Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież -Napad- co robic?
Autor Wiadomość
0172
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-18, 21:54   Kradzież -Napad- co robic?

Czy w Waszych biedronkach doszło kiedys do napadu,kradziezy ? jak sobie poradziliscie? co robic w przypadku napadu- dodac spokojnie kasetke z pieniedzmi ,dostosowac sie do rzadan oprawcow czy walczyc z napastnikami ?macie jakies doswiadczenie?
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-18, 22:59   

Oczywiście że lepiej oddać bez walki to tylko w najgorszym wypadku parę tysięcy a zdrowie i życie mamy tylko jedno i powiem szczerze ochrona też nic nie poradzi sam miałem dziś taka sytuację byłem dziś na zastępstwie na pewnym sklepie wszystko szło gładko aż do momentu gdy weszła grupa 3 osobowa ludzi choć moim zdanie to "bandyci" i pozabierali 2 butelki alkoholu za 120 zł i sobie wychodzą podczas próby ujecie użyli nożów :bu: w stosunku :szczena: do mnie miałem wielkie szczęście ze udało mi się gaz rozpylić i uciekli wtedy bo nie wiem jak by się to skończyło . Więc rada nie ma co zgrywać bohatera za parę złotych lub tysięcy zdrowia lub życie nam to nie zwróci.
 
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-19, 10:29   

0172 napisał/a:
Czy w Waszych biedronkach doszło kiedys do napadu,kradziezy ? jak sobie poradziliscie? co robic w przypadku napadu- dodac spokojnie kasetke z pieniedzmi ,dostosowac sie do rzadan oprawcow czy walczyc z napastnikami ?macie jakies doswiadczenie?

Po co Ci mózg-masz procedurę:
1.Dostosować się do żądań napastnika.
2.W miarę możliwości uruchomić antynapadówkę
3.Pozwolić się oddalić napastnikowi-nie gonić nie ścigać
4.Po fakcie zamknąć sklep(z kupującymi w środku),wezwać policję,udzielić pomocy ewentualnym poszkodowanym pracownikom i klientom.
Tak życzy sobie firma-i tyle.Proste jak drut.Nikt Ci medalu nie da jak udaremnisz kradzież,lub napad.A jeśli doznasz uszczerbku na zdrowiu,lub gdy Twoje działanie doprowadzi do uszczerbku na zdrowiu klientów JMP może Cię grzecznie zwolnić dyscyplinarnie :P
Więc w największym skrócie:robić jak życzą sobie Prezesi i nie tracić zdrowia lub życia w obronie nie swoich pieniędzy :em29:
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-19, 10:42   

Koza ma rację zapomniałem o tym właśnie masz od tego procedurę.


Cytat:
Po co Ci mózg-masz procedurę:
1.Dostosować się do żądań napastnika.
2.W miarę możliwości uruchomić antynapadówkę
3.Pozwolić się oddalić napastnikowi-nie gonić nie ścigać
4.Po fakcie zamknąć sklep(z kupującymi w środku),wezwać policję,udzielić pomocy ewentualnym poszkodowanym pracownikom i klientom.
Tak życzy sobie firma-i tyle.Proste jak drut.Nikt Ci medalu nie da jak udaremnisz kradzież,lub napad.A jeśli doznasz uszczerbku na zdrowiu,lub gdy Twoje działanie doprowadzi do uszczerbku na zdrowiu klientów JMP może Cię grzecznie zwolnić dyscyplinarnie :P
Więc w największym skrócie:robić jak życzą sobie Prezesi i nie tracić zdrowia lub życia w obronie nie swoich pieniędzy :em29:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo