Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik
Autor Wiadomość
#biedroneczka19 

Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 64
Wysłany: 2012-03-03, 13:51   grafik

hej forumowicze

Pytanie brzmi: zmieniony został grafik tzn wprowadzone zl pracownika który miał na godz 6;30 i przez niedopatrzenie kierownik nie mial z kim wejsc o 6.30 do sklepu poniewaz kasjer z godz 7 nie został przestawiony na godz 6.30. co robicie w tej sytuacji???
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-03, 15:00   

Nie miałam takiej sytuacji,ale na pewno poczekałabym do godź. 7 żeby wejść na sklep z kasjererm po czym trzeba natychmiast powiadomić KR.Swoją drogą to kiedy ten grafik był zmieniany że poszło takie niedopatrzenie?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-03, 15:59   

U mnie byly takie sytuacje, kierownik wchodzil sam i wpisywal sie w pamietnik.
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-03, 16:01   

Jak to wchodził sam.Przecież wg.procedury nie wolno nam.Znam sytuacje że za taki wyczyn wyleciała osoba z roboty.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-03, 16:10   

U mnie dziewczyny wchodzily i zadna nie poleciala.
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-03, 16:45   

No to miały szczęście:)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-03, 17:22   

Nie wiem czy to kwestia szczescie, skoro KR wiedzial i nie bylo to zadna tajemnica.
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-03, 17:49   

.Wiem jak jest w procedurach o wchodzeniu na sklep i dlatego tak pisałam.U nas gdy była sytuacja że kasjer zaspał bądź spóźnił się z innego powodu, czekałam na niego przed sklepem i nigdy nie wchodziłam sama.Ale skoro KR o tym wiedział to widocznie mogliście.W każdym razie ja bym nie ryzykowała.Dziś jest ten KR jutro inny.Są też kontrole itd....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-03, 18:18   

Ja nie chce obstawac przy jednym stanowisku, bo sa rozne niestandardowe sytuacje. Sama nie wiem co bym zrobila, na pewno w pierwszej kolejnosci telefon do KR. I najlepiej, zeby wypowiedzial sie wlasnie jakis KR albo chociazby KS :)
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-04, 10:18   

procedura mówi że nie wolno nam wchodzić jak i wychodzić samemu ze sklepu, natomiast są sytuacje niestandardowe, takie jak np. spóźnienie kasjera... wtedy telefon do KR i on zezwala nam na wejście samemu do sklepu, jeśli KR nie odbiera telefonów to jako osoba funkcyjna... musimy podjąć sami decyzje a moja zawsze jest taka iż wchodzę spokojnie na sklep i latam za dwóch by sklep otworzyć o 7:00 dla swoich "kochanych klientów" :P
  Ocena JMP: 10/10
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-04, 11:27   

Biedroneczka791 napisał/a:
Jak to wchodził sam.Przecież wg.procedury nie wolno nam.Znam sytuacje że za taki wyczyn wyleciała osoba z roboty.

A co byś zrobiła gdyby kasjer z 06:30 nie przyszedł do pracy a kolejny przychodził na 09:00? Też bys czekała? I zakładamy że nie masz przy sobie telefonu żeby powiadomić KR. Tak na marginesie nie mamy telefonów służbowych... :P
 
     
~QRVA

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-04, 15:32   

Cytat:
A co byś zrobiła gdyby kasjer z 06:30 nie przyszedł do pracy a kolejny przychodził na 09:00?

no nie mów że do 9 pracujesz z jednym kasjerem :szczena:
no chyba ze mówisz o niedzieli to ok ale nie wolno jednej osobie wchodzić ani zostawać po godzinach na sklepie gdy jest np potrzeba pozostania dłużej, chyba że KR zadecyduje inaczej ale to też nie jest pewne bo nie wiadomo jak dział kontrolingu by na to patrzył
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-04, 18:54   

No dzięki Bogu ja mam kolejnego kasjera już na 7,więc nie byłoby problemu.A jeszcze jest drugie wyjście.A mianowicie KR ściąga na szybko kasjera z innej biedronki z mojej miejscowości i otwieramy sklep.Swoją drogą gdyby się tak złożyło że dwóch kasjerów bierze UŻ jednego dnia to byłaby ich złośliwość :bu:
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-05, 08:54   

nie koniecznie złośliwość...zanim rzucisz osąd upewnij się że na pewno tak jest bo różne SA sytuacje życiowe i nie wybiera się na to czasu ani nie patrzy się w tedy czy ktoś już nie wziął uż :)
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-05, 09:46   

QRVA napisał/a:
no nie mów że do 9 pracujesz z jednym kasjerem

Tak, to normalne na sklepie niskoobrotowym. Nie ma potrzeby bym miał dwóch kasjerów na rano. Masz rację że nie wolno samemu wchodzić do sklepu, tak mówi PKS. ALe nic nie mówi o sytuacjach niestandardowych o jakiej napisałem. Skoro mamy takie świetne procedury warto by było żeby regulowały równiez takie historie.
Wejdziesz do sklepu sama będzie źle bo złamana procedura. Nie wejdziesz i bedziesz czekać na 09:00 i nie otworzysz sklepu też źle bo okazałaś się mało elastyczna i naraziłaś firmę na straty i utratę dobrego wizerunku... :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo