Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podanie o przeniesienie
Autor Wiadomość
kaja1849

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 9
Wysłany: 2015-11-04, 12:23   Podanie o przeniesienie

Witam już kiedyś pisałam o przeniesieniu. Zdecydowałam się,ale nie wiem jak ma wyglądać to podanie o przeniesienie,. Szukałam i w internecie,ale nic.
Czy jest ktoś,kto ma chwilkę żeby zrobić mi wzór?
Dziękuje z góry,miłego dnia w pracy :)
_________________
Kaja
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-11-04, 14:19   

Podanie? Ustna rozmowa z twoim ks i z kr. Z tego co wiem to zazwyczaj kr załatwia przeniesienie i ma to wszystko na swojej głowie.
A druga sprawa to jest chyba najprostsze do napisania. Jeśli już naprawdę nie potrafisz, nie chcesz to wpisz sobie w google wzory podań o przeniesienie, poczytaj, pomyśl i będziesz w stanie sama napisać. Nikt Ci raczej nie napisze i podsunie pod nos gotowego wzoru.

BTW
w szkole podstawowej albo gimnazjum uczyli pisać różnego rodzaju podania, listy itp itd. ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-04, 15:26   

Włodarz, zamiast pisać głupie komentarze, pomógłbyś koleżance- no chyba, że Twoje wygórowane EGO, na to nie pozwala. A tak nawiasem pisząc, to niejeden kierownik nie potrafi sklecić nawet prostego zdania. Więc chore ambicje schowaj do kieszeni, a jak nie potrafisz pomóc- to ZAMILCZ. Pozdrawiam
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-04, 15:50   Re: Podanie o przeniesienie

kaja1849 napisał/a:
Witam już kiedyś pisałam o przeniesieniu. Zdecydowałam się,ale nie wiem jak ma wyglądać to podanie o przeniesienie,. Szukałam i w internecie,ale nic.
Czy jest ktoś,kto ma chwilkę żeby zrobić mi wzór?
Dziękuje z góry,miłego dnia w pracy :)

Hej pogadaj z kr bo on dogada się z tamtym żeby sprawdzić czy wogole jest miejsce dla ciebie u mnie było tak ze kr mi powiedział ze mam sobie sama załatwiać a zaś na innych sklepach robi to sam kr wiec zależy jakiego masz kr
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-04, 15:59   

edi-72 a czy ja nie pomogłem? W google wpisujesz wzory podań o przeniesienie czytasz mniej więcej wszystkie stylowo wyglądają tak samo. Analizujesz, trawisz, myślisz i piszesz swoje własne (czas max 30min). Co jest w tym trudnego? Może inaczej czy uważasz za pomoc to że ja albo ty albo pani iks napisze taki wzór podania a kaja1849 po prostu sobie je przepisze? Bo jeśli tak to ja nie mam z tobą o czym rozmawiać...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-04, 17:04   

Ale take pogardliwe podsumowanie, do osoby na takim stanowisku nawet nie przystoi
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-05, 11:06   

Wydawałoby się, że pytanie było takie proste... kto wiedział, odpowiedział, a kto nie wie lub zwyczajnie nie ma ochoty podpowiedzieć, niech nie zabiera głosu w ogóle, tym bardziej jeśli jakiś czas temu tak głośno trąbił o braku porządku w tematach...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-11-05, 15:55   

edi-72 tu nie chodzi o pogardę ani to że nie napisałem takiego podania. Tym bardziej nie chodzi o stanowisko jakie zajmuję (wow bycie zksem to naprawdę jest osiągnięcie...) bo nawet będąc dyrektorem czy niewiadomo jakim prezesem napisałbym tak samo - lol z drugiej strony zaraz usunę to że jestem zksem z profilu to może nie będzie mnie osądzać o to jakie mam stanowisko w pracy... Chodzi bardziej mi o to że ludzie już teraz idą na łatwiznę i sami od siebie nic nie zrobią tylko czekają aż ktoś im podsunie pod nos gotowe rozwiązanie. Uważam że pokazałem komuś drogę a czy nią pójdzie czy będzie czekał na miłosiernego samarytanina to inna inszość.
Ja wiem że schodzę już dość dosadnie w offtopa ale chciałem się' wytłumaczyć' :P

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2015-11-05, 16:12 ]
I to już nie pierwszy raz schodzisz w offtopa, więc kolejny raz to będzie nagroda bo ile można prosić.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
kaja1849

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-05, 23:04   

@Włodarz tak samo odpowieadasz swoim pracownikom? tyle o tym mówiono o nie szanowaniu pracownik. Nie dziwcie się,że wszyscy po miesiacu rezygnują jak wy kierownictwo nie potraficie pomóc
Przepraszam za wyrazenie.

[ Dodano: 2015-11-05, 23:06 ]
Dziękuje za pomoc,nie miałam pojęcia,ze mogę ustnie to załatwić,dlatego stresowałam sie podaniem czy inną formą pisemną. Wielkie dzieki!:)
_________________
Kaja
Ostatnio zmieniony przez 2015-11-06, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
#argen64


Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-06, 07:22   

Tak szybko na kolanie. Ma to wyglądać jakoś tak :) Jak już się uparłaś na pisanie:)
https://zapodaj.net/9d30cdca5a3af.jpg.html
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-06, 17:28   

Przestańcie go linczować napisanie takiego podania trwa minutę i nawet nie trzeba się zastanawiać to nie jest pozew do sądu do którego możesz potrzebować pomocy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo