Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót do biedronki
Autor Wiadomość
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 23:46   Powrót do biedronki

Wrocilibyscie po raz drugi do pracy w Biedronce??? Ja wróciłem i juz myślę o pisaniu wypowiedzenia. Zastepczynie dość ze przekreśla informacje to donoszą do kr na pracowników. Ekipa poza może dwoma osobami jest zaklamana podlizuje się kierownictwu. Kierownictwo wylicza nawet kto ile do kibla chodzi. Juz nie mówiąc o nierównym traktowaniu pracowników. Tez macie w pracy donosicieli?
 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-28, 20:39   

Skazany prawie wszędzie tak jest,wszystko zależy zawsze od ludzi. byłam na sklepie gdzie ekipa była super i byłam tez na takiej gdzie nie dało się normalnie pracować. Tak to już bywa. Ps. Ja tez pracowałam rok później odeszlam, a po niecalym pół roku wróciłam. Ale to już było bardzo, bardzo dawno. Głowa do góry.
 
     
~prima 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 07:19   

Lubię pracę w biedronce, w której jestem i nie chciałabym aby mnie przeniesiono. Ale do poprzedniej biedronki bym nie wróciła. Tam nie dało się do toalety zejść siedząc na jedynce kilka godzin. Kierownictwo też miało swoich pupili. Tu tego nie ma.
 
     
~Graża

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 09:45   

Może spróbuj się przenieść na inną B? Ja "przeleciałam" przez kilka B i tylko w jednej nie dało się pracować i płakać mi się chciało jak miałam tam iść.
 
     
@anna 125 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2015
Posty: 110
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 10:44   

chyba każda z nas przeszła już przez takie tzw. szkoły życia na sklepach ,skupiska tych lepszych i fajniejszych którym dają fory i 50 przerw na papierosa a ty musisz siedzieć non stop lub biegać od pieca do kasy poprzez warzywniak ,jeśli jest możliwość przenieś się, na fajnym sklepie można naprawdę rozwinąć skrzydła.,
  Ocena JMP: 3/10
     
~Onnaa88 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 44
Skąd: Brak
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 18:27   

Ja też pracowałam na takiej biedronce gdzie każdy dzień idąc do pracy był okropny.Dzięki dziewczyną na sklepie dostałam ocenę poniżej oczekiwań i nie dostałam w maju pensji.Za to pracuje w nowej biedronce prawie od początku roku,aż chce mi się chodzić do pracy,zero donoszenia,zero pupilów kierowniczek,zero traktowania kogoś lepiej.Każdy się lubi,i pół godziny które spędzi się przez zmianą zwłaszcza popołudniową to za mało by się nagadać :)
Uwielbiam tych ludzi,i muszę podziękować pani rejonowej bo to ona mnie przenioła i sama zauważyła,że te dziewczyny z byłego sklepu mnie nie trawią.Mam nadzieję,że już zostanę na tym sklepie co jestem :)
  Ocena JMP: 10/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-30, 00:39   

Chyba nie dostałaś nagrody rocznej a nie pensji, a to dwie różne rzeczy.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~Onnaa88 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 44
Skąd: Brak
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-30, 16:07   

Tak oczywiście chodzi o roczną nagrodę :)
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo