Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Układanie grafiku
Autor Wiadomość
paulina1482

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-12-19, 14:05   Układanie grafiku

Witam mam pytanie jeśli chodzi o układanie grafików.Czy kierownik sklepu może na L4 pracownika lub opiekę nad członkiem rodziny nanosić godziny 0 jeśli grafik nie jest jeszcze zrobiony ??? Z tego co wiem to jedynie moze byc 0 jesli grafik byl juz wczesniej zrobiony na tydzień a pracownik przyniósł L4 oczywiście gdy pracownik wie juz wczesniej ze bedzie to dłuższa choroba i poinformował o tym kierownika sklepu to na dalsze tygodnie powinien ustawić grafik od poniedziałku do piatku po 8h a sobota i niedziela wolne..Prosze o odpowiedz bo moze jestem w błędzie i jednak nanoszenie godzin zero jest prawnie robione przez kierownika sklepu
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-19, 14:46   

l4 zalicza Ci tak godziny jak miałaś je ustalone w bilansie,a na grafik nanoszone jest Zl
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-19, 19:36   Re: Układanie grafiku

paulina1482 napisał/a:
Witam mam pytanie jeśli chodzi o układanie grafików.Czy kierownik sklepu może na L4 pracownika lub opiekę nad członkiem rodziny nanosić godziny 0 jeśli grafik nie jest jeszcze zrobiony ??? Z tego co wiem to jedynie moze byc 0 jesli grafik byl juz wczesniej zrobiony na tydzień a pracownik przyniósł L4 oczywiście gdy pracownik wie juz wczesniej ze bedzie to dłuższa choroba i poinformował o tym kierownika sklepu to na dalsze tygodnie powinien ustawić grafik od poniedziałku do piatku po 8h a sobota i niedziela wolne..Prosze o odpowiedz bo moze jestem w błędzie i jednak nanoszenie godzin zero jest prawnie robione przez kierownika sklepu


Jest dokładnie tak jak piszesz. Upewniałem się nawet u KR :]
 
     
82kasia 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 19:18   

Te dni które miałaś wpisane 0 godzin będziesz musiała odrobić ja też tak miałam i kierownik powiedział ze mamy system rozliczeniowy 3 miesięczny i może ci tak zaplanować więc ja 1 miesiąc chorobowego prawie cały musiałam odrobić bo tak mi planowali byłam nawet w inspekcji pracy i też mi powiedzieli że mają takie prawo przez to że jesteśmy rozliczani kwartalnie ;(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo