Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ochrona - jak się pozbyć nieodpowiedniego ochroniarza
Autor Wiadomość
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-06, 19:56   

Martyna*) napisał/a:
Ale rozmowa jest ogólnie o pracownikach ochrony w skl.Biedronka a nie bezpośrednio o Panu. Nikt Panu nie kazał gonić złodzieja przez pół miasta i td. Musi Pan wiedzieć co wolno robić a czego nie wolno podczas wykonywania pracy. Do kogo ma Pan pretensje za brak premii, za brak podziękowania??? To jest praca!!! Nikt za to nie dziękuje!!! Podpisywał Pan umowę, więc musi Pan znać swoje obowiązki również co robić by dostać premie. Wystarczy się dostosować do wymagań.


Wiem o czym jest rozmowa i co robie, a robie to bo jestem rzetelny i nie przychodze do pracy spac...a gonie go bo to idzie w wasze wynagrodzenie a nie w moje i mogl bym to olac, wiec moze bez takich uwag ? Umiem czytac i pisac...szok wiem...a trzeba wiedziec kiedy odstapic od regulaminu bo to nie biblia...a ludzie takiego pokroju, z takimi wypowiedziami to wlasnie cale zlo w biedronkach... Dobrze, ze tylko kasjerka a nie despotyczna kierowniczka...brrr...

PS: A to z premia, to zart bo wiadomo ze nikt premii nie da bo ich zwyczajnie nie ma, a slowo dziekuje nie wymaga podpisywania umow czy nie jest w obowiazkach sluzbowych, to zwykla kultura... Boshee co za kraj, co za ludzie :bu:

PS2: Zanim sie cos napisze, najpierw trzeba przeczytac i ZROZUMIEC .^. Proponuje cofnac sie do czasow kamienia lupanego, tam nie bylo czegos takiego jak uprzejmosc, kultura czy grzecznosc...a w pracy tez moze byc milo i mozna mimo tego robic swoje....

Zycze wozka testowego na 2500 zl, puszczonego, blednego rozliczenia kasjerskiego na 200zl i codziennego wyzywania przez klientow w swojej dalszej karierze :regulamin:
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo