Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Bartosz
2011-12-12, 23:38
BONY oraz PACZKI 2011
Autor Wiadomość
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-06, 14:01   

ha ale pewnosc 99% a ja podaje 100% :)
 
     
kokoszanel 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2011
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-06, 14:37   

Jak dla mnie to fajne będą. W ogóle super że cokolwiek dają, bo nie każdy ma tak dobrze :-) )
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-06, 14:47   

DarkSide napisał/a:
marta25 napisał/a:
TAKIE NIE ZA BOGATE TE PACZKI CZYZ NIE???

Po raz nie pisz Caps Lockiem ;) A po dwa to nie jest temat do komentowania tylko z informacją co jest w paczkach :regulamin:


Jesteś moderatorem więc, jak mniemam, wiesz na czym polega funkcjonalność forum.
"Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."
Pokaż mi miejsce, w którym zostało zaznaczone "proszę nie komentować". :rool:
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-06, 14:51   

nn79, Tresc mojego tematu mówi sama za siebie, chcę żeby ten temat był czytelny i dawaj informacje. A nie żeby się tu śmietnik zrobił :szczena:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-06, 15:09   

No to obstaw wszystkich oprócz osoby, która podała info. Bądź konsekwentny i sprawiedliwy.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-12-07, 00:18   

Treść tematu faktycznie mówi sama za siebie, jest tam wyraźna prośba o zamieszczenie wyłącznie jednej pewnej informacji na temat bonów i paczek. Jednak sama nazwa tematu pozostawia pewne konkluzje poprzez które doszło do nie oczekiwanej sytuacji - niestety.
Padła pożądana informacja (rzekomo prawdziwa) więc temat zamykam, aby wszyscy nowi użytkownicy mogli szybko i bez trudu znaleźć info o zawartości paczek i wysokości bonów. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia dotyczące owych informacji, to proszę napisać do mnie wiadomość prywatną.
carlos84 napisał/a:
Dorośli:

Torba lodówka, Ręcznik, Breloczek Biedronka taki jak parę lat temu do kluczy

Dzieci:

Torba sportowa, Piórnik z wyposażeniem , Poduszka biedronka, Breloczek do kluczy jak dla dorosłych

To tyle jeśli chodzi o ciekawe rzeczy reszta: słodyczek , kawa , itd


QRVA napisał/a:
We wtorkowym, tj. jutrzejszym uzupełnieniu do RT przyjdzie info że paczki będą do odebrania miedzy 10-21.12.2011 a bon standardowo jak w latach ubiegłych 300PLN :yeah:
Wesołych Świąt


domin napisał/a:
Wszyscy zatrudnieni do 30.11 dostają bony ,to akcja z funduszu socjalnego i płacimy na to składki cały rok więc nikt nie ma prawa do decydowania komu sie należy,a komu nie :)
  :: |
     
Rogal 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-13, 21:28   ważne pytanie dotyczące bonów i paczek świątecznych

Mam pytanie, czy we wszystkich biedronkach można odbierać paczki i wykorzystać talon na 300 zł w tym samym czasie co w innych biedronkach?jak to jest bo wiem że w jednej biedronce są już paczki a u mnie kierownik powiedział że jeszcze nie ma.Jaka jest prawda? .^.
_________________
Rogal
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-13, 21:31   

Bartosz napisał/a:
domin napisał/a:
Wszyscy zatrudnieni do 30.11 dostają bony ,to akcja z funduszu socjalnego i płacimy na to składki cały rok więc nikt nie ma prawa do decydowania komu sie należy,a komu nie

Dostaja zatrudnieni do 20.11.

Rogal, paczki odbierasz i bony realizujesz tylko w biedronce, w ktorej pracujesz, w zadnej innej nie ma Cie na liscie. Paczki przychodza w roznych terminach, ale juz chyba powinne byc w kazdej biedronce, bo od 10 byly do odebrania
 
     
Rogal 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-13, 21:37   

ok. dzięki pytam bo różne opinie są na ten temat.Kierowniczka mówi że jeszcze nie ma a koleżanka ponoć już odebrała więc nie wiem jak jest ;-)
_________________
Rogal
 
     
werko

Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-14, 14:18   

Hej mam pytanie odnosnie paczek i bonów.Czy mi rowniez przysługuja paczki i bony mimo ze umowe mialam do 19listopada a teraz jestem na urlopie macierzynkim.
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-14, 20:39   

tzn. jesli umowa ci sie skończyła w dniu porodu a macierzyński ci ZUS płaci, to nie dostaniesz- Bo trzeba byc zatrudnionym na dzień 20.11.2011 i w dniu odbioru trzeba byc pracownikiem firmy.

[ Dodano: 2011-12-14, 20:40 ]
Acha U nas jeszcze nie ma paczek.Podobno jutro maja przyjechać.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo