Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kierownictwo
Autor Wiadomość
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-14, 11:15   

Dokładnie Masz rację, ponoszenie odpowiedzialności to jedyny sposób na takiej zachowanie, niestetety jąja nie wierzę , że taka osoba może się zmienić, dlatego jedynym wyjściem jest zwolnienie takiego pracownika, bo szkolenie nic tu nie da. Moim zdaniem, powinieneś zadzwonić lub napisać do bok. Musisz opisać gdzie znajduje się ten sklep i kiedy miała miejsce taka sytuacja.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
~paradocs1982 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 54
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-24, 19:19   

jagodak napisał/a:
Dokładnie Masz rację, ponoszenie odpowiedzialności to jedyny sposób na takiej zachowanie, niestetety jąja nie wierzę , że taka osoba może się zmienić, dlatego jedynym wyjściem jest zwolnienie takiego pracownika, bo szkolenie nic tu nie da. Moim zdaniem, powinieneś zadzwonić lub napisać do bok. Musisz opisać gdzie znajduje się ten sklep i kiedy miała miejsce taka sytuacja.


;) też tak zrobiłem i jakoś pomogło ... od tego czasu jakoś nikt nawet na sklepie głosu nie podnosi.
 
     
~JUMIRA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-03, 21:04   

Dla mnie pana nick jest podejrzanie znany z innego postu z małą korektą tam tęż ktoś o podobny nicku czepiał się kierownika że dopuszcza do pracy osobę z katarem.Jaj to pan to proponuje trochę luzu zająć się swoimi zakupami a nie podsłuchiwać co tam personel robi. .(Fakt nie powinni się wydzierać tak by słyszał to cały sklep)A jeżeli pracownik czuje się zastraszony to on może napisać do BOK.
 
     
biedronak

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-07, 09:18   

a u nas zwolnili starą KS po 10 latach a nowa KS to przyjaciółka naszej KR a ta dystrykta -sekta jakaś -gdzie szukać pomocy bo nie wyróbka -płakać się chce-KS palce na sklepie nie ruszy a teraz przed świętami każda para rąk potrzebna -3 os na l4 bo aja dość
>:D
 
     
~anka2410 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-13, 12:40   

Czy u was KS przychodzi tylko na ranne zmiany? Czy też na popołudniowe i nocne zmiany?
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-13, 13:15   

Tylko na ranne i kasjerka z którą razem dojeżdża też :bu:
  Ocena JMP: 7/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-13, 15:08   

U nas też tylko ranki, dlatego nie ma pojęcia, dlaczego popołudniu nie dajemy rady się obrobić
 
     
~kuba_buba_ 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 38
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-13, 16:58   

A co to za zasada przypisania kogoś na stałe do jednej zmiany? Dla mnie to nie ma sensu i na szczęście nie spotkałem się z tym. A zasada dla wszystkich jest prosta - ten tydzień na rano, kolejny na drugą. Bardziej kłopotliwe są zmiany nocne, ale to już inna historia ;-)
_________________
Boże spraw żeby mi się chciało jak mi się nie chce.
 
     
mariusz2279

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-13, 17:44   

u mnie wybrani non stop przychodza na pierwsze zmiany iini za to maja non stop drugie zmiany i u mnie nie ma sprawiedliwosci

[ Dodano: 2012-12-13, 17:45 ]
a jak juz by wypadało miec pierwsza zmiane to akurat wychodzi na to ze wtedy ma sie wolne;) i znowu potem druga
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo