Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesienie z biedronki do innej biedronki
Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-25, 16:44   

katarzyna21410 napisał/a:
i jak dlugo sie czeka na odpowiedz?

Ty przekazujesz informacje do KS/KR -> KR przekazuje do KO Warszawy -> KO Warszawski rozmawia z KO Krakowskim -> KO Krakowski puszcza informacje do KR Krakowskich o zarezerwowanie miejsca. Jeśli jest wolne miejsce to KR danego regionu kontaktuje się z Twoim KR, następnie Twój KR kontaktuje się bezpośrednio z Tobą i/lub KS.
Tak to wygląda więc zapewne miesiąc czasu przynajmniej. Miałem koleżankę w Biedronce, która na przeniesienie do miasta o 50 km dalej czekała pół roku, tyle że w tym mieście były tylko 2 Biedronki więc ciężej z wolnym miejscem było.
  :: |
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-25, 18:45   

Może z tego forum pomogą gdzie są wolne miejsca a nawet kr jest z tamtych stron.
 
     
katarzyna21410 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-31, 22:55   

mam problem pare dziewczyn z pracy kopia dolki podemna musze robic wiecej niz do mnie nalezy np siedzac na 1 ogarnac kasy i do tego dwie alejki jak sie przecistawiam padajac juz z sil strasza mnie kr .do kogo mam sie zwrocic z tym ? Ze kazdy pracuje za te same pieniadze a robi wiecej niz do niego nalezy ? ;(
 
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 11:01   

A moze Ty ich postrasz kr? Z jakiej paki masz latac z kasy i obierac alejki?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-01, 13:28   

katarzyna21410, jakim prawem, jak kasy nie wolno zostawiac samej jak jestes na glownej .^.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-01, 20:42   

ja to ciagle na 1siedze a jak pustki to alkochol, kasy i alelki kolo kas te kosze.
 
     
katarzyna21410 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-01, 21:24   

moj kr to napewno darek nazwiska nie pamietam a umowa na dnie papierow w szafie XD :yeah:
 
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-02, 10:06   

zawsze można się przenieść. trzeba to zgłosić do kr i z nim porozmawiać. ja osobiście sama się :yeah: przeniosłam miesiąc temu. jeśli jest miejsce to na pewno przeniosą
 
     
Iwa2012

Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-27, 13:40   

Ja tez mysle o przeniesieniu do innej Biedronki albo o zmianie pracy... Nie wiem jak w innych biedronach ale w mojej czysty bajzel. Gowniarze pozostawali ZK i sodowka uderzyla do glowy.... Nie powiem, prace wykonuja dobrze ale stosunek do pracownikow okropny.

[ Dodano: 2012-02-27, 23:54 ]
DarkSide napisał/a:
katarzyna21410, jakim prawem, jak kasy nie wolno zostawiac samej jak jestes na glownej .^.


Niby nie.... Moj ZK pare sekund po 21.00, jak tylko przekrecil klucz w drzwiach, zapytal czy robie zakupy, powiedzialam ze musze kupic chleb i juz lece po kase do szafki a on na to ze czemu nie zrobilam tego wczesniej??? mialam miec juz pieniadze a nie marnowac czas na latanie do szatni..... A jak zapytalam grzecznie, ze niby kiedy mialam isc po pieniadze, skoro nie moge miec przy sobie portwela jesli siedze na kasie, odpowiedzial ze jestem bezczelna i ze mam nie pyskowac... Normalnie szkoda slow....

[ Dodano: 2012-02-27, 23:56 ]
Dodam tylko ze oczywiscie siedzialam na kasie nr.1!!!
 
     
dajgrabę 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-28, 08:23   

Witam.Chcę się przenieść do biedronki w innym regionie.Zgadnijcie co mi powiedziano? Otóż wg kierownika rejonu mam się sama zorientować czy znajdzie się dla mnie miejsce. Ręce mi opadły,przecież firma wręcz się szczyci tym,że jest w stanie swoim pracownikom ułatwić przenosiny,oczywiście w miarę możliwości, a tu taki wic! :bu:
 
     
agatunia02 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Mar 2011
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-05, 14:51   

u mnie dziewczyny były przenoszone przez firmę ponieważ argumentem było przeniesienie mężów do jednostki wojskowej
 
     
marysia6264 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-29, 09:08   

Mam pytanie. Wracam po urlopie macierzyńskim.Pracowałam przed porodem na bardzo dobrym sklepie gdzie załoga była super i były premie.Teraz przeniesiono mnie na sklep słaby bez premii.Czy nie powinnam wrócić na swój pierwotny sklep.Dziewczyna która mnie zastępowała miała być tylko do mojego powrotu a po znajomości z KR ona została a ja spadaj.Czuję się z dyskryminowana bo urodziłam dziecko.Co mi radzicie? dzwoniłam do BOP i tam uzyskałam info że jak zgłoszę to dyrektor personalny sprawę by wyjaśnił.Boję się iż potem mogła bym być w jakiś sposób gnęb :nie: :(
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-29, 11:28   

oj marysia nic nie wyjaśni w umowie masz miasto nie sklep.........pytanko,może jesteś w z-z i zrobili ci na złość?
 
     
marysia6264 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-29, 11:35   

W tym problem że zmienili mi miasto. Nie jestem w z-z.
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-29, 14:51   

Powinnaś wrócić na to samo miejsce i stanowisko, jakie zajmowałaś przed pójściem na macierzyństwo - no, chyba że to forma awansu ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo