Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ciągłe 2 zmiany
Autor Wiadomość
rafalski6

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-19, 13:07   

Dokładnie ! rozumiem coś za coś wiem że nie można mieć wszystkiego ja tylko proszę o możliwość zaprowadzenia w tygodniu dziecka do przedszkola nic więcej, praca na nockach mi odpowiada dlatego zamiast pierwszych zmian dostawałem nocki zaprowadziłem małego do przedszkola i odsypiałem nockę, godzę się nawet pracować w weekendy doceniam ludzi którzy uczą się w te dni i jeśli o mnie chodzi to mogę w te dni pracować.
 
     
Marta33 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Mar 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-25, 10:54   Re: ciągłe 2 zmiany

michał521 napisał/a:
witam, czy kierownik mojego sklepu moze tak non stop wystawiać mnie na 2 zniany? od kilku miecięcy nie mialem innej niz 2 , jak na to zareagowac? w dodatku nie dostałem dnia wolnego o ktory prosiłem pól miesiaca emu w zamian dostalem glupia odpowiedz typu- nie dło sie


[ Dodano: 2015-03-25, 10:56 ]
Mam pytanie jak to jest z kasą 1 u was na biedronkach bo już miesiąc na niej jestem i rozmawiałam z kierownikiem i Rejonową ale nic to nie daję.... :)
 
     
roxi1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lis 2014
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-25, 11:04   

witaj,ja pracuje piec mcy i zawsze jedynka,moze piec razy byla trojka,ale w pt po pol ,wiec i tak nie schodzisz......wiec glowa do gory i wytrwalosci :)
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-25, 15:04   

U nas wygląda to tak, ze kierownik zmiany zaczyna dysponować kasą "od tyłu", tzn. ze pierw ustala kto siada jako ostatni i tak do tego co siada na jedynce. Glownym kryterium jest czy dana osoba wykona wszystkie zadania na sklepie. Czyli po prostu jak wyrabiasz sie na sklepie to na kase z doskoku :) Do tego czasem zmotywuja czlowieka do wiekszego wysilku siadajac na kase, zebysmy mogli dokonczyc wykladanie towaru badz inne zadania:)
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-26, 16:08   

Musicie się dogadać między sobą dzisiaj ja jutro ty itp bo jak nie to kier. będą dawać te osoby co im pasuje szczególnie jak jest ekipa nowa to na 1 siedzą ludzie nowi dopóki nie przyjdą następni itd.
_________________
alan
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-26, 16:13   

Z tym dzis ty jutro ja to tez nie dokonca....zaraz zacznie sie marudzenie ze jakas osoba 2 razy miala jedynke a inna tylko raz i jej kolej itp... pozatym u nas kierownicy moga to wziac pod uwage, ale na pewno nie pojda na to zeby dobry pacownik siedzial na kasie aby inny mogl sobie przyslowiowe spacerki urzadzac... nie mowiac o tym ze kazdy kiero ma pare osob ktore u niego na jedynce nie beda siedziec, bo go nie stac na niewyróbe :)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 07:36   

alan12 napisał/a:
Musicie się dogadać między sobą dzisiaj ja jutro ty itp bo jak nie to kier. będą dawać te osoby co im pasuje szczególnie jak jest ekipa nowa to na 1 siedzą ludzie nowi dopóki nie przyjdą następni itd.

taki sposób to można zastosować przy np 4 dobrych kasjerach. jednakże od tego jest kierownik zmiany by wydawać polecenia. ta przysłowiowa jedynka kojarzy się dla większości z karą. ale jednak istnieje i tam przynajmniej na moim sklepie siada kasjer który zna kody, szybko obsługuje i jest dobry w tym ze siedzi na kasie, a skoro na sklepie kuleje to na kasie sie wykaże.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-03-27, 10:55   

Ale to jest błędne koło, bo sadzając "dobrego kasjera" ciągle na jedynkę albo trójkę nigdy nie nauczysz go efektywnej pracy na sklepie.
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 11:03   

Mariano napisał/a:
Ale to jest błędne koło, bo sadzając "dobrego kasjera" ciągle na jedynkę albo trójkę nigdy nie nauczysz go efektywnej pracy na sklepie.

nie ma ludzi idealnych skoro dostaje szanse pracy na sklepie i jej nie wykorzystuje przez pare razy, a wiem ze jest dobry na kasie to siada na kase. albo komuś się chce pracowac na sklepie albo jawnie leci w kulki. poligon doswiadczalny można uprawiać na nowych kasjerach by wybadac ich potencjal, a nie na pracowniku z kilkuletnim stażem
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-03-27, 21:25   

No jeżeli mówisz o pracownikach z kilkuletnim stażem to zwracam honor ;)
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 22:15   

Prawda jest taka, ze jak ktos chce pracowac glownie na sklepie, to musi na samym poczatku sie wykazac..mam te 5 dni kiedy nie ma kasetki i jak wtedy pokaze ze leci w kulki to potem bardzo cierzko sie na sklep wybic...

u mnie byl jeden nowy, i chyba 2 czy 3 jego dnia kierowniczka mnie sciagnela z kasy ( usiadł inny kolega) i kazala mi poprawiac z nim mixa bo ja sciemnial. wywiozla pol palety ktora pom\noc juz nie wejdzie, a zwiozlem 2 kartony.

Ale zeby nie bylo, jak sie uwaza ze sie jest za bardzo skazywanym na ta jedynke, zawsze mozna powiedziec kierownikowi ze chcemy sie wykazac, u mnie byla na sklepie taka sytuacja, i kierowniczka dala szanse dziewczynie (wtedy akurat mnie posadzila na jedyke:) )... Wiec nie ma co marudzic tylko trzeba dzialac.
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 23:01   

U nas na jedynke na początku siadali ci co mają 3/ 4 etatu ale sprawiedliwie po kolei, a teraz siadaja wszyscy kasjerzy po kolei. I jest po problemie ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo