Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak mozliwosći przedłuzenia umowy..
Autor Wiadomość
bartek1824 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-07, 20:26   Brak mozliwosći przedłuzenia umowy..

Witam.. Opisze sytuację. Jestem kasjerem w Biedronce od września. teraz maja mnie wysłac na szkolenie BHP gdzies tam w jakimś mieście.;) ale ogólnie słyszalem sam osobiście że mój ochroniarz z tej biedronki sie zwalnia.. no i pokłocił się ze swoim szefem.. ale nie o tym chce mówic. po prostu mówił ze rozni są ludzie i ze jakoś dziwnie slyszal jak ktoś coś gadał ze kierownictwo czasem mówiło ze mi umowy nie przedłużą. tylko niby dlaczego mieliby mi nie przedłużać.. staram sie .. raz sie moze tylko spóźniłem.. raz wziąłem UŻ. ogólnie staram sie być dobry. na nocnych zmianach mnie chwalą. mówią ze jestem sprytny. a Tu ochroniarz pieprzy takie głupoty.. nie wiem moze i sam coś ściemnia zeby może mnie zbuntować przeciw nich... Dziwne to było.. raz już się pytałem jednej kierowniczki czy mi przedłuża umowę to mówiła ze jak bedę pracować jak teraz pracuję to będzie dobrze..;) więc nie rozumiem jego gadki ;/ chccę być dobrym pracownikiem .. z niejedną kierowniczką gadałem i nie wierze zeby tak zle było ze mna.. niedawno przedłuzyli umowę takiemu tez Chłopakowi co pracuje i jest troszkę wolniejszy i jakos mu dali drugą umowe.. Więc nie sądze by mi nie przedłuzyli umowy od "Tak sobie" ... mozecie mi to jakos doradzic.. i pocieszyć. bo Albo on się wkurzył i coś nazmyślal albo nie wiem...pomóżcie.. ;(
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-07, 20:34   

Nie ma co słuchać plotek ,bo co ma być to będzie i nie ma jakiegoś cudownego sposobu aby przewidzieć ich kroki. Najbardziej odpowiednią osobą z którą warto zapytać o dalszą umowę jest KR , bo to on ma decydujący głos ,ale nie widzę sensu aby już teraz to robić ,bo do czerwca jeszcze daleko. Jak nie będzie chciał przedłużyć to tłumaczyć się z tego nie musi i podawać powodu tez nie ma obowiązku ,bo umowa wygasa i tyle.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-07, 20:38   

Nie słuchaj plot. Poproś KS o rozmowę z KR, powiedz że Ci zależy i chciałbyś wiedzieć. Fakty jednak przemawiają za przedłużeniem skoro wysyłają Cię na BHP bo mając umowę do czerwca nie musieli by Ci robić tego szkolenia.. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-07, 20:40   

Dokładnie, inwestują więc widzą potencjał do dalszej współpracy :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
bartek1824 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-07, 20:40   

W sumie racja.:) pojadę na szkolenie . nie widze przeszkód żebym nie dostał dalszej umowy..:)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-07, 20:41   

Ale lepiej dla pewności ogranicz te spóźnienia, spięcia i UŻ. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
bartek1824 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-07, 20:46   

Spięcia są wszedzie. jak narazie spięcie miałem jedno.. chcę tam pracować więc myślę ze będe pracować. i będę mieć szkolenie BHP wiec moze tak zle nie bedzie.;) napewno blizej czerwca zaznacze jakoś przy okazji KR ze chcę dalej pracowac i zeby mi pozytywnie rozpatrzyla moją prośbę o dalszą umowę i prace w Biedronce.. ;)

[ Dodano: 2014-03-07, 21:01 ]
Spóźnienie mialem jedno.. a UŻ też jedną od września., troszkę mnie to zaniepokoiło. ale ogólnie chce pracować.. wydaję mi się ze to może być podpucha ze strony ochroniarza.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-07, 22:18   

wkręcił cię bo chciał zobaczyć jak trzęsiesz portkami ty lepiej mu powiedz niech on się swoją robotą zajmie a nie strzela z ucha :D
 
     
były pracownik

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-26, 13:40   

witam mam pytanie od czego zależy przedłużenie umowy o pracę.

[ Dodano: 2014-03-26, 13:46 ]
pracowałam na sklepie tak jak inne dziewczyny czyli wszystko robiłam i mówili ze jestem bardzo dobrym pracownikiem ostatnio zostałam wysłana na wózki itp.a tu nagle Pani KR ze dziękuje mi za współprace ale nie przedłuża dalej umowy? Zostało mi tylko pytanie DLACZEGO?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-26, 20:51   

i dlaczego nie zadałaś tego pytania ?
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-26, 20:55   

Mozliwe ze jakis kierownik byl Ci nieprzychylny.. :/
 
     
były pracownik

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 11:13   

dlaczego zapytałam Panią ks ale ona odpowiedziała ze to odgórna decyzja
 
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 12:48   

ja z takim pytankiem, jak dajecie radę z ofertami w środy do której macie grafiki robione i ile osób jest na zmianie? :)
_________________
Natalusia
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 12:52   

Natalusia, pytanie konkretne ale nie związane z tym tematem. Było już o tym gdzie indziej pisane więc użyj opcji szukaj
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 12:59   

Ok dziekuje :D
_________________
Natalusia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo