Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Delegacja
Autor Wiadomość
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 13:19   

DarkSide napisał/a:
mucha, to że wpada raz na 2 tyg to nic nie znaczy. bieżesz telefon i napie**lasz do niego i już, w kóncu taki wynalazek specjalnie wynaleziono żeby się szybko się dogadac prawda ;)

moze tak jest na waszych sklepach ale na moim to my kasjerzy nie mamy telefonu do naszej KR a nie mówiąc już o zastępującym KR

[ Dodano: 2012-08-27, 13:21 ]
mamy kierownika zmiany ewentualnie KS i do niego wszelkie sprawy a nie do KR

[ Dodano: 2012-08-27, 13:22 ]
a jeśli KS uzna że powinien to przekazuje KR
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 13:25   

mucha, na każdym socjalnym mają wisiec nr do KR do KO itp, a nr do KR zastępującego to żadna tajemnica -.-
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 13:44   

DarkSide napisał/a:
mucha, na każdym socjalnym mają wisiec nr do KR do KO itp, a nr do KR zastępującego to żadna tajemnica -.-

jakoś nie zauważyłam tych numerów telefonów, do BOPu widziałam! ale dzisiaj rozejrzę się dokładniej w socjalu
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 13:52   

Mucha ja Cię rozumiem,Twój ks wiedząc że masz daleko powinien zainteresować się jak tam dojedziesz i poinformować o możliwości jazdy swoim autem albo spiknąć Cię z kimś kto też jedzie a nie zostawiać Cię samej sobie. U mnie jak kierowniczka dała ciała i zapomniała wysłać kasjerkę na szkolenie a nie było tam bezpośredniego autobusu to sama ją zawiozła 200km bo uważała że powinna. Dla mnie to trochę dziwne gdyby tak każdy pomijając bezpośrednich przełożonych wydzwaniał na wszystkie numery dostępne na socjalnym .Może i te numery od tego są ale ja najpierw załatwiam sprawy na poziomie sklepu i nigdy jeszcze na tym żle nie wyszłam. :) ale rozumiem też że nie wszędzie tak się da.
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 14:00   

W biurze na tablicy są numery do kadr jak również i do kr.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-27, 16:07   

mucha napisał/a:
jagodak napisał/a:
Dokładnie Darkside ma rację, zresztą mówisz że miałaś połączenie, więc w sumie sama zdecydowalaś że samochodem lepiej, więc powinnas mieć pretensje tylko do siebie

tak mam pretensje o to że szkolenie musiało mnie kosztować a ZKS pojechała 2 tygodnie po mnie też na szkolenie i wypełniono jej delegacje na zwrot za paliwo, więc dlatego mnie to boli dlaczego kasjerzy muszą płacić za szkolenie a kierownictwo nie?

A czy otrzymałaś jasna deklarację, żeby pojechać na szkolenie swoim.samochodem, i dostaniesz zwrot za paliwo?
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
oktawa2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 14
Skąd: Kuj-pom.
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-08-27, 18:32   

Dzięki wielkie za wszelkie informacje.Oświeciliście mnie trochę
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-29, 19:32   

jagodak napisał/a:

A czy otrzymałaś jasna deklarację, żeby pojechać na szkolenie swoim.samochodem, i dostaniesz zwrot za paliwo?

nie, nie dostałam żadnej deklaracji, dostałam tylko delegacje do podbicia
a mam głównie pretensje o to ze mi nie należy się zwrot za przejazd 100 km w jedno stronę a ZKS pojechała 2 tygodnie później na szkolenie 25 km w jedno stronę i jej należy się zwrot
i tyle. Nie mam pretensji do Ciebie tylko do kierownictwa że nie jesteśmy równo traktowani. Ale 3 lata szybko miną i będę mądrzejsza, będę wiedziała co mam robić -jeśli jeszcze tyle wytrzymam........
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo