Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tablet GoClever - reklamacja
Autor Wiadomość
zadaniel

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-01-29, 12:34   Tablet GoClever - reklamacja

Witam,

Jakieś 1,5 roku temu kupiłem tablet w Biedronce i ostatnio zawartośc tabletu została wyczyszczona, łącznie z aplikacjami (niektóre płatne). Stało się to już drugi raz. I mam pytanie w związku z tym. Czy mogę go reklamować w Biedronce? Jak wygląda proces reklamacji? Moge liczyć na zwrot pieniedzy za sprzęt? Trochę się wkurzyłem po stracie wszystkich danych i szczerze powiedziawszy wolałbym zwrot pieniędzy niż jego naprawę ewnetualną naprawę.

Z góry dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-29, 12:36   

W książeczce gwarancyjnej masz opisane warunki gwarancji, podany na pewno jest też nr do serwisu, zadzwoń i zapytaj. Jak zaniesiesz do sklepu to na pewno od razu nie oddadzą pieniędzy, tylko też wyślą do naprawy.
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-29, 12:40   

Tylko reklamacja na podstawie paragonu. Tablet oddajesz do sklepu. Wypełniamy protokół reklamacyjny. Od tego czasu mamy 2 tygodnie na danie odpowiedzi co dalej z Twoją reklamacją (zwrot gotówki czy naprawa). Jeśli naprawa, to sprzęt idzie do serwisu i tam reklamacja się przeciąga (mówię z doświadczenia). Łączny czas oczekiwania na naprawę ok 1,5 miesiąca.
 
     
zadaniel

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-29, 12:44   

Kiedyś na tym forum obiło mi się o uszy, że Biedronka rozpatruje reklamacje na korzyść klienta. Także, może jakbym się uparł, że poproszę o zwrot pieniędzy, to może by na tym stanęło.
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-29, 12:45   

Tak było kiedyś :] Tabletu używasz od 1,5 roku więc raczej nie licz na zwrot gotówki od razu.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-29, 15:53   

Jeżeli okaże się ,że to wina oprogramowanie to nie liczyłbym na pozytywne rozpatrzenie reklamacji gdyż najczęściej ani systemy ani oprogramowanie nie są objęte gwarancją tak w laptopach jak i w tabletach.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
zadaniel

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-30, 08:34   

Tak mi się wydaje, że to może być wina systemu. Czyli nie mam co liczyć, żeby reklamacja zakończyła się pozytywnie?
Ciekawe czy Biedronka mi zwróci za kasę za aplikacje, za które zapłaciłem.
 
     
~Promo3

Stanowisko:
klient

Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-30, 09:40   

zadaniel napisał/a:
Tak mi się wydaje, że to może być wina systemu. Czyli nie mam co liczyć, żeby reklamacja zakończyła się pozytywnie?
Ciekawe czy Biedronka mi zwróci za kasę za aplikacje, za które zapłaciłem.


Aplikacje które zakupiłeś (tablet ma Androida rozumiem?) są przypisane do konta na którym się logowałeś, więc można bez problemu je zainstalować.
Co do przyznania gwarancji to raczej ci jej nie przyjmą. Musiałbyś udowodnić, że oprogramowanie samo się wyczyściło, a nie zostało wykonane ręcznie przywrócenie ustawień fabrycznych.
 
     
~michal77

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: SWD
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-30, 12:32   

Też wątpię żeby przyznali reklamację na oprogramowanie, może jakiś wirus był? (chyba też są na Androidzie).
To jest przykładowa tak samo jakbym kupił laptopa z win8, dostał jakiegoś wira, który by "zjadł" oprogramowanie, i chciałbym na podstawie tego reklamacje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo