Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do KS-etaty?
Autor Wiadomość
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
Wysłany: 2014-04-26, 11:45   Pytanie do KS-etaty?

Mam takie pytanie do Was czy tez macie permanentny brak etatow na sklepach czy to w zks czy w kasjerach ?

bo do konca kwartalu daleka droga a u mnie juz wiadomo ze godzin braknie pod koniec maja. Sklep dziala na zasadzie byle przetrwac kasjerzy maja dosc srednio 6 dniowego tygodnia pracy a jedyna reakcja KR jest tak wiem o tym ale na razie nic sie nie da zrobic musicie sobie poradzic

jak tak dalej pojdzie sklep superbig bedzie dzialal na zasadzie 1 max 2 kasjerow + 1 kierownik na zmianie
  Ocena JMP: 2/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-26, 12:43   

U mnie tak było, KR ciągle mówił, że nie ma możliwości zatrudnić ludzi, na ten sklep przypisana jest taka ilość etatów. Dziwne, bo zmienił się KR i zatrudnił 3 osoby. Można? Można :)
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-26, 14:01   

lokii napisał/a:
jedyna reakcja KR jest tak wiem o tym ale na razie nic sie nie da zrobic musicie sobie poradzic

I właśnie w tym jest problem... ludzie w sklepach z brakami personalnymi często stają na głowie i jakoś sobie radzą więc KR nie widzi powodów by zatrudnić pracowników.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-26, 14:12   

Jaki z tego morał?
Nie radzić sobie.

A w konsekwencji out! :/
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-26, 14:49   

Jest jakiś złoty środek? :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-26, 18:03   

Robić wszystko dokładnie, ale wolno? :D

xD
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-26, 20:42   

Bo ludzie są głupi zabijają się , a nie potrzebnie w każdym dyskoncie próbują ciąć koszty na personelu w imię czego w imię tego ze góra dostanie lepsze premie :D I nie ma co się dawać wykorzystywać
:em29:
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-26, 21:18   

A jak się nie dać wykorzystywac? :D Chyba tylko mozna sie zwolnic :P
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-27, 09:21   

owadzik2 napisał/a:
U mnie tak było, KR ciągle mówił, że nie ma możliwości zatrudnić ludzi, na ten sklep przypisana jest taka ilość etatów. Dziwne, bo zmienił się KR i zatrudnił 3 osoby. Można? Można :)


a nie mamy wplywu na zmiane kr macie jakis sposob jak spowodowac zmiane ???

[ Dodano: 2014-04-27, 09:24 ]
Helmut napisał/a:
lokii napisał/a:
jedyna reakcja KR jest tak wiem o tym ale na razie nic sie nie da zrobic musicie sobie poradzic

I właśnie w tym jest problem... ludzie w sklepach z brakami personalnymi często stają na głowie i jakoś sobie radzą więc KR nie widzi powodów by zatrudnić pracowników.


na glowie stajemy ale sklep sie coraz bardziej zasyfia bo na nic nie ma czasu juz teraz zrobienie odpieku to jest wyzwanie i zazwyczaj rano piecze sie tak zeby do pieca nie podchodzic do czasu przyjscia 2 zmiany bo nie ma kto wypiec ani dolozyc
  Ocena JMP: 2/10
     
20081692 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-27, 11:25   

Ilość etatów zależy od miesięcznych obrotów.U nas jednak była taka sytuacja, że siedziałem na kasie z 3-ma kasjerami po czym przyszedł P.M.Dopierała zrobił obchód po sklepie i zadzwonił do KO aby ten przyjął na ten sklep 2 kasjerów. Z tego co się orientuję to jeszcze KO wymyślił, że pozbędziemy się ochrony( nie oszukujmy się 95% ich sukcesów to zasługa kasjerów) dzięki czemu zatrudni kasjera.
_________________
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo