Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kradzieże
Autor Wiadomość
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
Wysłany: 2014-03-16, 00:16   kradzieże

Mam pytanie szczególnie skierowane do kierowników sklepów ale i kasjerów , którzy cos mogą w tej sprawie powiedzieć.
jestem zks od niedawna.
Szkoleni jesteśmy jedni lepiej drudzy gorzej jak zachować sie w niestandardowych sytuacjach , wiadomo nie wszystko da się przewidzieć, ale jest jedna powtarzająca się na każdym chyba sklepie KRADZIEŻ. Sprawa jest prosta, jak wyłapiemy złodzieja jak kradnie na gorącym uczynku . ale to jest bardzo rzadki przypadek. policja nawet sie pofatyguje ,żeby mandat wypisać .
konkretnie, co robicie, ktoś np klient czy kasjer zgłosi,że chyba ktoś coś ukradł , ale już wyszedł ze sklepu.komu to zgłaszacie? policja w tym przypadku nie przyjedzie, bo nie ma sprawcy.
kolejne pytanie: miałam taki przypadek ,że złodziej napchał pod kurtkę, kasjerowi wydał sie podejrzany więc zgłosił. monitorig wykazał,że gościu ukradł. zadzwoniłam na policję, kazano mi przywieżć nagranie z monitoringu....kto to u nas robi?? chodzi o zawożenie, bo kto zgrywa to wiem, tyle,że jak się zgłasza do zgrania to chyba podaje się nazwisko policjanta prowadzącego sprawe, a policjant nie przyjmie sprawy jak nie ma gotowca na biurku.
w naszym podręczniku nie ma zbyt wielu info na ten temat. godziny ochrony tną jak mogą a złodziei coraz więcej. jak sobie z nimi radzić ???
  Ocena JMP: 5/10
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 05:33   

ochrona zapisuje tą sytuację,kr powinien to zgłosić na policję,dostajecie listem info o rpzpoczęciu sprawy i piszecie pocztę o zgranie monitoringu.przyjezdza pan z kontrolingu zgrywa i osobiście zawozi płytę na policję.u nas w ten sposób złapalismy kilku gagatków ,bo chociaż my ich nie znalismy po nazwisku,to policji byli znani :yeah: aha,jezeli kr nie bedzie miał czasu to zgłasza na policje ks,zkz,lub ochrona w godz. pracy
_________________
grubymisiu
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-16, 18:02   

grubymisiu napisał/a:
ochrona zapisuje tą sytuację,kr powinien to zgłosić na policję,dostajecie listem info o rozpoczęciu sprawy i piszecie pocztę o zgranie monitoringu.przyjezdza pan z kontrolingu zgrywa i osobiście zawozi płytę na policję.


Dokładnie taka jest procedura.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo