmawiał z kr) na który chciałem się przenieść i z moja rejonową w biedronce w której już byłem. Praktycznie wszystko odbyło się bezproblemowo(z jednego końca Polski na drugi!). Z tym, że obie strony były zgodne tzn, ja chciałem przenosin i ks biedronki do której się przenosiłem też tego chciał. W twoim przypadku jest dość skomplikowanie bo chcesz się przenieść na biedronkę której jeszcze nie ma i tu jednostronne "chcenie" może nie wystarczyć. Pozostaje ci liczyć na dobrą wolę kr no i nie zapominać żeby mu o tym od czasu do czasu przypomnieć.
 
     
XXXbiedronkaXXX 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-03, 22:42   

Ja o przeniesieniu rozmawialam z rejonowym i po niedlugim czasie zostalam przeniesiona
_________________
XXXbiedronkaXXX
 
     
beti250.2

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-04, 09:58   

ale ta biedronka jest juz otwarta ks chce mnie przeniesc tak jak ja chce tylko ko i kr nie powod jestem potrzebna na tej biedronce jako z-ca bo dobrze znam ten sklep
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-05, 00:31   

czy biedronka do której chcesz się przenieść jest w tym samym rejonie?
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
beti250.2

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-05, 15:30   

tak jest w tej samym miescie tylko nlezy do innego kierownika rejonu bo u nas sa dwa rejony w miescie
 
     
~CzarnaMamba 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Mar 2011
Posty: 44
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-04-11, 11:08   Przeniesienie

Mam takie zapytanie; Chciałabym Się Przenieść na inny sklep, ponieważ u mnie lipa z atmosferą :boks: Jak myślicie nie było by problemu bym się przeniosła >:D ?
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-20, 10:03   Re: Przeniesienie

CzarnaMamba napisał/a:
Mam takie zapytanie; Chciałabym Się Przenieść na inny sklep, ponieważ u mnie lipa z atmosferą :boks: Jak myślicie nie było by problemu bym się przeniosła >:D ?

pewnie nie.musisz porozmawiać ze swoim kr i napewno sie dogadacie.... :yeah:
 
     
Bxxx 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-20, 10:10   

Widzę, że nie tylko ja mam taki problem... Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przenieseniem na inny sklep. Nie chodzi tutaj o atmosferę w pracy, bo z kasjerami jest super. Zaje... fajna załoga - taki zespół ludzi mnieć to skarb ale niestety KS ma swoich pupilków w gronie ZKS a ja jestem przysłowiową "czarna owcą". Bez względu kto co zrobi nie tak i tak winny jestem ja.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-22, 22:02   

Bxxx, nie łam się. ;) Wszelkie nie uczciwe winowajcze zarzuty w Twoją stronę odbieraj jako sugestię, aby następnym razem być lepszym i nie dać powodów do marudzenia, a po roku czasu z takim systemem myślenia będziesz najlepszym ZKS w swojej Biedronce oraz wielu innych. :)
  :: |
     
matii 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Kwi 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-24, 20:29   

hej mam pytanie od dwóch miesięcy staram się przenieś do innej biedronki na inny rejon ale nie mogę się doprosić mojej KR.Za każdym razem kiedy staram się z nią porozmawiać to albo jej nie ma albo już była albo nie wiadomo kiedy będzie.Jeśli już mam szczęście i ja spotkam to niczego się nie mogę dowiedzieć prawie za każdym razem mówi mi ze" jak się czegoś dowie to mi da znać":( .Ja rozumiem ze nie da się tego załatwić od razu ale bardzo mi na tym zależny nie wiem co mogę jeszcze zrobić z tym?????? nie chce się zwalniać:(
 
     
Gloria Victis 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-25, 13:46   

CzarnaMamba,
Skontaktuj się ze swoim KR, wyjaśnij z dokładną motywacją o co chodzi i oczekuj na decyzję :)
 
     
beti250.2

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-25, 22:31   

ja juz rozmawialam z kr i ko i dupa juz nie wiem co robic z moim przeniesieniem pisalam podania i jestem olewana :bu:
 
     
Bxxx 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-26, 09:35   

Bartosz napisał/a:
Bxxx, nie łam się. ;) Wszelkie nie uczciwe winowajcze zarzuty w Twoją stronę odbieraj jako sugestię, aby następnym razem być lepszym i nie dać powodów do marudzenia, a po roku czasu z takim systemem myślenia będziesz najlepszym ZKS w swojej Biedronce oraz wielu innych. :)


Nie załamuje się. Jestem wyjątkowo silnym psychicznie czlowiekie, z racji wykonywanego wcześniej zawodu ale chodzi o bezpodstawne zarzuty. Cokolwiek ktoś zrobi nie tak zawsze winny jestem ja. Pracuje na zdwojonych obrotach, ktoś musi skoro inni wola pracę w biurze a sklep sam sobie.
Dam sobie radę. Na szczęście pracownicy sklepu ostatnio głośno zaczeli wyrażać swoje opinie o pracy na naszej biedronce, nawet do KR mówią swoje wnioski i wychodzi na to, że jedyną osobą z kierownictwa z którą chcą pracowac jestem ja.
 
     
charliep

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-28, 21:00   

Akurat tak sie sklada ze najlepsi KS to tacy którzy trzymaja krotko kasjerow i jezeli ci sie skarza do KR to KS traktuje to jako pochwale i jego notowania rosna. A takie popychadlo na ktore mozna wszystko zgonic jakim jestes niestety ty tez spelnia swoja role bo przynajmniej zawsze wiadomo kto jest winny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo