Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2014-04-05, 12:10
Pocisk dla przelozonego he;]
Autor Wiadomość
artur91 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-06, 12:16   Re: Pocisk dla przelozonego he;]

Marek Mirek napisał/a:
Witam od pewnego czasu drazni mnie moj ZKS nosze sie z zamiarem zeby dac mu pocisk i powiedziec conieco. Co moge miec za to? Pozdrawiam


Szczerze ? Zachowujesz się jak typowe dziecko, to nie jest szkoła, że jak Ci się nie podoba to pyskujesz i rodzic jest wzywany do szkoły, to jest Twój przełożony i czy Ci się podoba jego zachowanie czy nie, to już tylko i wyłącznie Twój problem, co najwyżej, jeżeli masz jakiekolwiek podstawy do złożenia skargi na niego to osobą której możesz takową złożyć jest KS lub KR. Pamiętaj jedynie, że i KR i KS raczej wyciągną konsekwencję z Twojej pracy niż z pracy ZKS, który jak dobrze rozumiem stara się, nie życzy sobie ściemniaczy (prawdopodobnie takich jak Ty) i poświęca swój wolny czas by przy okazji zakupów spojrzeć jak lecicie w kulki zamiast pracować ?

Jeżeli chodzi o tzw "pocisk" to śmiało, próbuj tylko pamiętaj, że w najlepszym wypadku za Twoje odzywki do przełożonego może czekać Ciebie kara nałożona przez KR, w tym także dyscyplinarka lub brak przedłużenia umowy.
  Ocena JMP: 8/10
     
charliep

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-06, 13:43   

Jezeli czujesz ze nalezy mu sie pocisk to zrób to!. Twoja godność jest wiecej warta niz to 1500 zl miesiecznie za niewolnicza prace. Ludzie maja skrzywiana psychike przez ta prace jak twoj zastepca co was sprawdza po swojej pracy (sick). Wy tracicie swoja godnośc pracujac jak w obozie a portugalec nabija sobie kieszenie (juz jest najbogatszy w Portugalii). Jezeli ktos sie nie godzi na robienie z siebie murzyna to przez wszystkich jest traktowany jako zły pracownik (od kasjera po Dyrektora regionalnego). Nie kazdy to wie ale koszta pracownicze sklepu to przecietnie tylko 2 procent kosztów ogółem. Firma bije rekordy sprzedazy w Polsce a nawet nie doloza po dwie osoby na zmianie zeby dac ludziom troche wytchnienia.
Reasumując:
Niemcy maja Lidla
Anglicy Tesco
Francuzi Auchan
a Polacy maja Portugalska biedronke z Polskimi nadzorcami, którzy przescigaja sie w tym jak jeszcze zbic koszta pracownicze do 1,5 procenta hehehe

Jeszcze oddajmy Rosjanom Orlen i wtedy mozemy zaczac dziekowac "Panom" z zagranicy ze mamy prace i z czego rzyc (ps. zyc specjalnie napisalem przez rz bo do rzyci z takim zyciem :) )

Pozdrawiam Charlie P
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-06, 17:49   

Najlepiej dajmy się zkr w dupe kopac , bo wielce hrabia nie da mi umowy normalnie masakra , a co do obiboków to właśnie często zks to największe nieroby . Nie zachowujcie sie kierownicy tak jak byście wygrali los na loterii, bo znam takich mądrych którzy już nie pracują . Zamiast pisać swoje mądrości nauczcie się poszanowania pracownika nawet tego najmniejszego.
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-07, 15:57   

fajna napisał/a:
znam takich mądrych którzy już nie pracują . Zamiast pisać swoje mądrości nauczcie się poszanowania pracownika nawet tego najmniejszego.


Cóż, dotyczy to wszystkich - kasjerów także.
Poszanowania powinni nauczyć się wszyscy - także ci którzy pozwalają sobie do kierowników - no chyba że to ma działać tylko w jedną stronę.

Natomiast proponowałbym się zastanowić nad tym czy naprawdę ten kierownik śmieje się z wami czy z Was... Bo tak przypuszczam, że on doskonale wie co robicie ale nie chce wam robić problemów. Jak widać jak ktoś ma miękkie serce to powinien mieć twardą d...
 
     
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-08, 10:50   Re: Pocisk dla przelozonego he;]

Marek Mirek napisał/a:
Witam od pewnego czasu drazni mnie moj ZKS nosze sie z zamiarem zeby dac mu pocisk i powiedziec conieco. Co moge miec za to? Pozdrawiam


Ja mam stary pocisk o średnicy 9m. Podaj adres to Ci pocztą prześlę.
  Ocena JMP: 4/10
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-12, 10:26   

Jak widać jak ktoś ma miękkie serce to powinien mieć twardą d...[/quote]

To jest fakt,też się o tym ostatnio przekonałam.I to wcale nie jest miłe.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-13, 22:12   

Marku, rób jak uważasz, ale zawsze konsekwencje ponosi kasjer :P

A jeżeli ten kierownik jest w dobrych relacjach z KR, to juz w ogóle.
Zawsze mozesz opisać sytuacje wyżej do firmy, ale oni i tak nic nie zrobią.

Więc... Daj mu pocisk i szukaj innej pracy :em29:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo