Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA NA OSZUSTÓW!
Autor Wiadomość
incognito

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 3
  Wysłany: 2014-05-17, 00:56   UWAGA NA OSZUSTÓW!

ostrzegam przed oszustami będącymi pracownikami jednej z Biedronek w Lublinie.Będąc kierownikami w Tesco wykorzystali swoje stanowiska do dopuszczenia się wyłudzania pieniędzy od zwykłych szarych pracowników i kredytów,których nie spłacali,ci oszuści zmienili sieć handlową na Biedronka i ostrzegam pracowników biedronki przed pożyczaniem im pieniędzy, przed łatwowiernym zaufaniu im, nie dajcie się nabrać na ich sztuczki na uśmiech,są dwulicowi,a jedynym ich celem jest zdobycie pieniędzy,nie dajcie się oszukać! jeżeli im pożyczyliście jakiekolwiek pieniądze domagajcie się jak najszybciej zwrotu.Ci oszuści to Katarzyna Z. i Zbigniew Z. gorąco przestrzegam przed kontaktem z nimi,nie dajcie złodziejom żadnych pieniędzy bo Wam nigdy nie oddadzą a mnie naciągneli na wysokie raty które sam muszę spłacać, są to złodzieje perfidni i bez żadnych skrupułów.
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2014-05-17, 06:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-17, 02:05   

Czemu nie poszedłeś z tym na policję?
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-17, 15:49   

Z czym jak pewnie wziął kredyt na siebie lub podżyrował
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-17, 18:47   

dlaczego był taki naiwny ??? a może oni byli tacy przekonywujący ???
 
     
incognito

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-17, 22:47   

ja tylko ostrzegam Was pracowników którejś z Biedronek w Lublinie,przecież inaczej nie mogę do Was dotrzeć,tak perfidni i bardzo przekonywujący i w dodatku jeszcze wtedy moi przełożeni a każdemu zależy na pracy,nie smarujesz nie pracujesz,w obecnej chwili trwa śledztwo w prokuraturze w mojej sprawie,ale nie jedną osobę oszukali,i zmienili sieć i miejsce. Mam nadzieje że im moja krzywda wyjdzie bokiem i tych którzy oszukali
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-18, 10:13   

Dziękujemy za ostrzeżenie :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-18, 12:28   

będziemy czujni :)
 
     
StresS 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-08, 10:35   

Zauważcie,iż jest to były pracownik. Moze sam cos krecil i zostal zwolniony,a teraz sie mści. Niech poda na forum Nazwisko i sklep, na którym te osoby pracuja, wtedy porozmawiajcie i będzie jasne.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-08, 23:50   

StresS, kazdy sobie moze wpisac co chce w rubryke. Mozliwe, ze pracuje nadal.
 
     
incognito

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-16, 23:16   

Moje ostrzeżenie wciąż jest aktualne,nie pracowałem w Biedronce tylko pracuję w innej sieci z zagranicznym kapitałem,nie mszczę się a poprostu ostrzegam,nie mam żadnych ukrytych interesów,owszem każdy może sobie wpisać w rubryce co chce,jak mój przedmówca to napisał i potraktował to co wyżej napisałem jako ukryta zemsta czy coś w tym stylu.Ci ludzie pracują w jednym ze sklepów Biedronka w Lublinie,w którym i na jakiej ulicy to nie wiem,ale wiem że są to ludzie bez skrupułów i zaufać im to jest jak budowanie zamku na piasku.Osoby te wymieniłem z imienia i nazwiska lecz pozostały tylko pierwsze litery nazwiska.dziękuje za uwage i przeczytanie tego ostrzeżenia,musiałem ostrzec przynajmniej w takiej formie i na tym portalu bo inaczej do Was-pracowników i konsumentów Biedronki dotrzeć nie mogę a złośliwe komentarze jak wyżej wymienione kolegi że coś kręca albo się mszczę są kompletnie nie na miejscu,pozdrawiam i uważajcie na te osoby
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo