Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konfidenci ....
Autor Wiadomość
casmirus

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-10-17, 14:00   Konfidenci ....

Witam.
Wiem, że jest temat o szacunku, ale to jednak troszeczke inna bajka.


Kilka dni demu minęło 4 miesiące jak zacząłem pracować w Biedronce. Tak więc co nie co o relacjach pracownik-pracownik, pracownik-zks już wiem. I z jednej strony wiem, że tak nie powinno być a z drugiej, że niestety od tego nie uciekniemy choćbyśmy nie wiadomo co roboli.

Sprawa jaką chciałbym się podzielić wygląda następująco. W tym tygodniu z UW wrócił nasz KS i wszystko względem mnie zmieniło sie o 180 stopni. Przed pójściem na UW naszego kierownika, z tego co wiedziałem osobiście od niego byłem wręcz wzorowym pracownikiem, zero skarg od załogi, zero od klientów na obsługę... Po powrocie KS nagle wszystko się zmieniło. Doszły do mnie informację że jestem gburowaty, wręcz opryskliwy względem klientów, że nie wypełniam swych obowiązków w należyty sposób i wiele wiele można by jeszcze wymieniać... Fakt przytrafiła mi sie spora wpadka przy rozliczeniu, no ale zdarza się, chyba każdemu większy minus się przytrafił....

Chcieć patrzeć na całą sytuację z dystansu wiem, że nic w tej sprawie nie powinienem robić, bo jeszcze gorzej mogłoby sie zrobić... W Końcu każdy KS i zks ma swego przydupasa który potulnie każdego dnia znosi wszelkie ciekawostki ...

Najgorsze w tym wszystkim jest to że po za tą wpadką w rozliczeniu, nie mam sobie nic do zarzucenia. Co jakiś czas słyszę od klientów, że jestem uprzejmy, i że fajnie sobie tak przy kasie pożartować, a nie tylko rachu ciachu, skasowane, kasa, reszta "won" i następny...
Wielu klientów żegna mnie z uśmiechem, i wręcz mogę powiedzieć, że mam "swoich" stałych klientów...
Nie wiem czy to wszystko z ze strony "kolegów/koleżanek" z pracy to czysta zawiść, czy chęć podlizania się KS czy ZKS...

I teraz pytanie do Was. Co robić?? Olać byłoby najprościej i dalej robić swoje, nawet lepiej i skrupulatniej niż do tej pory.

Pozdrawiam, i życzę Wam oby jak najmniej podobnych sytuacji.
 
     
Entombed 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-17, 15:06   

hmm jak to ktos kiedys mowil jesli Cie obgaduja to sie Ciebie boja :) a tak szczerze mam to samo ludzie sa zadowoleni ale pracownikom to sie nie podoba dlaczego bo jakto ktos nowy moze byc od nich lepszy oni pracuja 8 lat i klienci sie do nich nie usmiechaja nie zartuja a tu o przychodzi mlodzian i jest inaczej wiec podpi... go z czyms co nie mialo miejsca i bedzie po staremu :) takie moje zdanie skromnej zapierdzielajacej stonki :)
  Ocena JMP: 5/10
     
filipinka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-20, 18:01   

u mnie jest tak samo konfidentow nie brakuje a i o szacunku do siebie nie mowie bo z-ca traktuje swoich ulubiencow ok A jak masz inne zdanie niz on to obgaduje i sieje plotki ale tak jest juz za duzo bab w jednym miejscu...
 
     
Andzia2001 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-20, 19:16   

No tak, jeśli ktoś nie potrafi się inaczej wykazać albo nie chce mu się pracować to tak właśnie się dzieje - liże d....ę kierownikowi, na innych donosi i kocha plotki
A tak na marginesie to chyba musisz poczekać aż przyjmą kogoś nowego i na nim potem siądą - taka jest kolej rzeczy, ale pamiętaj - gdy Ty będziesz już "starym" pracownikiem to nie musisz zachowywać się jak Twoi "oprawcy"
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo