Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2014-04-04, 20:19
Zmiana godzin pracy sklepów !
Autor Wiadomość
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
Wysłany: 2014-04-04, 16:33   Zmiana godzin pracy sklepów !

Dzisiaj poinformowano pracowników JMP w naszym mieście (CD Lubartów), że od poniedziałku
(7 kwietnia) sklepy będą pracowały w godz 6-22, a nie do 21 jak było do tej pory. Godziny wydłużone, ludzi brakuje mimo ciągle rosnących obrotów a nowy pracownik w związku z wydłużonymi godzinami ma być zatrudniony dopiero po ..... świętach wielkanocnych :szczena:
Tych na "górze" popier........ o porządnie bo inaczej tego nazwać się nie da.
Czy na innych sklepach też jest takowa zmiana ?
 
     
@len-bar

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-04-04, 17:12   

W sumie to cieszcie się, że kogoś zatrudnią :em29: . u nas rok temu w grudniu 3 tygodnie przed końcem kwartału przyszło info na temat wydłużenia godzin otwarcia na stale do 22 i się pociliśmy przy układaniu grafiku :eee:
 
     
artur91 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-06, 12:26   Re: Zmiana godzin pracy sklepów !

brit napisał/a:
Dzisiaj poinformowano pracowników JMP w naszym mieście (CD Lubartów), że od poniedziałku
(7 kwietnia) sklepy będą pracowały w godz 6-22, a nie do 21 jak było do tej pory. Godziny wydłużone, ludzi brakuje mimo ciągle rosnących obrotów a nowy pracownik w związku z wydłużonymi godzinami ma być zatrudniony dopiero po ..... świętach wielkanocnych :szczena:
Tych na "górze" popier........ o porządnie bo inaczej tego nazwać się nie da.
Czy na innych sklepach też jest takowa zmiana ?



We Wrocławskich biedronkach także wydłużyli czas pracy, ale jak mi się udało dowiedzieć obowiązuje to jedynie na niektórych biedronkach, tak więc spokojnie, zapytaj się swojego KS, czy wasz sklep tym testem jest też objęty.

Pozdrawiam :)
  Ocena JMP: 8/10
     
Fabian 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-06, 18:09   

Na regionie Warszawskim przynajmniej od roku sklepy sa juz tak czynne wiec to nic nowego.
  Ocena JMP: 9/10
     
~truskaweczka250 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-07, 09:36   

Ja też słyszałam, ale nam mówiono że wydłużone godziny mają być w wielkim tygodniu tzn.: od 14 do do 18.04 tez jestem z Rejonu Lubartów, a co do zatrudniana pracowników to jestem za tym żeby popodnosili starszym pracownikom etaty (na Całe) :eee: a nie przyjmowali nowych co i tak nie usprawni naszej pracy bo trzeba ich szkolić miesiącami, :bu: mamy takich od grudnia nie są zbyt kumaci.. :nie:
_________________
Życie jest ciągle walką, a spokój jest tylko owocem zwycięstwa.
 
     
artur91 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-07, 11:55   

truskaweczka250 napisał/a:
Ja też słyszałam, ale nam mówiono że wydłużone godziny mają być w wielkim tygodniu tzn.: od 14 do do 18.04 tez jestem z Rejonu Lubartów, a co do zatrudniana pracowników to jestem za tym żeby popodnosili starszym pracownikom etaty (na Całe) :eee: a nie przyjmowali nowych co i tak nie usprawni naszej pracy bo trzeba ich szkolić miesiącami, :bu: mamy takich od grudnia nie są zbyt kumaci.. :nie:


Jak czytam to forum to dochodzę do wniosku, że na Waszym rejonie jest nie za ciekawie, u nas we Wrocławiu nie chcą zatrudniac na 3/4 etatu, zatrudniają na całe, ale szczerze powiedziawszy, jak dla mnie to tylko strata czasu, na 5 zatrudnionych jeden jest kumaty...
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo