Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Awans w Biedronce
Autor Wiadomość
#wydra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 85
Skąd: Opolskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 10:50   

Bo kasjerów dobrych do pracy jest zawsze za mało bo ktoś musi zapier.....ć na sklepie z paletami ajak pozbędą się takiego super kasjera i awansują go na z-ks to przyjmą nową osobe i co lipa na z-ks zawsze kogoś znajdą bo tam tylko papierki pieniądze i klucze :P a zamówienie to każdy po roku pracy da rade zrobić
 
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 12:22   

To chyba tylko ty lub u ciebie Zks i ks to tylko papierki pieniądze i klucze .a zamówienia to u nas była taka zks z 3-letnim stazem i potrafiła spierdzielic.Wiec uwazam ze nie kazdy nadaje sie na zks i ks - nie dość ze nieradza se z ta cała robota kierowniczą to jeszcze obrastają w piórka- naszczeście nie wszyscy i u nas zks i ks zapierdzielaja na sklepie takze.Niema to tamto.
Ale i niektórzy kasjerzy se olewają ,maja w du..e zespół , chodza na L4 (symuluja)i takich bez skrupułów bym wylała bo przez nich cierpi cała załoga.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 20:13   

U mnie jedna laska została zks. Wcześniej była kasjerem i była ok. Teraz to się strasznie puszy. Wielka dama z niej >:D .
 
     
kasiagosia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-09, 20:33   dla chetnych awansu na ZKS

popracuj trochę i dobrze się zastanów czy na pewno chcesz być popychadłem jakiegoś KS-a i KR-a
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-09, 20:35   

nasza ks dawno zapomniał ze kiedys był kasjerem
 
     
coltmaniak

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-10, 01:06   

Czy się dobrze zastanowiłem ?? To na pewno.
Czy jestem dobrym kasjerem ?? Myślę, że jestem. Ale robię błędy i się do tego przyznaje.
Czy woda sodowa uderzy mi do głowy nie wiem?? Ale wiem jedno na sklepie na którym pracuję aktualnie niektórym kasjerom i zks myślę że przydał by się dyscyplina.
@gangi kubusia napisał/a:
To chyba tylko ty lub u ciebie Zks i ks to tylko papierki pieniądze i klucze .a zamówienia to u nas była taka zks z 3-letnim stazem i potrafiła spierdzielic.Wiec uwazam ze nie kazdy nadaje sie na zks i ks - nie dość ze nieradza se z ta cała robota kierowniczą to jeszcze obrastają w piórka- naszczeście nie wszyscy i u nas zks i ks zapierdzielaja na sklepie takze.Niema to tamto.
Ale i niektórzy kasjerzy se olewają ,maja w du..e zespół , chodza na L4 (symuluja)i takich bez skrupułów bym wylała bo przez nich cierpi cała załoga.


Podpisze się pod tymi słowami.
ZKS jak i KS pracują. Niestety jest zawsze ale. ZKS pracują jak jest KS by się popisać. W momencie gdy prowadzą zmianę sami niestety zasiadają w biurze. Na pomoc liczyć nie można. I wtedy spoczywa to na głowie kasjer by wszystko było ogarnięte. Często wkurza mnie fakt zmiany na której jestem. Już tłumaczę. Są osoby z którymi pracuje się super. Nie trzeba nic tłumaczyć same wszystko zrobią. Ale jak trafię na zmianę gdzie każdy sobie leje na wszysko. Palety mogą stać na sklepie, mogą się o nie wywracać ale i tak ich nie sprzątną.... Szkoda po prostu gadać

#nanna2222 napisał/a:
U mnie jedna laska została zks. Wcześniej była kasjerem i była ok. Teraz to się strasznie puszy. Wielka dama z niej .

A to nic nowego. No ona pierwsza i nie ostania. W naszym regionie znam przynajmniej 3 osoby które obrosły w piórka. I naprawdę czasem mi ich szkoda. No ale cóż nie mówię że wszyscy bo są osoby po awansie i są naprawdę na poziomie bo nadal zachowali "człowieczeństwo".

Dobra koniec moich wywodów. Wiem jedno jeśli będzie okazja będę chciał spróbować. Wiem że to graniczy z cudem. Ale może. nie dam się :boks:
 
     
cleo07a 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Mar 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-31, 21:22   

Witam, ogólnie mam problem, który spędza mi sen z powiek...
Pracuje w biedronce już 2 lata jako kasjerka, od 2 miesięcy mam nowego KR i KO, :D podczas pracy z KR (robiłam z nim zatowarowanie sklepu) były momenty że luźno rozmawialiśmy, zapytał, czy nie chciałabym awansować na ZKS, gdyż widzi we mnie potencjał :D ... Powiedziałam,że muszę przemyśleć, bo wówczas musiałabym do pracy dojeżdżać 35km... ;( ale w efekcie wczoraj wróciliśmy do rozmowy i się zgodziłam :szczena: .
No i tu się zaczyna moja... niewiedza?!
Wiem mniej więcej co ZKS robi, ale czy może mi ktoś przybliżyć tą funkcje? wiadomo, że rozliczanie kasjerów, zamówienia, znajomość layoutu, ale są też rzeczy które KS, lub ZKS robi sam... jakieś papierkowe sprawy?
no i niech mi ktoś doradzi... dobrze że się zgodziłam???
 
     
agatunia02 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Mar 2011
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-31, 22:32   

cleo07a mnie też chciała KR dać na ZKS już szkolenie miałam ale .... zamknęli jedną z biedronek zwolnili KS z 10 letnim stażem a ZKS przenieśli na inne również na tę co ja miałam iść jako ZKS .. po kolejnych latkach pracy zrozumiałam jakie to ja miałam szczęście ,że nie zostałam ZKS-em ale tylko kasjerem , jestem szczęśliwa jak na razie z tego powodu :em29:
 
     
#kokosz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 89
Skąd: z pierwszego piętra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-31, 23:51   

bo prawda jest taka że, czy to KS czy ZKS ma takie same obowiązki jak Wy, Nasi kochani kasjerzy, bez Was ta firma nie istnieje. tylko, dodatkowo dochodzi kilka obowiązków, OHR, Market i nie tylko rozliczenia ale, MM- do DC , na przerzuty, MM+ dobre ruchy na konta 901/902, mini inwentury itp. itd. długo by można wymieniać, dobry ZKS, jest o dwa kroki lepszy od KS a, dobry KS o dwa kroki od KR i kółeczko się zamyka. Życzę powodzenia w robieniu kariery w Naszej firmie, łatwo nie jest ale , kto powiedział że, tak będzie
 
     
cleo07a 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Mar 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-01, 21:40   

kokosz...miło że się też wypowiadasz...;)
Możesz mi przybliżyć swoje obowiązki? naprawdę nie wiem czy dobrze zrobiłam godząc się na awans. KR powiedział że po świętach nauka rusza pełną parą... :szczena: jak długo będę się szkolić?, i jak wygląda egzamin? to będą jakieś pytania zadawane przez KR , czy KO?
_________________
"Lubię konwalie, bo są biało - zielone jak moje życie. Białe, tyle w nim naiwności. Zielone, tyle w nim nadziei"
 
     
coltmaniak

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-02, 22:17   

cleo07a napisał/a:
kokosz...miło że się też wypowiadasz...;)
Możesz mi przybliżyć swoje obowiązki? naprawdę nie wiem czy dobrze zrobiłam godząc się na awans. KR powiedział że po świętach nauka rusza pełną parą... :szczena: jak długo będę się szkolić?, i jak wygląda egzamin? to będą jakieś pytania zadawane przez KR , czy KO?


Masz szczęście naprawdę bo mnie nikt tego nie zaproponuje mimo tego iż moje podanie leży
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo