Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z ochroną
Autor Wiadomość
Morris

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-03-18, 19:57   Problem z ochroną

Jestem nowy na sklepie i mam problem z ochroniarzem. Dzisiaj mieliśmy sporo roboty i piec zaczął dzwonić bo wypiekły się bułki zanim podszedłem do pieca patrzę a tu ochroniarz sam go wyłącza i wyciąga z niego bułki ja grzecznie zapytałem się czy ma uprawnienia do obsługi pieca on na mnie siadł i powiedział,że już jedna osoba jemu groziła palcem i już tutaj nie pracuje,normalnie buc. Jestem nowy i nie chcę stracić pracy.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-18, 20:21   

E tam zaraz problem, pozazdrościć takiego ochroniarza. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-18, 20:35   Re: Problem z ochroną

Morris napisał/a:
Jestem nowy na sklepie i mam problem z ochroniarzem. Dzisiaj mieliśmy sporo roboty i piec zaczął dzwonić bo wypiekły się bułki zanim podszedłem do pieca patrzę a tu ochroniarz sam go wyłącza i wyciąga z niego bułki ja grzecznie zapytałem się czy ma uprawnienia do obsługi pieca on na mnie siadł i powiedział,że już jedna osoba jemu groziła palcem i już tutaj nie pracuje,normalnie buc. Jestem nowy i nie chcę stracić pracy.


Kierownika sklepu nie masz?
Jasne! Ochroniarz nie ma uprawnień to raz! Dwa on ma pilnować sklepu przed złodziejami!
Ale patrząc z innej strony... To nie raz nie będziesz miała możliwości wyłączyć piece i będziesz prosić ochroniarza by ci pomógł:-P:-D
  Ocena JMP: 10/10
     
Morris

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-18, 20:42   

No tak tylko nie mam zamiaru kablować na niego,bo powiedzą,że ledwo przyszedł a się rządzi. Nie znam zasad panujących tutaj u mnie ochroniarz faktycznie nic nie robił poza pilnowaniem i czasami koszyki odprowadził a tu dziwne mi się wydało.
 
     
~Apachaiek 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-18, 21:07   

Moim zdaniem wyłączyć może ale już nie powinien wyjmować,a w tej sytuacji to on ci groził a nie ty jemu :P
  Ocena JMP: 3/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-18, 21:57   

Kwestia dogadania się... Nie chcesz kablowac a ochroniarz juz pewnie i tak wszystkim powiedział jak ta nowa się rządzi :-P
  Ocena JMP: 10/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-18, 22:19   

sa wieksze problemy niż to że ochroniarz coś wyjął z pieca, u mnie ochroniarz sam przyszedł z pytaniem co zrobić z piecem bo go wk...... jak dzwonił a wszyscy kasjerzy byli na kasie, także nie ma co panikować
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-19, 09:15   

Oj tam oj tam :) zaraz buc i zaraz problem :) źle zaczęliście "znajomość" :P
 
     
~kasiawi

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-20, 21:35   

Podłączę się do tematu ze swoim pytaniem:
czy jest jakiś zapis mówiący o tym, że to ochrona sprawdza zawartość torby po południu,
a kierownik tylko wieczorem ,gdy już nie ma ochrony?
W podręczniku kasjera (w tym najnowszym z 2015 również) jest napisane,
że przed wyjściem z pracy pracownik jest zobowiązany do pokazania prywatnych toreb przełożonemu
LUB pracownikowi ochrony.

A pytanie drugie:czy fakt,że znajdujemy puste opakowania po napojach ,jogurtach,
ciastkach itd.w sklepie,w ilościach dających do myślenia to naprawdę ,jak twierdzi nasz ks,
ten konkretny ochroniarz nie powinien ponieść żadnych konsekwencji?

Uprzedzając pytania ;) tak,jest jeden niefajny pan ochroniarz,który pracuje u nas od niedawna,za to dał się poznać od tej stanowczo gorszej strony.
 
     
Vicki

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-20, 22:39   

kasiawi napisał/a:
Podłączę się do tematu ze swoim pytaniem:
czy jest jakiś zapis mówiący o tym, że to ochrona sprawdza zawartość torby po południu,
a kierownik tylko wieczorem ,gdy już nie ma ochrony?
W podręczniku kasjera (w tym najnowszym z 2015 również) jest napisane,
że przed wyjściem z pracy pracownik jest zobowiązany do pokazania prywatnych toreb przełożonemu
LUB pracownikowi ochrony.

A pytanie drugie:czy fakt,że znajdujemy puste opakowania po napojach ,jogurtach,
ciastkach itd.w sklepie,w ilościach dających do myślenia to naprawdę ,jak twierdzi nasz ks,
ten konkretny ochroniarz nie powinien ponieść żadnych konsekwencji?

Uprzedzając pytania ;) tak,jest jeden niefajny pan ochroniarz,który pracuje u nas od niedawna,za to dał się poznać od tej stanowczo gorszej strony.
[b][/

Istnieje ktoś taki jak koordynator ochrony :) Polecam przekazać mu takie info.
_________________
Viki
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-21, 09:12   

kasiawi napisał/a:
Podłączę się do tematu ze swoim pytaniem:
czy jest jakiś zapis mówiący o tym, że to ochrona sprawdza zawartość torby po południu,
a kierownik tylko wieczorem ,gdy już nie ma ochrony?
W podręczniku kasjera (w tym najnowszym z 2015 również) jest napisane,
że przed wyjściem z pracy pracownik jest zobowiązany do pokazania prywatnych toreb przełożonemu
LUB pracownikowi ochrony.

A pytanie drugie:czy fakt,że znajdujemy puste opakowania po napojach ,jogurtach,
ciastkach itd.w sklepie,w ilościach dających do myślenia to naprawdę ,jak twierdzi nasz ks,
ten konkretny ochroniarz nie powinien ponieść żadnych konsekwencji?

Uprzedzając pytania ;) tak,jest jeden niefajny pan ochroniarz,który pracuje u nas od niedawna,za to dał się poznać od tej stanowczo gorszej strony.


tak samo jak ochroniarz sprawdza Ciebie, tak jak ochrona kończy prace jest zobligowana do okazania swoich toreb/plecaków/itd przed opuszczeniem budynku.

a co do drugiego pytania, to trzeba zadać sobie osobne pytanie. czy na każdym zakamarku sklepu jest kamera i obejmuje wszystko. jeśli nie to ciężko będzie wyłapać klienta który jawnie coś zjada chowajac się tam gdzie nie ma kamer.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~kasiawi

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-21, 21:43   

brodacz1989 napisał/a:


tak samo jak ochroniarz sprawdza Ciebie, tak jak ochrona kończy prace jest zobligowana do okazania swoich toreb/plecaków/itd przed opuszczeniem budynku.

a co do drugiego pytania, to trzeba zadać sobie osobne pytanie. czy na każdym zakamarku sklepu jest kamera i obejmuje wszystko. jeśli nie to ciężko będzie wyłapać klienta który jawnie coś zjada chowajac się tam gdzie nie ma kamer.

Nie zrozumieliśmy się.
Nam (moim koleżankom i mi) nie przeszkadza samo sprawdzanie torby,bo to jest rzecz oczywista,nam chodzi o to czy musi to robić koniecznie pracownik ochrony?
Skoro w podręczniku kasjera nawet tym najnowszym jest napisane ,że " torby prywatne sprawdza przełożony " i dopiero dalej "lub pracownik ochrony".
A nasz ks twierdzi ,że kierownik zmiany sprawdza torby tylko w przypadku gdy już nie ma ochroniarza.
Do innych nic nie mamy ale ten jeden jest często nieprzyjemny i rzuca jakieś głupie komentarze.
Dlatego pytam czy są jakieś wytyczne,
które mówią tak jak twierdzi nasz ks ,że jeśli jest ochroniarz to kierownik zmiany nie może sprawdzić torby,tylko musi to zrobić ochrona.
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-21, 21:52   

masz rację, ale...
jeśli jest to przejęcie zmiany a Ty konczysz np 14.15 to chciał nie chciał kz ma inne sprawy na głowie niż Twoja torebka i co w niej masz. Od tego też jest ochrona. skoro macie problem z ochroniarzem, wystarczy to zgłosić do koordynatora ochrony, czy jak tam go nazywają.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
rafał72 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 16:10   

kasiawi napisał/a:
brodacz1989 napisał/a:


tak samo jak ochroniarz sprawdza Ciebie, tak jak ochrona kończy prace jest zobligowana do okazania swoich toreb/plecaków/itd przed opuszczeniem budynku.

a co do drugiego pytania, to trzeba zadać sobie osobne pytanie. czy na każdym zakamarku sklepu jest kamera i obejmuje wszystko. jeśli nie to ciężko będzie wyłapać klienta który jawnie coś zjada chowajac się tam gdzie nie ma kamer.

Nie zrozumieliśmy się.
Nam (moim koleżankom i mi) nie przeszkadza samo sprawdzanie torby,bo to jest rzecz oczywista,nam chodzi o to czy musi to robić koniecznie pracownik ochrony?
Skoro w podręczniku kasjera nawet tym najnowszym jest napisane ,że " torby prywatne sprawdza przełożony " i dopiero dalej "lub pracownik ochrony".
A nasz ks twierdzi ,że kierownik zmiany sprawdza torby tylko w przypadku gdy już nie ma ochroniarza.
Do innych nic nie mamy ale ten jeden jest często nieprzyjemny i rzuca jakieś głupie komentarze.
Dlatego pytam czy są jakieś wytyczne,
które mówią tak jak twierdzi nasz ks ,że jeśli jest ochroniarz to kierownik zmiany nie może sprawdzić torby,tylko musi to zrobić ochrona.
A nie umiesz się odciąć inteligentnie na jego głupie komentarze? Zresztą najlepszym sposobem jest totalne ignorowanie takiego kogos. I tyle. U mnie na biedrze nie ma takiego problemu jest dwóch ochroniarzy i nigdy się nie zdarzyło aby któryś z nich zachował się po chamsku w stosunku do pracownika. Owszem zdarzaja się głupie teksty ale nikt się nie obraża.Ot takie szybkie odreagowanie po pracy ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo