Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pozwolenie na prace w czasie choroby ?
Autor Wiadomość
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-24, 20:57   

Czasem mam wrażenie że w naszej firmie dla zabawy
 
     
#Jahanna 
Czekam...

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 102
Skąd: ze wsi
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-24, 21:02   

90% przepisow wewnetrznych wymuszone sa kodeksem pracy, To nie jest tak ze ktos sobie to wymyslil, bo jest dobry i fajny tylko tak musi byc i koniec i kropka..
_________________
''Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś
i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie.''
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-25, 00:23   

Obawiam się że jednak proporcja jest zgoła odwrotna.
To tak jak z naszymi rządami i tłumaczeniem że Unia "tak wymaga" a rzeczywistość jest taka że ta "przebrzydła" Unia ani takie Vatu nie wymaga ani takich cudów jak w Polsce mamy przy staraniu się o dotacje nigdzie nie ma... Ot takie to polskie - szukanie na kogo by tu zwalić... najlepiej żeby mówić (bronić się) nie umiał :P
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-25, 08:59   

dziękuję wszystkim klientom tym marudzącym i tym mniej marudzącym-wszystkich obsługuję z uśmiechem dziękuję za tych zdrowych i za tych chorych-od których łapię katar i inne takie dziękuję za tych czystych i za tych czystych inaczej i za milion innych bo wiem że dzięki nim mam pracę i chociaż wiem jak o nią ciężko niepozwoliłabym sobie na pracowanie z wysoką gorączką katarem lub okropnym kaszlem tylko że te odczucia są dla każdego subiektywne nie wiem jak było w opisywanej przez ciebie sytuacji-może to była alergia może dziewczyna się zakrztusiła a może wypaliła za dużo papierosów czytając wszystkie posty sporo się dowiedziałeś o tym jak u nas się pracuje więc powinieneś choć trochę zrozumieć a jeżeli nie to zatrudnij się tutaj i sam zobacz jak to jest bo teraz moim zdaniem to co chcesz zrobić to jest walka z wiatrakami albo sztuka dla sztuki
 
     
~paradocs1982 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 54
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 08:34   

marta1 napisał/a:
dziękuję wszystkim klientom tym marudzącym i tym mniej marudzącym-wszystkich obsługuję z uśmiechem dziękuję za tych zdrowych i za tych chorych-od których łapię katar i inne takie dziękuję za tych czystych i za tych czystych inaczej i za milion innych bo wiem że dzięki nim mam pracę i chociaż wiem jak o nią ciężko niepozwoliłabym sobie na pracowanie z wysoką gorączką katarem lub okropnym kaszlem tylko że te odczucia są dla każdego subiektywne nie wiem jak było w opisywanej przez ciebie sytuacji-może to była alergia może dziewczyna się zakrztusiła a może wypaliła za dużo papierosów czytając wszystkie posty sporo się dowiedziałeś o tym jak u nas się pracuje więc powinieneś choć trochę zrozumieć a jeżeli nie to zatrudnij się tutaj i sam zobacz jak to jest bo teraz moim zdaniem to co chcesz zrobić to jest walka z wiatrakami albo sztuka dla sztuki


zrozumieć mówisz ? ja wiem że nie macie różowo, nikt nie ma to Polska ale powielanie takich sytuacji bo jest ciężko nikomu nie pomorze ani nic nie poprawi. Grubszy czas temu była afera o przerwy siedząc na kasie jakaś dziewczyna wygrała sprawę z biedronką zrobiło się głośno i dopiero zaczęły się zmiany powiedz mi co by było gdyby ta kobitka spuściła uszy po sobie bo jest wam ciężko i udawała że tak musi być ?

P.S. Nie uznaję kompromisów jeśli chodzi o postawione sobie lub komuś zadania, wytyczne.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-27, 17:42   

tak zgadzam się ale tak jak pisałam pewne sytuacje są indywidualne ci którzy są chorzy i przychodzą do pracy biorą jak myślę za to odpowiedzialność
 
     
~paradocs1982 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 54
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-28, 19:58   

marta1 napisał/a:
tak zgadzam się ale tak jak pisałam pewne sytuacje są indywidualne ci którzy są chorzy i przychodzą do pracy biorą jak myślę za to odpowiedzialność


nie mogę się z tobą zgodzić to nie jest kwestia świadomej odpowiedzialności to jest kwestia świadomego strachu o stanowisko pracy.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 20:02   

paradocs1982, jeszcze nie ochłonąłeś? :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-29, 08:34   

paradocs1982, bez obrazy ale widzi mi się że nie jesteś klientem tylko pracownikiem JMP zbulwersowanym bo musisz chory pracowac.... -.-
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-29, 21:59   

albo życie go nigdy nie kopneło w "tyłek"
 
     
~JUMIRA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-14, 11:08   

Prawdą jest że L4 nikt nie lubi po pierwsze wali się cały system pracy jak na zwolnieniu jest 1,2,3 osoby klient stoi w kolejce drze się żeby otworzyć następną kasę jak tłumaczysz że nie przyszło do pracy 2 kasjerów bo są chorzy to mówi żeby zatrudnić kolejnych oczywiście zatrudniając kolejnych trzeba jakiś trzeba ich zwolnić po powrocie tych osób z L4 lub zatrudnić i na umowę śmieciową .J nie trzymam pracownika jak jest chory i karzę mu iść do domu bo ja w tej sytuacji biorę odpowiedzialność za niego jasne że katarem nikt nie pójdzie do domu bo w takie miesiące trzeba by zamknąć większość sklepów,i nawet jak przyjdzie sanepid to i tak nie zmusi danej osoby żeby poszła na chorobowe przy katarku .A tak poza tym to co z naszą ochroną klient który przychodzi zasmarkany do sklepu prycha na pieczywo i wszystkie produkty na ludzi wokół może też wezwiemy sanepid żeby kazał mu iść do domu .Więc życzę powodzenia, składania skarg stania w kolejce przez cały sklep bez zająknięcia bo przecież idziemy według na L4 z jak kichniemy lub wytrzemy nos jak zakaszlemy. Życzę powodzenia. :yeah:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo